Dabar populiaru
Publikuota: 2017 gruodžio 13d. 12:44

Ironvyto šeimą aplankė gandrai: žmona Eugenija pagimdė dukrą

Ironvytas
Asmeninio albumo nuotr. / Ironvytas

Pavasarį kino teatrų ekranus išvysiančioje kriminalinėje komedijoje „Meilė. Miltai. Šulinys“ smogiko vaidmenį atliekantį dainininką Vytautą Medinecką-Ironvytą šįryt aplankė ypatinga žinia – 9 val. ryto žmona Eugenija jam padovanojo dukrą.

Laimingas tėtis apie pirmagimę pasakoti nelinkęs – toks susitarimas su mylimąja.
Ironvytas yra ne vienintelis komedijos „Meilė. Miltai. Šulinys“ komandos narys, kurį šios žiemos pradžioje aplankė gandrai.

Gruodžio 7 d. 12.20 val. žinomų televizijos projektų operatoriui Remigijui Veličkai gimė sūnus. 3885 gramų ir 57 centimetrų ūgio berniukui tėveliai suteikė Tautvydo vardą. Remigijus ir jo žmona Giedrė augina ir pusseptintų metų Arvydą.

Arno Mažylio nuotr./Vytautas Medineckas-Ironvytas
Arno Mažylio nuotr./Vytautas Medineckas-Ironvytas

„Mūsų naujasis šeimos narys ramesnis už brolį. Bet turbūt ir mes patys dabar labiau savimi pasitikime“, – sakė R.Velička.

Kitų metų didžiuosius kino ekranus pasieks nauja kriminalinė komedija „Meilė. Miltai. Šulnys“ (darbinis pavadinimas – „Tiuningas“), kurioje Lietuvos provincijoje vykstančią neįtikėtiną istoriją papasakos ryškiausios ekrano žvaigždės – Ineta Stasiulytė, Ramūnas Šimukauskas, Mindaugas Papinigis, Ironvytas, Martynas Kavaliauskas, Gabrielė Malinauskaitė, Aurimas Meliešius, Daiva Lebeliūnaitė, Birutė Prekevičiūtė, Hana Šumilaitė, Ridas Žirgulis, Donatas Šimukauskas, Raimundas Šilanskas ir kiti.

Senelio turtus besidalinantys broliai (R.Šimukauskas, D.Šimukauskas ir A.Orlauskas), pasididinti krūtinę trokštančios turtingo ūkininko dukra (Gabrielė Malinauskaitė) ir žmona (Daiva Lebeliūnaitė), netikėtas brolių radinys pakelėje bei dėl jo užvirusi kova su miesto mafijozais ... Herojai nuolat pateks į komiškas ir neįtikėtinas situacijas, kurių būtent tokios atomazgos vargiai besitikės net akiliausi žiūrovai.

Filmo režisierius Mark Goldman, žinomas Ukrainoje įvairių humoro šou scenaristas ir autorius, patikina – tai bus geriausia komedija sukurta pastaraisiais metais ir ne tik Lietuvoje: „Žiūrovai tikrai eis į mūsų filmą antrą kartą, nes nuotykių, netikėtų situacijų skaičius nesuskaičiuojamas“.

Filmo aktorių trupė „apkeliavo“ tikrai įspūdingas Lietuvos vietas – Vilnių, Trakus, Nemuno kilpų regioninį parką, Zarasus, Lyduvėnų tiltą ir ne tik. Daugiausiai scenų nufilmuota Kauno rajone Kaniūkų kaime.

„Mums nerealiai daug padėjo geriausių Kauno rajono ūkininkų Genutės ir Juozo Staliūnų šeima. Ir patarimais, ir technika ir rekvizitu. Ir už tai jiems nuoširdus ir didelis visos komandos ačiū“, – patikina juostos kūrėjai.

„Meilė. Miltai. Šulinys“ prodiuserių kompanija „Ferum lupum“ seniai palaiko ryšius su ukrainiečių autoriumi, bet tik dabar draugystė peraugo į bendrą projektą.

Filmo scenarijaus bendraautoriai – Ramūnas ir Donatas Šimukauskai. Scenarijų išvertė ir adaptavo Artūras Orlauskas. Juostos operatorius – Remigijus Velička.

VIDEO: Ironvytas Pro - Peronai feat Deiwuzas, Marius Repšys (Oficialus klipas 2015)

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

15min tema

Sergu atsakingai

Sergu atsakingai
Sergu atsakingai

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką