Dabar populiaru
Publikuota: 2020 rugsėjo 25d. 11:53

Ištekėti turėjusi Monika Marija Santuokų rūmuose nepasirodė

Dovydas Laukys ir Monika Marija Paulauskaitė
Vido Černiausko ir Juliaus Kalinsko/15min nuotr. / Dovydas Laukys ir Monika Marija Paulauskaitė

Neseniai pramogų pasaulį apskriejo išties netikėta žinia – santuoką planuojančių įregistruoti porų sąrašuose atsidūrė atlikėjos Monikos Marijos Paulauskaitės (22) ir grupės „120“ nario Dovydo Laukio (28) pavardės, nors apie jų galimą draugystę iki tol net nebuvo žinoma. Vis dėlto numatytą dieną Vilniaus santuokų rūmuose jie taip ir nepasirodė.

Monikos Marijos ir Dovydo santuoka buvo numatyta penktadienį, rugsėjo 25-ąją, 11:40 val.

Dar prieš tai šalia Santuokų rūmų Vilniuje ėmė būriuotis fotografai, žurnalistai. Tačiau pora susituokti galiausiai neatvyko.

Juliaus Kalinsko / 15min nuotr./Monika Marija Paulauskaitė
Juliaus Kalinsko / 15min nuotr./Monika Marija Paulauskaitė

Apie galimai artėjančias vestuves nei Monika Marija, nei Dovydas niekur viešai nekomentavo – nei žiniasklaidai, nei savo socialiniuose tinkluose. Apie jas bylojo tik įrašas Civilinės santuokos registracijos kalendoriuje ir ant pirštų pastebėti žiedai.

Todėl kol kas belieka tik spėlioti – pora vestuves nukėlė, dėl santuokos persigalvojo, o gal rimtai net ir neketino susituokti?

Tiesa, Santuokų rūmų darbuotoja 15min teigė, kad atlikėjai vestuvių neatšaukė – tiesiog neinformavę neatvyko.

 Vido Černiausko nuotr. /Dovydas Laukys
Vido Černiausko nuotr. /Dovydas Laukys

15min jau anksčiau rašė, kad Monika Marija instagrame rugpjūčio mėnesį dalijosi nuotraukomis, kuriose ant kairės rankos bevardžio piršto – sužadėtuvių žiedą primenantis papuošalas.

Netrukus forumuose ir socialiniuose tinkluose pradėta diskutuoti, kad naujasis atlikėjos mylimasis yra ne kas kitas, o grupės „120“ narys Dovydas Laukys, pora buvo kartu pastebėta neva romantiškai leidžianti laiką.

Kad niekada apie savo santykius atvirauti nemėgusi Monika Marija ir Dovydas Laukys galimai ruošiasi vestuvėms, paaiškėjo prieš kelias savaites. Civilinės santuokos registracijos kalendoriuje buvo nurodyta, kad jiedu planuoja susituokti rugsėjo 25-ąją.

15min dar anksčiau susisiekus su Monika Marija Paulauskaite ir Dovydu Laukiu, nei vienas, nei kitas kalbėti šia tema nesutiko.

„Šio įvykio nekomentuosime. Linkiu gražios dienos“, – mandagiai atsakė atlikėja.

„Koks komentaras, nežinau, klauskite Monikos. Duokite man pusę valandos, pakomentuosiu normaliai. Kol kas negaliu komentuoti, kas čia atsitiko“, – 15min sakė Dovydas.

Komentarai: 29

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Aplinka produktyvumui

Video

00:27
05:44
13:33

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką