Dabar populiaru
Publikuota: 2015 spalio 10d. 14:07

Iškritęs iš balkono aktorius Rolandas Boravskis atsidūrė ligoninėje – jo būklė sunki

Rolandas Boravskis
Luko Balandžio / 15min nuotr. / Rolandas Boravskis

Naktį iš penktadienio į šeštadienį Vilniuje iš penktame aukšte esančio balkono iškrito aktorius, režisierius Rolandas Boravskis (44).

Aktoriaus būklė šiuo metu sunki, bet stabili.

Prireikė ugniagesių pagalbos

Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento Situacijų koordinavimo skyriaus duomenimis, šio įvykio metu prireikė ir ugniagesių pagalbos.

Profesionalūs gelbėtojai buvo iškviesti į nelaimės vietą, nes R.Boravskis krito ant pirmąjį aukštą dengiančio stogelio. Gelbėtojams teko sužeistąjį iš ten iškelti ir perduoti greitosios pagalbos medikams.

Būklė sunki

Seimo narys, aktorius, R.Boravskio bičiulis ir kolega Audrius Nakas Žmonės.lt teigė, kad krisdamas R.Boravskis patyrė daug traumų, šiuo metu jis prižiūrimas medikų.

„Būklė sunki, bet daktarai lyg sako, kad stabili. Jis kol kas be sąmonės, jam daroma operacija. Kaip bus po operacijos – kol kas spręsti anksti. Didelė nelaimė...“ – portalui Žmonės.lt sakė A.Nakas.

Rolandas Boravskis – populiarus lietuvių aktorius. Atliko pagrindinį Vito vaidmenį seriale „Drąsos kaina“ (2010), vaidino kino filmuose „Svetimi“ (2010), „Pasipriešinimas“ (2008), „Kalnietis: ištakos“ (2007), „Dievų miškas“ (2005), „Normali pora“ (2005) ir kt. 

Vaidino spektakliuose valstybiniame jaunimo teatre, režisavo spektaklius „Pepė Ilgakojinė“, „Strakaliukas ir Makaliukas“, koordinavo įvairius meno projektus vaikams ir jaunimui.

TV3 nuotr./Rolandas Boravskis
Rolandas Boravskis

 

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Gera keliauti kartu

Praktiški patarimai

Mano namas

Gaminkite protingai

Kelionė „The Coldest Ride“

Sveikata

Gyvenimas

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką