Dabar populiaru
Publikuota: 2013 gruodžio 31d. 17:02

Išrinkite: Skandalingiausias 2013-ųjų pramogų pasaulio įvykis

Išrinkite: 2013-ųjų pramogų pasaulio skandalas
Žmonės.lt montažas / Išrinkite: 2013-ųjų pramogų pasaulio skandalas

2013-aisiais metais šalies pramogų pasaulyje nuaidėjo ne vienas skandalas. Antai dalis pramogų pasaulio atstovų vienas kitą kvietė į teismus, kiti kentėjo dėl apkalbas sukėlusių incidentų, treti gailėjosi dėl savo pačių pasisakymų, sukėlusių visuotinį pasipiktinimą. Žmonės.lt kviečia skaitytojus išrinkti didžiausią 2013-ųjų pramogų pasaulio skandalą ir tuo pačiu palinkėti pramogų pasaulio atstovams, kad 2014 metais nesusipratimų būtų kuo mažiau. Savo nuomonę galite išsakyti straipsnio apačioje esančioje apklausoje.

Ericos ir Jurgio Didžiulių koncertas
Ericos ir Jurgio Didžiulių koncertas

Nėra žmogaus, kuris nebūtų matęs telekomunikacijų bendrovės „Bitė“ reklamos su krepšininkais Darjušu ir Kšištofu Lavrinovičiais. Reklaminiai filmukai su broliais televizijos ekranuose ir internete sukosi apie tris mėnesius bei kėlė šypseną ne vienam žiūrovui, tačiau tik ne Jurgiui Didžiuliui ir jo žmonai Ericai. Pasipiktinę „Bitės“ pasirinktais reklaminiais veidais Didžiuliai apsisprendė atsisakyti šios įmonės paslaugų. Poros pasipiktinimą išprovokavo prisiminimai apie krepšininkų praeitį – sportininkai teisti už išprievartavimą. Muzikantų pasisakymai sukėlė didžiulę diskusijų audrą, Lavrinovičiai dingo iš „Bitės“ reklamų. Didžiuliai vėliau atsiprašė brolių ir jų šeimų. 

Buvusi grupės „Olialia pupytės“ narė Marina Bui pateko į teisėsaugos akiratį po to, kai imtasi nagrinėti skandalingai pagarsėjusią prostitucijos bylą. Baudžiamojoje byloje, kurioje Marta Kulikauskaitė yra kaltinama prostitucija ir pelnymusi iš kito asmens, M.Bui tapo liudininke ir teismo suole turėjo atskleisti savo paslaptingos kelionės į Šveicariją detales – įtarta, kad atlikėja pati galėjo būti įsukta į prostitucijos verpetą. Nuo teisėsaugos akių M.Bui slėpėsi kaip galėjo – į teismo posėdžius nevaikščiojo. Dėl to teismas jai skyrė kardomąją priemonę – dvi paras areštinėje. 

Rūta Ščiogolevaitė
Rūta Ščiogolevaitė

Tiesioginės TV3 šou „X faktorius“ transliacijos metu dainininkė Rūta Ščiogolevaitė įrodė, kad necenzūriniais žodžiais šneka ir jaunos, gražios ir talentingos moterys. Primynusi ant savo suknelės R.Ščiogolevaitė nežinojo, kad mikrofonas prie jos lūpų yra įjungtas, ir riebiai nusikeikė, o tai girdėjo visi televizijos žiūrovai. TV3 televizija veiksmų situacijai užglaistyti nesiėmė ir R.Ščiogolevaitės nebaudė, o ji pati gerbėjų atsiprašė internetu. 

Dainininkui Egidijui Dragūnui skandalai – ne naujiena. Po liepos pradžioje surengto koncerto „Sel grand show 2013“ pasilikęs pajūryje, dainininkas pateko į itin nemalonią situaciją. Šį kartą įsiutęs, kad kino teatro darbuotojai neleido jo mažamečiam sūnui žiūrėti filmo su ženklu N-13, Selas trenkė „Forum Cinemas“ kasininkei per galvą. Į incidento vietą buvo iškviesta policija. „Forum Cinemas“ vadovybė vėliau nusprendė dainininką įtraukti į kine nepageidaujamų asmenų sąrašą. 

Ruslanas Kirilkinas
Ruslanas Kirilkinas

Atlikėjui Ruslanui Kirilkinui vasario 23-iąją teko nutraukti koncertą, nes vienas klausytojas į dainininką paleido seriją kiaušinių. „Vasario 23 dieną, 16.39 val. Aukštadvario miestelyje vyko Ruslano Kirilkino koncertas. Po pirmos dainos kažkuris iš klausytojų atsistojo ir pradėjo mėtyti į jį kiaušinius“, – Žmonės.lt tąkart teigė Vyriausiojo policijos komisariato atstovai. Atvykę greitosios pagalbos medikai nugabeno atlikėją į Trakų ligoninę. Po apžiūros jam buvo nustatyti viršutinės lūpos, smakro ir kairės ausies sumušimai. R.Kirilkinas buvo paleistas namo gydytis ambulatoriškai.

BFL/Vyginto Skaraičio nuotr./Edita Daniūtė
Edita Daniūtė

Pasirodo, Lietuvoje vyksta šokėjų karas: teisiama garsi sportininkė Edita Daniūtė. Šokių karalienė kaltinama melu, garbės ir orumo pažeminimu, iš jos reikalaujama 75 tūkstančių litų kompensacijos. E.Daniūtę į teismą rudens pradžioje padavė jos kolegė šokėja Dalia Samajauskaitė, mat Europos čempionė E.Daniūtė ir dar keturi garsūs šokėjai apkaltino klubo „DaVi“ trenerę vaikų kankinimu ir šokėjų iš kitų klubų viliojimu pas save. Būtent tai Edita Daniūtė apskundė sportinių šokių federacijai. Dėl to D.Samajauskaitė buvo diskvalifikuota iš visų varžybų. D.Samajauskaitė pasijuto apšmeižta. Todėl kreipėsi į teismą, prašydama kompensacijos ir reikalaudama viešo atsiprašymo. 

Teisme rudenį susitiko dvi pramogų pasaulio atstovės: kostiumų dailininkė Agnė Jagelavičiūtė ir dainininkė Vita Jakutienė. Šioji menininkę apskundė garbės ir orumo įžeidimu ir reikalavo neturtinės žalos atlyginimo bei viešo atsiprašymo. Kantrybė V.Jakutienei trūko spalio viduryje, kai neapsikentusi A.Jagelavičiūtės įžeidinėjimų ir komentarų virtualioje erdvėje ji nusprendė kreiptis į teisėsaugos institucijas. Šią bylą Vilniaus miesto apylinkės teisme teisėjas Antanas Virbalas ėmėsi nagrinėti spalio 21-ąją. Moterys priėmė teisėjo siūlymą susitaikyti. 

Raseinių rajono degalinėje pernai per Kalėdas užpultos tuometinės sudėties grupės „Kitokios“ narės – Greta Lebedeva, Renata Klimaitytė, Oksana Šklėriūtė ir Indrė Burlinskaitė – sulaukė teisingumo. Beveik po metus trukusio teismų proceso merginos gali laisviau atsikvėpti, mat jas sumušusios užpuolikės prisipažino kaltos ir sutiko atlyginti nukentėjusiosioms žalą.

Viktorijos Kuhlins ir asmeninio albumo nuotr./Ankstesnės sudėties grupės „Kitokios“ narės 2012 metais per Kalėdas patyrė nemalonų incidentą.
Ankstesnės sudėties grupės „Kitokios“ narės 2012 metais per Kalėdas patyrė nemalonų incidentą.

Dainininkė Džordana Butkutė buvusiam mylimajam Sergejui Gorbonosui parodė, kad gali apsiginti, ir padavė jį į teismą. Vyras buvo kaltinamas turto prievartavimu, mat dainininkei nuolat skambindavo ir rašydavo SMS žinutes, reikalaudamas už tylėjimą sumokėti nemažą sumą pinigų. Priešingu atveju jis teigė paviešinsiąs tamsiausias Dž.Butkutės gyvenimo detales ir net parašysiąs knygą. Dž.Butkutės ir S.Gorbonoso santykiai, kuriuose buvo ir pakilimų, ir nuosmukių, truko apie 10 metų. Dainininkė laimėjo bylą teisme, S.Gorbonoso apeliacija buvo nepatenkinta. 

 Džordana Butkutė ir Sergejus Gorbonosas ankstesniame teismo posėdyje
Džordana Butkutė ir Sergejus Gorbonosas ankstesniame teismo posėdyje

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiškai su „Norfa“

Skanumėlis

Video

07:03
00:49
17:58

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką