Dabar populiaru
Publikuota: 2020 kovo 25d. 12:26

Jaudinantys Nijolės Pareigytės žodžiai: „Grįžusi iš JAV negalėjau apkabinti savo dukrelės“

Nijolė Pareigytė-Rukaitienė su dukra Patricija
15min montažas / Nijolė Pareigytė-Rukaitienė su dukra Patricija

Grupės „69 Danguje“ narė Nijolė Pareigytė su vyru prieš kelias dienas ištrūko iš Amerikos. Nijolė skrido į JAV koncertuoti vietos lietuviams ir po to planavo truputį pailsėti.

„Tik atskridę į Čikagą sužinojom, kad atšaukti visi renginiai, koncertai. Lietuvių bendruomenė susirūpino savo tautiečių sveikata ir gerove, todėl nusprendė viską atšaukti“, – LNK laidoje KK2 pasakojo N.Pareigytė.

Visi Pareigytės koncertai buvo atšaukti jai jau esant Amerikoje. Prezidentas D.Trumpas pradėjo drausti skrydžius į Europą, o namuose, Lietuvoje, liko Nijolės dukrelė.

„Patyrėme tautiečių meilę, jie dalinosi ne tik maistu, bet netgi savo pastoge. Ačiū dar kartelį visiems, kas Amerikoje siūlė mums pagalbą. Iš tikrųjų labai džiaugiamės grįžę namo, nes buvom rimtai sunerimę, kad teks pasilikti ir nematysime vaiko, čia baisiausia“, – kalbėjo N.Pareigytė.

Nijolė nusipirko bilietus Majamis – Niujorkas – Frankfurtas – Lietuva. Laukė ilgas ir sudėtingas skrydis per karantinuotą pasaulį.

„Kiekvieną minutę galvojom, kad vėl atšauks mūsų skrydžius. Netgi atskridus į Frankfurtą nežinojau, ar galima bus išeiti iš oro uosto ir ar bus galimybė grįžti. Skambinom visur, kur įmanoma, URM ir ambasadai Amerikoje, netgi iki Prezidentūros beveik prisikasėm, buvome patikinti, kad tikrai grįšime. Ambasada patarė bent jau iki Europos skristi ir tada tikrai kažkaip grįšime namo“, – su jauduliu pasakojo Nijolė.

LNK stop kadras/Nijolė Pareigytė karantine
LNK stop kadras/Nijolė Pareigytė karantine

Kaip rašoma televizijos pranešime spaudai, parvykusi namo Nijolė negalėjo apkabinti ir pamatyti savo dukrelės, nes pagal visas rekomendacijas su vyru karantinavosi. Abu dabar jaučiasi gerai. Sėdi namuose. Maistu padeda pasirūpinti draugai ir kaimynai.

„Draugai prie durų, ant terasos, palieka maistą, ačiū jiems labai jau už tai, kad rūpinasi“, – jautriai pasakojo N.Pareigytė.

Visas interviu su karantine gyvenančia Nijole Pareigyte – šį trečiadienio vakarą, 19.30 val., LNK laidoje KK2.

Komentarai

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

15min tema

Ypatingos

09:00
07:59

Esports namai

URBAN˙/

Metas ruošti automobilį

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką