Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2021 06 07, 16:03

J.Jankevičiaus „Nesiaukite Live“ svečias WhyDotas: apie nupjautą pirštą ir didžiausią gėdą

„Nesiaukite Live“: Justinas Jankevičius kalbino komiką, vaizdo įrašų kūrėją, socialinių tinklų žvaigždę Vaidotą Grincevičių, kuris atskleidė keletą iki tol slėptų istorijų. Ar žinojote, kad žinomiausias „YouTube“ vaizdo įrašų kūrėjas Lietuvoje bijo garsų? Pirmasis, net 2,5 val. nuotaikingas šou – tik MAX prenumeratoriams – išbandykite vos už 1 eurą!

„Nesiaukite“ – interaktyvus pokalbių šou, kurio metu pašnekovai su J.Jankevičiumi atvirai ir nuoširdžiai dalijasi savo mintimis, patirtimis bei dar negirdėtomis istorijomis. Jų netrūko ir šįkart, nes pirmosios laidos svečias – socialinių tinklų žvaigždė V.Grincevičius, užsienio žiniasklaidoje ypač išgarsėjęs vaizdo įrašu, kurio metu jo rankose sprogo jo paties sukonstruotas ginklas.

„Šis žmogus yra sukūręs bombą, tanką, „Lamborghini“ – toks Lietuvos „magaiveris“, turi daug talentų, galimybių, o švaisto visa tai būdamas „youtuberiu“. Vaidotai, galėtum būti pasaulinio lygio suvirintoju“, – savo svečią pristatė J.Jankevičius.

V.Grincevičius jam prisipažino per savo gyvenimą virinęs gal tik 2 valandas – viskas dėl šou. Vis dėlto, fantazijos šiai asmenybei išties netrūksta. Paklaustas, ką pagamintų, pavyzdžiui, iš ginekologinės kėdės, jis įvardijo rogutes.

Pokalbiui įsibėgėjus, komikas jau dalijosi neįtikėtinomis savo gyvenimo istorijomis: kaip Afrikoje buvo sulaikytas, nes rankose laikė prailgintuvą, kokiu būdu atkeršijo jo šunį sumušusiam kaimynui. Taip pat kaip neteko dalies piršto, o Anykščių ligoninėje jam pasiūlė nupjauti likusią dalį – kam jos reikia?

Pilnas 2,5 val. šou – tik prenumeruojantiems MAX. Išbandyk už 1 eurą!

Be to, ar žinojote, kad komikas bijo garsų ir vos gimęs trumpam buvo sukeistas ligoninėje?

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką