Dabar populiaru
Publikuota: 2015 birželio 5d. 10:16

Iš Niujorko grįžęs modelis Edita Vilkevičiūtė ėmėsi rankinių kūrybos – Lietuvoje pristatys kolekciją

Inga Serapinaitė, Irena Serapinienė ir Edita Vilkevičiūtė
Asmeninio albumo nuotr. / Edita Vilkevičiūtė ir Irena Serapinienė

Viena garsiausių pasaulyje Lietuvos modelių Edita Vilkevičiūtė, sugrįžusi trumpam į gimtinę, skubėjo susitikti su mados namų „Sirena“ įkūrėja ir rankinių dizainere Irena Serapiniene – moterys susitarė dėl bendradarbiavimo, mat manekenė kurs savo vardo rankinių liniją, o mados namai padės įgyvendinti jos idėjas.

Asmeninio albumo nuotr./Edita Vilkevičiūtė ir Irena Serapinienė
Asmeninio albumo nuotr./Edita Vilkevičiūtė ir Irena Serapinienė

E.Vilkevičiūtė, apsilankiusi I.Serapinienės mados namuose, kartu apžiūrinėjo skirtingų spalvų odas, rankinių dirbtuves, domėjosi gamybiniu jų procesu.

I.Serapinienė liko pakerėta Editos energijos ir susidomėjimu, mat manekenė, kurios dienotvarkė suskaičiuota valandomis, skyrė nemažai laiko ir dirbtuvėse stengėsi įsigilinti į smulkiausius rankinių kūrimo niuansus.

„Šis planas su Edita kurti rankines gimė jau metų pradžioje, o dabar jau įgauna apčiuopiamesnį pavidalą: grįžusi į Lietuvą Edita apsilankė mūsų dirbtuvėse – mus labai pradžiugino, kad ji skyrė pakankamai daug laiko susipažinimui su odos apdirbimu, technologijomis, įrengimais. Mergina norėjo giliau suvokti rankinės kūrimo procesą – tai labai džiugina“, – Žmonės.lt sakė I.Serapinienė.

Dizainerė pasakojo, kad savo entuziazmu ir gera nuotaika E.Vilkevičiūtė užkrėtė visą kolektyvą, todėl diena dirbtuvėse praėjo ir naudingai, ir linksmai.

E.Vilkevičiūtės vardo rankinių kolekcija, tikimasi, kad bus pristatyta jau šių metų pabaigoje – I.Serapinienė vylėsi, kad Niujorke daugiausiai laiko praleidžianti manekenė ras laiko sugrįžti į Lietuvą ir surengti pristatymą.

Asmeninio albumo nuotr./Edita Vilkevičiūtė ir Irena Serapinienė
Asmeninio albumo nuotr./Edita Vilkevičiūtė ir Irena Serapinienė

 

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiški patarimai

Skanumėlis
Gerumu dalintis gera

Dabar tu gali

Maistas

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką