Dabar populiaru
Publikuota: 2011 rugpjūčio 7d. 13:54

Išrinkta naujoji šlagerių karalių pora – Rasa Kaušiūtė ir Ovidijus Vyšniauskas

Šlagerių karalienė Rasa Kaušiūtė ir šlagerių karalius Ovidijus Vyšniauskas
Laimos Geležiūtės nuotr. / Rasa Kaušiūtė ir Ovidijus Vyšniauskas.

Dvi dienas vykęs tarptautinis šlagerių festivalis „Palanga 2011“ šeštadienio naktį baigėsi, paskelbus naująjį šlagerių karalių ir karalienę. Šiais metais dešimties narių komisija šį titulą skyrė dainininkei Rasai Kaušiūtei ir Ovidijui Vyšniauskui.

Šiais metais dėl šlagerių karaliaus ir karalienės, vicekaraliaus ir vicekaralienės bei princo ir princesės vardo „Birutės uosto“ scenoje varžėsi atlikėjai iš šešių šalių – Lietuvos, Estijos, Latvijos, Baltarusijos, Rusijos ir Bulgarijos. Tačiau tarp laureatų pateko vos viena užsienio viešnia – šlagerių princesės titulu,

Laimos Geležiūtės nuotr./Šlagerių karaliumi išrinktas Ovidijus Vyšniauskas
Laimos Geležiūtės nuotr./Šlagerių karaliumi išrinktas Ovidijus Vyšniauskas

komisijos nuomone, gali džiaugtis Kaliningrado atstovė Nadžiba Šabieva. Tuo tarpu šlagerių princu šiais metais išrinktas Ruslanas Kirilkinas.

 Žiūrovams buvo suteikta teisė išrinkti savo favoritus, nepriklausomai nuo komisijos verdikto. Šlagerių vicekaraliumi publika titulavo Martyną Beinarį, o daugiausiai žiūrovų simpatijų tarp moterų dainininkių susilaukė Eglė Jakštytė. Būtent ji ir tapo šlagerių vicekaraliene.

Savo pasirodymais festivalį „Palanga 2011“ pagerbė buvę šlagerių karaliai ir karalienės: Birutė Petrikytė, Birutė Dambrauskaitė, Stepas Januška, Irena Starošaitė, Žilvinas Žvagulis, Viktoras Malinauskas, Giulija, Simonas Donskovas, Rytis Cicinas, Kastytis Kerbedis ir Rosita Čivilytė. Muzikantams akompanavo Šiaulių bigbendas (vadovas Jaroslavas Cechanovičius), Klaipėdos styginių grupė ir „Ritmo grupė“ (vadovas Tomas Leiburas). Renginį vedė Inga Valinskienė, Inga Norkutė ir Vytenis Pauliukaitis.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Gera keliauti kartu

Praktiški patarimai

Mano namas

Gaminkite protingai

Sveikata

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką