Dabar populiaru
Publikuota: 2019 lapkričio 12d. 18:59

Internautams užkliuvo „Šokio revoliucijos“ nugalėtojų finalinis pasirodymas: lygina su JAV pora

Pashos ir Daniellos bei Ustin ir Ievos pasirodymai
Stop kadras / Pashos ir Daniellos bei Ustin ir Ievos pasirodymai

Kas tai: idėjos nusisavinimas ar patikusio šokio interpretacija savaip? Tokius klausimus kelia internautai socialiniuose tinkluose dalindamiesi prieš porą dienų „Šokių revoliucija“ laimėjusios poros finaliniu šokiu. Įvertinkite panašumą galite ir jūs.

Projekto pramoginių šokių žvaigždės Ustin ir Ieva, tapę projekto „Šokių revoliucija“ nugalėtojais, finalui paruošė, kaip patys teigė, didžiulės aistros kupiną šokį.

„Tai, ką darėm prieš tai, buvo daugiau lyriška, draminiai pasirodymai. O tai, ką paruošėm finalui, bus miksas visko, ką mokame geriausio. Aš žinau, kad tai bus tiesiog bomba“, – dar prieš pasirodymą kalbėjo pora. Ir jų pasirodymas išties tapo bomba – meistrai porai skyrė 93 balus iš šimto, tad šis duetas pateko tarp dviejų super finalistų.

Vis dėlto 15min redakcija antradienį sulaukė skaitytojo laiško, kuris pastebėjo, kad lietuvių dueto šokis turi panašumų į kito projekto poros šokį. Buvo pateiktas ir pavyzdys – Amerikos šokių projekto „World of Dance“ dalyvių Pashos ir Daniellos pasirodymas 2018 metais.

„Pasirodymo daina, idėja bei didžioji dalis šokio eigos ir elementų, pakėlimų, figūrų aiškiai nukopijuota“, – laiške rašė skaitytojas.

Pateikiame abiejų porų šokius palyginimui:

Pashos ir Daniellos pasirodymas „World of Dance“:

VIDEO: Pasha & Daniella [The Duels] World of Dance 2018

Ustin ir ievos finalinis pasirodymas „Šokio revoliucijoje“:

VIDEO: Šokio Revoliucija | Ustin ir Ieva | FINALAS

15min susisiekus su dueto šokėju Justinu Mejeriu, jis dėl įžvelgto panašumo nenustebo, priešingai – džiaugėsi, kad internautai taip aktyviai pradėjo domėtis šokiais. Ir, kaip pats sako, tikrai nėra paslaptis, kad paruošti finalinį šokį pora buvo inspiruota minėto pasirodymo.

„Labai mažai šokėjų kelia pasirodymus į „Youtube“, kaip, pavyzdžiui, dainininkai. Kurdami šokį mes pasinaudojame tam tikromis idėjomis, bet viską pritaikome savaip, interpretuojame įdomesnes pasirodymo dalis“, – 15min sakė šokėjas.

Jis pabrėžia, dueto šokis buvo sukurtas išskirtinai „Šokio revoliucijos“ finalui, didžioji dalis pasirodymo sugalvota jų pačių.

„Šokėjų pasaulis yra gerokai mažesnis, todėl tokie dalykai visai kitaip pastebimi“, – sako J.Mejeris.

TAIP PAT SKAITYKITE: Dėl „Šokio revoliucijos“ balsavimo kilo pasipiktinimas: 788 žiūrovų balsai nebuvo užskaityti

Komentarai: 6

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Kviečiame anties

Video

08:55
00:20
46:42

Esports namai

Lietuviškas verslas

Maistas

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką