TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Išrinkite: „Metų gandras 2012“

Nijolė Pareigytė-Rukaitienė, Edita Žiobienė, Ieva Norkūnienė, Monika Račiūnaitė, Šorena ir Renata Paleičikaitė-Polujanskienė
BFL/15min.lt fotomontažas / Nijolė Pareigytė-Rukaitienė, Edita Žiobienė, Ieva Norkūnienė, Monika Račiūnaitė, Šorena ir Renata Paleičikaitė-Polujanskienė
Šaltinis: 15min
0
A A

Kai kurių Lietuvos politikos ir pramogų pasaulių atstovų mėgstamiausias šių metų paukštis neabejotinai buvo gandras. Būrys garsių šalies porų 2012-aisiais susilaukė šeimos pagausėjimo.

Daugiau 15min Vardai naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

Tad baigiantis 2012 metams, kviečiame Žmonės.lt skaitytojus išrinkti „Metų gandrą“, atnešusį žinomiems šalies žmonėms su džiaugsmu lauktą šeimos narį. Savo balsą galite atiduoti straipsnio apačioje esančioje apklausoje.

Nijolė Pareigytė ir Rimvydas Rukaitis
N.Pareigytė ir R.Rukaitis

Grupės „69 danguje“ narės Nijolės Pareigytės-Rukaitienės gimdymas tapo vienu didžiausių detektyvų šiais metais, nes gimdymo vieta ir laikas buvo laikomi paslaptyje. Visgi, Nijolė ir jos vyras Rimvydas lapkričio 10 dieną Klaipėdoje susilaukė pirmagimės dukters, kuriai davė Patricijos vardą.

Kapelijų varžytuvių „Duokim garo!“ vedėja bei etnomuzikologė Loreta Sungailienė su vyru Daliumi liepos 14 dieną susilaukė sūnaus. Tai jau trečiasis poros vaikas.

Eglė Žiemytė su vyru Simonu
Eglė Žiemytė su vyru Simonu

Dizainerė Eglė Žiemytė per patį vidurvasarį susilaukė pirmagimės dukters, kuriai davė Sofijos vardą. Liepos 15 dieną gimusi mergaitė yra pirmoji Eglės ir jos vyro Simono Gedžiaus atžala.

Gruzinų dainininkė Šorena Džianiašvili ir jos vyras aktorius Audrius Bružas birželio 28 dieną susilaukė sūnaus Mykolo. 2010 metais susituokusiai porai tai pirmoji atžala.

Eglė Driukaitė ir Vilius Alesius
Eglė Driukaitė ir Vilius Alesius

Dainininkui ir grupės „Skamp“ nariui Viliui Alesiui ir jo žmonai aktorui Eglei Driukaitei ši vasara tapo viena džiugiausių. Liepos 21 dieną pasaulį išvydo jų pirmagimė dukra Emilė.

Liepos 27 dieną aktorių porai Mantui ir Indrei Stonkams gimė pirmoji atžala. Šeimą papildė dukra, kuriai jie davė Cecilijos vardą.

Ieva ir Adomas Norkūnai
Ieva ir Adomas Norkūnai

TV šokių projekte užsimezgusi Ievos ir Adomo Norkūnų meilė šią vasarą davė vaisių. Pora rugpjūčio 23-iąją dieną tapo tėvais – jie susilaukė dukters Adijos.

Dainininkė Viktorija Mauručaitė ir jos sužadėtinis Artūras Butkevičius sausio 15 dieną susilaukė pirmo bendro vaiko. Porai gimė dukrą, kuriai jie davė Angelos vardą.

Vaikų teisių apsaugos kontrolierė Edita Žiobienė su vyru Norbertu lapkričio mėnesį susilaukė šeimos pagausėjimo. Porai gimė dvynukės. Sutuoktiniai jau augina dvi dukras – septynerių ir vienuolikos metų.

Juliaus Kalinsko/„15 minučių“ nuotr./Renata Paleičikaitė ir Jurgis Polujanskas
Renata ir Jurgis Polujanskai

Renatai ir Jurgiui Polujanskams ši vasara atnešė didelį džiaugsmą. Neseniai nusituokusiai porai gimė sūnus Markas. Tai pirmasis Renatos ir antrasis Jurgio vaikas. Iš ankstesnės santuokos vyras turi dukrą Sidney.

Dizaineris Aleksandras Pogrebnojus ir jo žmona manekenė Monika Račiūnaitė rugpjūčio mėnesį susilaukė pirmagimio sūnaus, kuriam davė Mykolo vardą.

Guostė Abeciūnaitė
Guostė Abeciūnaitė

Prezidentės patarėja teisės klausimais Solveiga Cirtautienė lapkričio 20 dieną susilaukė vaikelio. Moteriai gimė dukra.

Grupės „Kitokios“ narė Guostė Abeciūnaitė-Dilienė ir „Lietuvos ryto“ krepšinio komandos puolėjas Vilmantas Dilys liepos 24 dieną susilaukė pirmagimio. Šiais metais susituokusiai porai gimė dukra.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Dakaras 2018

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką