Dabar populiaru
Publikuota: 2013 sausio 3d. 13:20

Įvertinkite: žavių Kauno policininkių 2013 metų kalendorius buvo išgraibstytas per kelias dienas

Kauno policinininkės pozavo kalendoriui
Roberto Ruko nuotr. / Kauno policinininkės pozavo kalendoriui

Dvylika žaviausių Kauno policijos pareigūnių nusifotografavo 2013 metų kalendoriui, kurio puslapiuose kiekviena policininkė atspindi tam tikrą metų mėnesį. Simpatiškas koleges fotografavo pareigūnas Robertas Rukas.

Rugpjūčio mėn. policininkė
Rugpjūčio mėn. policininkė

„Tokia mintis brendo ilgai, o aš kaip fotografas mėgėjas laikas nuo laiko kažką nufotografuodavau, kolegos pastebėjo mano hobį ir Ryšių su visuomene skyrius paskatino padaryti kalendorių, kuris būtų išskirtinis, kuris būtų kitoks. Nutarėme, kad tame kalendoriuje turėtų būti moterys ir mintis buvo, kad pirmiausia policininkas yra žmogus, tad reikėjo, kad nuotraukose tas atsispindėtų, o tarnybinė uniforma ir darbas jau toliau“, – apie savo fotografijos pomėgio rezultatus pasakojo R.Rukas.

Liepos mėn. policininkė
Liepos mėn. policininkė

Pareigūnas ir fotografas pasakojo, kad dailiosios lyties atstovėms pozuoti nebuvo lengva. „Aš ir pats labiau gamtą fotografuoju, bet tai buvo tarsi iššūkis. Reikėjo mažų mažiausiai apie 100 nuotraukų vienai fotosesijai padaryt, daugeli teko išmesti, kitas redaguoti ir apdirbti. Tuomet išrinkau po vieną, kad būtų tęstinumas iš lapo į lapą, iš mėnesio į mėnesį“, – Žmonės.lt pasakojo fotografas.

Vyras tikino, kad pirmasis kalendoriaus tiražas jau išgraibstytas, tad svarstoma mintis leisti dar vieną tiražą.  Policijos socialiniame tinklo Facebook paskyroje pranešama, kad žaviųjų policininkių kalendorius puošia kone kiekvieno komisariato sienas, o komentaruose pareigūnės reikalauja kitais metais paruošti žaviausių policininkų nuotraukas.

Žmonės.lt skaitytojams siūlome peržiūrėti Kauno policininkių kalendoriaus fofogaleriją ir savo nuomonę išsakyti komentaruose.

Roberto Ruko nuotr./Birželio mėn. policininkė
Roberto Ruko nuotr./Birželio mėn. policininkė

 

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiški patarimai

Skanumėlis
Skanumėlis

Sergu atsakingai

Sergu atsakingai

Video

06:33
01:02
23:03

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką