Dabar populiaru
Publikuota: 2010 gruodžio 28d. 13:16

„Išsipildymo akcijai 2010“ jau suaukoti 1 612 392 litai, aukojimas tęsiasi!

Nomeda Marčėnaitė
Juliaus Kalinsko / 15min nuotr. / Akcijos globėja Nomeda Marčėnaitė

Aštuntajai TV3 ir SEB banko „Išsipildymo akcijai“ geros valios žmonės trumposiomis žinutėmis, skambučiais ir pervesdami pinigus į akcijos sąskaitą jau suaukojo 1 612 392 litus. Į šią sumą įskaičiuota ir 30 tūkst. litų, kuriuos akcijai skyrė „Žalgirio loto“.

Tačiau tai toli gražu nėra galutinė suma – aukojimas tęsiasi „Maxima“ prekybos centruose, kuriuose galima įsigyti „Išsipildymo akcijos“ atšvaitus, ir degalinėse „Neste“: dalis lėšų, gautų už atšvaitus (planuojama surinkti apie 70 tūkstančių litų) ir už įsipiltus degalus (jau suaukotas 158 171 litas, aukojimas vyksta iki 2011 01 01), keliaus į „Išsipildymo akcijos“ fondą. Telekomunikacijų operatoriai „Bitė Lietuva“, „Omnitel“, „Tele2“, „TEO LT“, „Mediafonas“ ir „Lintel“ ir šiemet atsisakė administravimo mokesčio už akcijos žinutes ir skambučius, tad visi suaukoti pinigai atiteks tiems, kuriems labiausiai reikia pagalbos.

Už šiųmetei akcijai suaukotus pinigus globos namų mažyliams bus taisomi dantukai, tikrinama rega, perkami akinukai, sunkiai sergantiems vaikams bus kompensuojamos papildomos reabilitacijos programos – masažai, mankštos, gydomieji baseinai. Taip pat bus perkamos būtiniausios reabilitacinės priemonės globos namams. Nebus pamiršti ir tėvelius turintys vaikučiai – tikro stebuklo šiuo metu laukia ypač sunkiai sergantys ligoniukai: prieš dvejus metus po automobilio ratais patekusi trylikametė Brigita iš Druskininkų; atopiniu dermatitu, bronchine astma ir alerginiu rinitu sergantis dvylikametis Tomukas; vienuolikos metų Gabija, kuriai diagnozuotas retas Larono sindromas, pasireiškiantis augimo sutrikimu, o vieninteliai galintys padėti vaistai metams kainuoja apie 40 tūkst. eurų; devynerių Tautvydas, kuris negali pats nei valgyti, nei sėdėti – jisai paslaptinga liga serga nuo kūdikystės; Panevėžyje gyvenanti aštuonerių Kornelija, jau kone penkerius metus serganti jaunatviniu idiopatiniu artritu, kuriai, gydytojų teigimu, yra būtinas nenutraukiamas trejų metų gydymas, todėl šių vaistų kaina siektų apie 75 tūkst. litų; skirtinguose Lietuvos kampeliuose gyvenančios dvi devynmetės – Kamilė ir Asta, kurios patyrė sunkius kūno ir veido nudegimus; netikėtai ūmine encefalopolineuropatija susirgęs šešiametis Deividas. „Išsipildymo akcijos“ pagalbos reikia ir Kelmės rajone gyvenančiai Redai, kuri viena augina šešis vaikus. Sudegus namui, šeima glaudžiasi apleistoje fermoje. Šios šeimos pajamos – vien tik pašalpos vaikams.

„Bitė Lietuva“ globos namų vaikams šiemet papildomai nupirko net 2 500 bilietų į „Vichy“ vandens parką, pernai dovanojo net 1 000 bilietų į vieną populiariausių renginių vaikams – „Pasivaikščiojimą su dinozaurais“. SEB bankas, kaip ir kasmet, šiemet skyrė 150 tūkst. litų akcijos finaliniam renginiui muzkiniam kino filmui „Kalėdų pasaka“ sukurti. Prie akcijos šiemet pinigais, daiktais prisidėjo dar daugybė įmonių ir geros valios žmonių. Jų aukos dar skaičiuojamos. Į pagalbos šaukiančius akcijos reportažus atsiliepė ir BIOFIRST klinika, kuri apsiėmė savo lėšomis globoti Redos mergaites, pabandyti jas pastatyti ant kojų visais netradiciniais ir homeopatiniais gydymo metodais. Mažylę Kamilę pasisiūlė globoti plastikos chirurgas Vygintas Kaikaris.

Galutinė „Išsipildymo akcijai 2010“ suaukota suma paaiškės iki 2011 metų kovo 1 dienos, kai į akcijos fondą bus pervestos visos lėšos iš akcijos draugų ir partnerių. „Išsipildymo akciją 2010“ administruoja labdaros fondas „Vienybė“, audituoja UAB „KPMG Baltics”. Praėjusių akcijų ataskaitas dėl panaudotų suaukotų pinigų galite rasti TV3 interneto svetainėje www.tv3.lt/issipildymoakcija.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką