Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Išrinkite: įspūdingiausios 2014-ųjų vestuvės

Katažina ir Deivydas Zvonkai, Baiba Skurstene ir Mykolas Serdiukas, Ramunė Piekautaitė ir Kęstutis Verslovas, Jonas ir Eglė Valančiūnai
Žmonės.lt nuotr. / Katažina ir Deivydas Zvonkai, Baiba Skurstene ir Mykolas Serdiukas, Ramunė Piekautaitė ir Kęstutis Verslovas, Jonas ir Eglė Valančiūnai
Šaltinis: 15min
0
A A

2014-aisiais kaip niekada daug pramogų, mados, meno ir verslo atstovų kėlė įspūdingas, slaptas arba, atvirkščiai, itin viešas vestuves. Kviečiame pažvelgti į garsiai nuskambėjusių vestuvių sąrašą ir išrinkti pačias įspūdingiausias. Balsuokite straipsnio apačioje esančiose apklausose!

Daugiau 15min Vardai naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

Viena žinomiausių Lietuvos sportininkių, lengvaatletė Austra Skujytė ištekėjo už savo širdies draugo Valdo Grigaliūno. Ne vienerius metus draugavusi pora šeimą sukūrė vasario 15-ąją.

Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr./Rafailas Karpis ir Diana Daunoravičiūtė
Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr./Rafailas Karpis ir Diana Daunoravičiūtė

Vilniaus rotušėje amžiną meilę vienas kitam prisiekė operos solistas, tenoras Rafailas Karpis ir jo mylimoji Diana Daunoravičiūtė. Pora susituokė balandžio pradžioje.

Atlikėjas Deividas Bastys prisiekė amžiną meilę prieš Dievą savo išrinktajai Agnei. Gegužės 18-ąją, per pirmąjį sūnaus Armando gimtadienį, Nidos Švč. Mergelės Marijos Krikščionių Pagalbos bažnyčioje jiedu ne tik prisiekė amžiną meilę prieš Dievą, bet ir pakrikštijo sūnų.

Dainininkas, muzikos mokytojas Justinas Lapatinskas susituokė su savo sužadėtine Migle Banevičiūte. Po daugiau nei dvejus metus trukusios draugystės, pora amžiną meilę prisiekė gražiame gamtos kampelyje įsikūrusioje Liškiavos Švč.Trejybės bažnyčioje.

Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr./Miglė ir Justinas Lapatinskas
Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr./Miglė ir Justinas Lapatinskas

LNK savaitės aktualijų laidos vedėjas laidų apžvalgininkas Tomas Dapkus taip pat atšoko savo vestuves. Vilniaus Šv. apaštalų Petro ir Povilo bažnyčioje jis žiedus sumainė su aštuoneriais metais jaunesne ukrainiete. Jo išrinktoji – 24-erių Natali Semerova.

Realybės šou „Kelias į žvaigždes 2“ išgarsėjęs grupės „DAR“ narys Algirdas Grudinskis-Grūdas pavasario pabaigoje vedė savo išrinktąją, zumbos trenerę Justiną Barkauskaitę.

Po trylikos metų draugystės mados namų „Tiulio fėja“ dizainerė Viktorija Jakučinskaitė ir verslininkas Vitalijus Jančenkovas galiausiai nusprendė žengti svarbų gyvenimo žingsnį. Saulėtą pirmąjį spalio šeštadienį Trakų Vokės dvaro sodyboje jie savo santykius įprasmino prisiekę vienas kitam amžiną meilę.

Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr./Viktorija Jakučinskaitė ir Vitalijus Jančenkovas
Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr./Viktorija Jakučinskaitė ir Vitalijus Jančenkovas

Muzikinio šou „Lietuvos balsas“ nugalėtojas, grupės „el Fuego“ narys Paulius Bagdanavičius Marijampolėje vedė savo išrinktąją Liną Gasparavičiūtę. Netrukus porą aplankys gandrai. 

Merginų grupės „4 Roses“ narė Eglė Čepaitė po dvejų metų draugystės ištekėjo už komunikacijos specialisto Albino Keturkos. Amžiną meilę pora prisiekė Vilniaus Šv. Kryžiaus bažnyčioje.

Prie Druskininkų Dievo Motinos ikonos „Visų liūdinčiųjų džiaugsmas“ cerkvės lūkuriavo visas būrys pasipuošusių ir puikiai nusiteikusių žmonių: visi jie atskubėjo pasveikinti „Kelio į žvaigždes 3“ nugalėtojo, dainininko Anatolijaus Oleiniko ir jo išrinktosios Ingos Klincarienės – pora vienas kitam prisiekė amžiną meilę.

Vilniuje už mylimojo Tomo Lapės ištekėjo žurnalistė Rūta Mykolaitytė. Moteris išgarsėjo kaip Žaliaakė Rūta po skandalo su tuometiniu Seimo nariu Sauliumi Stoma.

Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr./Anatolijaus Oleiniko ir Ingos Klincarienės vestuvės
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr./Anatolijaus Oleiniko ir Ingos Klincarienės vestuvės

Teisės magistrės, žinomo verslininko ir politiko Vidmanto Martikonio dukters Vidmantės Martikonytės ir „Ozo“ gamyklos generalinio direktoriaus Pauliaus Medišausko vestuvės praėjusį savaitgalį vainikavo jų bendrą dešimties metų istoriją. Šventėje kaip garbingas svečias dalyvavo ir aštuonerių jų sūnus Mantvydas.

Lietingą rugsėjo šeštadienio rytą Nepriklausomybės akto signataras Aloyzas Sakalas vedė savo širdies draugę, laisvai samdomą žurnalistę Daivą Norkienę. Pora amžiną meilę vienas kitam prisiekė Vilniaus santuokų rūmuose.

Birželio 21-oji šokėjai ir televizijos projektų dalyvei Justinai Žemaitytei įsimins visam gyvenimui – Nidoje ji amžiną meilę prisiekė savo išrinktajam, jėgos aitvarų valdymo treneriui Tadui Gaučui. Po tuoktuvių šokėja pasirinko vyro pavardę ir dabar vadinsis Justina Gaučiene.

J.Andriejauskaitės nuotr./Justina Žemaitytė ir Tadas Gaučas
J.Andriejauskaitės nuotr./Justina Žemaitytė ir Tadas Gaučas

Sostinės širdyje esančioje Šv. Teresės bažnyčioje Vilniaus tarybos narys Jonas Juodka vedė savo mylimąją - buvusį modelį, o dabar – rytietiškų šokių šokėją Angeliną Jadykiną. Nuotaką jaunikis į Lietuvą parsivežė iš Rusijos, pora susituokė po pusantrų metų draugystės. Nuotaką prie altoriaus lydėjo Artūras Zuokas.

Choreografas, 2005 m. ir 2011 m. kartu su komanda „No Money“ tapęs IDO pasaulio hiphopo čempionu, Kęstutis Baranauskas ir jo išrinktoji atlikėja Toma Pankaitė prisiekė vienas kitam amžiną meilę – pora Kauno rotušėje sumainė aukso žiedus.

Neįprastos, netikėtos, originalios ir gerokai nuo lietuviškų standartų nutolusios vestuvės. Būtent taip savo šventę įsivaizdavo lapkričio viduryje vienas kitam lemtingąjį „taip“ ištarę „Smėlio džiazas“ įkūrėja Jurgita Minderytė ir jos širdies draugas, vadybininkas Arūnas Motiekaitis.

Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr./Jurgita Minderytė ir Arūnas Motiekaitis
Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr./Jurgita Minderytė ir Arūnas Motiekaitis

Dainininkas Martynas Beinaris praėjusį prisiekė amžiną meilę Skaistei Jegelevičiūtei. Kauno Arkikatedroje bazilikoje žiedus sumainiusi pora pirmą kartą susitiko praeitų metų rudenį, lapkričio 26 dieną, todėl vestuves paminėti simbolinę rugsėjo 26-ąją jie nusprendė neatsitiktinai.

Vilniuje po trejų metų draugystės susituokė grupės „Pop Ladies“ narė Katažina Nemycko ir kompozitorius Deivydas Zvonkus. Pirmiausiai savo santykius oficialiai įteisino civilinės metrikacijos skyriuje, o vėliau vienas kitam amžiną meilę prisiekė Medininkų Švč. Trejybės ir Šv. Kazimiero bažnyčioje.

Saulėtą rugsėjo 19-osios dieną aukso žiedus sumainė 2012-ųjų Europos lengvosios atletikos čempionato bronzos laimėtoja, daugkartinė Lietuvos čempionė Lina Grinčikaitė ir advokatas Justinas Samuolis.

Mariaus Žičiaus/Žmonės.lt nuotr. /Katažina Nemycko ir Deivydas Zvonkus
Mariaus Žičiaus/Žmonės.lt nuotr. /Katažina Nemycko ir Deivydas Zvonkus

Verslininkas, Europos Parlamento narys Antanas Guoga ir Aistė Guogienė, birželį įteisinę civilinę santuoką, vasaros pabaigoje, per Žolinę, meilę vienas kitam prisiekė ir Vilniaus Šv. Kazimiero bažnyčioje.

Lietuvos tarzanu dažnai vadinamas Europos kultūrizmo čempionas Andrius Pauliukevičius vedė savo išrinktąją, konkurso „Mis Nambija“ nugalėtoją Ilką Adams. Poros vestuvės vyko nuotakos gimtinėje – Nambijoje.

Tuo pat metu kaip Holivudo garsenybė George‘as Clooney, Venecijoje, Italijoje, susituokė ir „Lietuvos ryto“ vyriausiasis redaktorius Gedvydas Vainauskas ir jo pavaldinė, žurnalo „Stilius“ vyr. redaktorė Liuminata Mickutė.

Mariaus Žičiaus/Žmonės.lt nuotr. /Ramunė Piekautaitė ir Kęstutis Verslovas
Mariaus Žičiaus/Žmonės.lt nuotr. /Ramunė Piekautaitė ir Kęstutis Verslovas

Šv. Kazimiero bažnyčioje rugsėjį amžiną meilę prieš Dievą prisiekė dizainerė Ramunė Piekautaitė ir verslininkas Kęstutis Verslovas. Pora susituokė praėjus daugiau nei dvidešimčiai bendro gyvenimo metų.

Kristinos Brazauskienės sūnus, verslininkas Ernestas Butrimas spalio pradžioje susituokė su mylimąja, dviejų savo vaikų motina Jurgita Alsyte, po santuokos pasirinkusia vyro pavardę ir tapusia Jurgita Butrime.

Vilniaus Išganytojo bažnyčioje amžiną meilę vienas kitam prisiekė „Chocolate Naive“ įkūrėjas, šokolado meistras Domantas Užpalis ir jo išrinktoji Giedrė Ramonaitė.

Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr./Ernestas Butrimas ir Jurgita Alsytė
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr./Ernestas Butrimas ir Jurgita Alsytė

Vilniuje santuokų rūmuose susituokė garsusis pianistas Petras Geniušas ir knygų dailininkė Kristina Norvilaitė. Ceremonijos metu nuo K.Norvilaitės ir P.Geniušo nesitraukė ir judviejų dukra: ne vienerius metus artimai bendravę P.Geniušas ir K.Norvilaitė turi devynerių metų dukrą Laurą, kuri tėvų santuokai buvo dailiai papuošta balta suknute.

Grupės „Pikaso“ dainininkas Tomas Eigertas vasaros pabaigoje vedė savo išrinktąją Gintarę. Pora niekad neatviravo apie savo santykius, tačiau džiugios šventės nuslėpti nepavyko.

Kauno Kristaus Prisikėlimo bažnyčioje amžiną meilę vienas kitam prisiekė verslininkė Agnietė Rakauskaitė ir buvęs dainininkas Artūras Pitkauskas. Agnietė Rakauskaitė – vieno turtingiausių lietuvių, investicijų grupės RAZ vadovo, „Senukų“ įmonių asociacijos įkūrėjo ir prezidento Augustino Rakausko dukra.

Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr./Baiba Skurstene ir Mykolas Serdiukas
Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr./Baiba Skurstene ir Mykolas Serdiukas

Vilniaus Šv.Mikalojaus bažnyčioje „Pikaso“ narys Haroldas Šklėrius ir jo mylimoji Deimantė Tumošaitė vienas kitam prisiekė amžiną meilę. Po vestuvių Deimantė pasirinko vyro pavardę ir tapo Šklėriene.

Dainininkė Baiba Skurstene ir jos mylimasis kikboksininkas Mykolas Serdiukas žengė prie altoriaus spalio mėnesį: pora Karvio Šv. Juozapo bažnyčioje Vilniaus rajone prisiekė vienas kitam amžiną meilę.

Buvusi Klaipėdos universiteto sportinių šokių ansamblio „Žuvėdra" pora Audronė Bastytė ir Vilius Ignatavičius prisiekė amžiną meilę prieš Dievą Klaipėdos Šv.Kazimiero bažnyčioje. Po ceremonijos jaunoji tapo Audra Bastyte-Ignataviče, o sutuoktinių liudininkais bažnyčioje tapo Tadas Rimgaila su žmona Liucina.

Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr./Donatas Vėželis ir Lina Chatkevičiūtė
Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr./Donatas Vėželis ir Lina Chatkevičiūtė

Algirdo Brazausko anūkė, Laimos ir Daliaus Mertinų jauniausioji dukra Laima Barbora Mertinaitė Vilniaus Šv. Kryžiaus bažnyčioje prisiekė amžinąją meilę savo išrinktajam Lukui Gerbutavičiui.

Ne vieną prizą tarptautinėse varžybose iškovoję šokėjai Donatas Vėželis ir Lina Chatkevičiūtė pasiekė didžiausią savo gyvenimo pergalę – pora Birštono Šv. Antano Paduviečio bažnyčioje sumainė žiedus ir prisiekė vienas kitam amžiną meilę.

NBA krepšinio klubo „Toronto Raptors“ žaidėjas Jonas Valančiūnas, pernai rugsėjį įregistravęs civilinę santuoką su Egle Ačaite, kuri tapo Valančiūniene, žengė dar vieną svarbų žingsnį – pora amžiną meilę prisiekė bažnyčioje prieš Dievą. Vakare pajūryje vyko smagi puota, į kurią jaunavedžiai pakvietė artimuosius ir gausų bičiulių būrį.

Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr./Jonas ir Eglė Valančiūnai
Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr./Jonas ir Eglė Valančiūnai

Vilkijos Šv.Jurgio bažnyčioje Kauno „Žalgirio“ krepšininkas Vytenis Lipkevičius prisiekė amžiną meilę savo išrinktajai Dovilei Poškaitytei. Pora susipažino ir vienas kitą įsimylėjo dar besimokydami mokykloje.

Krepšininkas Linas Kleiza ir jo išrinktoji Agneta Karalevičiūtė šeštadienį Širvintų rajone esančiame Šešuolėlių dvare iškėlė savo vestuvių puotą. Pora vestuvių detales, vietą ir laiką kruopščiai slėpė, mat nepageidavo jokio pašalinio dėmesio. Šešuolėlių dvaro teritoriją iš visų pusių saugojo apsaugos darbuotojai, jie kiekvieną smalsuolį, panorėjusį prieiti arčiau, griežtai varė lauk.

Verslininkas Romualdas Mačiulis ketvirtadienį Minske vedė savo išrinktąją, verslininkę Alesią Litvinionok. Pora oficialiai savo santuoką įteisino Minske, mat, kaip portalui Žmonės.lt sakė pats R.Mačiulis, taip buvo paprasčiau dėl pavardės keitimo, mat pora norėjo, kad šeima turėtų bendrą pavardę – Mačiulis. Alesia Litvinionok po santuokos tapo Alesia Mačiulis.

Asmeninio albumo nuotr./Alesia ir Romualdas Mačiuliai
Asmeninio albumo nuotr./Alesia ir Romualdas Mačiuliai

Po 11-os metų draugystės susituokė LRT televizijos laidų prodiuserė, kultūros laidos „Durys atsidaro“ vedėja bei kino kritikė Lolita Bytautaitė ir teisininkas Deivydas Rimkevičius.

Buvusi visuomeninė aplinkos ministro patarėja Laura Dzelzytė prie altoriaus žengė su mylimuoju – britu aristokratu Tomu George'u Hanningu Scarboroughu, kuris Jungtinės Karalystės elito atžalų itin vertinamoje Itono kolegijoje studijavo drauge su princu Williamu.

Dirigento Gintaro Rinkevičiaus ir muzikės Tatjanos Rinkevičienės dukra, pianistė Rūta Rinkevičiūtė paskutinį birželio šeštadienį prisimins visą gyvenimą – moteris Trakų Švč. Mergelės Marijos Apsilankymo bažnyčioje savo sužadėtiniui, buvusiam krepšininkui, o dabar krepšinio treneriui, latviui Sandžiui Buškevicui ištarė lemtingąjį „taip“.

Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr./Arnas ir Ramunė Klivečkos
Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr./Arnas ir Ramunė Klivečkos

Vilniaus Šv. Onos bažnyčioje televizijos laidų vedėjas Arnas Klivečka ir jo žmona Ramunė atnaujino bažnytinės santuokos įžadus. Antrąkart prie altoriaus pora žengė po dešimties metų santuokos, kurios metines pažymėjo prieš kelias dienas.

Taip pat 2014-aisiais aukso žiedus sumainė ir daugiau porų: Raimonda Masiulytė Dubline susituokė su Vimaliu Ramchurnu, Algis Ramanauskas-Greitai Šiauliuose susituokė su gyvenimo drauge Rasa, Greta Vaitkutė ir Vytautas Kaikaris, Aistė ir Maciejus Grajekai, „Metal On Metal“ didžėjus Tomas Ramanauskas vedė prekės ženklo D.EFECT vadybininkę Vilmą Steiblytę.

Balsuokite apklausose ir išrinkite įspūdingiausias šių metų žinomų žmonių vestuves!

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką