Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Jaunius ir legendinis Bondas pagyrė DiCaprio už dosnumą

Rogeris Moore'as ir Gediminas Jaunius
TV3 nuotr. / Rogeris Moore'as ir Gediminas Jaunius
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Antradienį 20.30 val. TV3 laidoje „3-ias butas“ viešės ypatingas svečias – legendinis britų aktorius seras Rogeris Moore'as, net 12 metų vaidinęs kultinį agentą Džeimsą Bondą. Su juo susitikęs laidos šeimininkas Gediminas Jaunius prie puodelio angliškos arbatos šnekėsis apie labdarą, kino aktorių dosnumą ir ydas.

Daugiau 15min Vardai naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

„Unicef“ geros valios ambasadorius R.Moore'as Vilniuje praėjusį savaitgalį lankėsi su labdaros misija – rinko aukas Afganistano Goro provincijos vaikų mokyklų statybai. Į aktyvią sero dienotvarkę buvo įtrauktas ir išskirtinis interviu TV3 pramoginiam muzikiniam pokalbių šou „3-ias butas“.

Rimčiausius šios laidos svečius kalbinantis G.Jaunius ta proga, kad susitinka su Džeimsu Bondu, pasipuoš smokingu. Garsusis aktorius į interviu atvyks prieš iškilmingą vakarienę Vilniaus rotušėje, todėl taip pat vilkės smokingą. Kūrybinei grupei žadą atėmė R.Moore'ą atlydėjusi  gracingoji žmona Kristina, susisupusi į įspūdingus kailinius.

„Anąkart Lietuvoje viešėjome gegužę. Buvo labai gražu, žalia. O šįkart šitaip šalta. Nors žiema čia taip pat labai graži“, – sakys žavioji ponia.

„Aš – Jaunius, Gediminas Jaunius“, – spausdamas ranką Džeimsui Bondui šmaikštaus televizininkas. Tai išgirdęs svečias šyptelės ir lietuviškai atsakys: „Ačiū.“

Pasipuošę smokingais vyrai prie filmavimo kamerų spės pasišnekėti apie labdaros žygių sunkumus krizės metais, apie mūsų prezidentės Dalios Grybauskaitės humoro jausmą ir apie „Titaniko“ žvaigždės Leonardo DiCaprio dosnumą Haičio aukoms.

„Kas toks? A, DiCaprio... Tai nuostabu“, – jaunąjį kolegą girs R.Moore'as.

O G.Jaunius pasvajos, kaip būtų šaunu, jei visi pramogų pasaulio veikėjai, užuot švaistę pinigus narkotikams ar kitiems bjauriems įpročiams, juos skirtų labdarai.

Kadangi šį vakarą „3-iame bute“ bus daug šnekama apie žvaigždžių ydas, G.Jaunius nepraleis progos ir legendinio Džeimso Bondo paklausti, kokia didžiausia jo yda. Akimirką pamąstęs, R.Moore'as nusijuoks: „Aš labai daug valgau.“

Daugiau įdomaus pokalbio su garsenybe detalių išgirsite antradienį 20.30 val. TV3 laidoje „3-ias butas“.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką