Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Išstovėti ant Manolo Blahnik aukštakulnių pavyko ne visiems Juozo Statkevičiaus modeliams

Juozo Statkevičiaus kolekcijos modelis
Mariaus Žičiaus/Žmonės.lt nuotr. / Juozo Statkevičiaus kolekcijos pristatymo akimirka
Šaltinis: 15min
0
A A

Nors garsiausias Lietuvos dizaineris Juozas Statkevičius savo kolekcijos „Pavasaris–vasara 2015“ pristatymą planavo ištisus mėnesius, be nesklandumų šou neapsiėjo: žengiant „Siemens“ arenoje įrengtu podiumu vienos manekenės kojos susipynė – modelis suklupo, dar dvi manekenės visai nugriuvo.

Daugiau 15min Vardai naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

Ketvirtadienį Vilniaus „Siemens“ arenoje Juozas Statkevičius pristatė kolekciją „Pavasaris-vasara 2015“, kurioje – net 110 modelių. Visus juos įkvėpė menininko kelionės po Maroką. Šou režisavo nuolat J.Statkevičiui talkinantis režisierius Gintaras Varnas.

Pamatyti naujausių J.Statkevičiaus darbų atskubėjo ne tik tūkstančiai bilietus pirkusių gerbėjų, bet ir šimtai kviestinių svečių.

Vis dėlto taip sklandžiai, kaip J.Statkevičius norėjo, šou nepraėjo: viena iš jo drabužius demonstravusių manekenių, žengdama podiumu, suklupo, dar dvi visai nugriuvo. Kolekcijos modeliai avėjo garsiojo Manolo Blahnik batelius.

VIDEO: Juozo Statkevičiaus kolekcijos pristatyme suklupo keli modeliai

Pirmosios manekenės kojos susipynė dėl besiplaikstančių itin ilgos, laisvai krentančios šokolado spalvos suknelės skvernų – mergina jau buvo priėjusi podiumo galą, kai į plevėsuojančią medžiagą įsipynė pėdos. Susvirduliavusi ji suklupo, tačiau skaudžiausio varianto išvengta – nenugriuvo. Publika netruko užjausti manekenę plojimais.

Atgavusi pusiausvyrą manekenė žengė toliau – susijaudinimą ir išgąstį tučtuojau paslėpė po šalta veido išraiška. Tačiau nutiko tai, ko visi mažiausiai tikėjosi: žengus vos kelis metrus tas pats scenarijus pasikartojo – modelis suklupo antrąkart. Susijaudinusią merginą skubiai puolė guosti žiūrovai: nusiavusią batelius ir atsitiesusią apdovanojo tokiais audringais aplodismentais, kad jos veide akimirkai sužibo šypsena.

Mariaus Žičiaus/Žmonės.lt nuotr. /Modeliai griuvo
Mariaus Žičiaus/Žmonės.lt nuotr. /Juozo Statkevičiaus kolekcijos pristatymo akimirka

Šou tęsėsi, modeliai podiumu vaikščiojo toliau, aistros nurimo. Bet neilgam: aukštakulnių išbandymo neatlaikė ir dar viena manekenė. Tik jai nepasisekė dar labiau: demonstruojant juodą suknelę merginai taip pat susipynė kojos ir ji nugriuvo.

Žiūrovai nuščiuvo, tik vėliau, merginai pakilus nuo žemės, pasigirdo plojimai. Dabar – kur kas tylesni.

Tačiau, ar galėtumėte patikėti, kad po viso šito griuvo ir dar viena manekenė? Griuvo vos spėjusi pasirodyti iš šou užkulisių ant podiumo. Panašu, kad šis kartas – pats skausmingiausias: manekenė sunkiai atsistojo nuo žemės, publika ją ir vėl palaikė audringomis ovacijomis.

Mariaus Žičiaus/Žmonės.lt nuotr. /Modeliai griuvo
Mariaus Žičiaus/Žmonės.lt nuotr. /Juozo Statkevičiaus kolekcijos pristatymo akimirka

Tikra ar surežisuota?

Vis dėlto, kad ir kaip įtikinamai atrodė šie įvykiai ant podiumo – manekenių žvilgsniai rodėsi pilni nusivylimo, o veidai – susijaudinimo, žiūrovų gretose netruko pasigirsti ir kitokia įvykių versija: gal visa tai – surežisuota?

Atsakymą težino tik modeliai ir pats J.Statkevičius.

VIDEO: Juozas Statkevičius pristatė 2015 m. pavasario-vasaros kolekciją
VIDEO: Juozo Statkevičiaus 2015 m. pavasario/vasaros kolekcijos pristatymas
Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką