Dabar populiaru
Publikuota: 2016 spalio 4d. 21:26

Jazzu pratrūko ir siunčia žinią komentatoriams: „Tikiuosi, tie sielos ubagai kada nors taps geri ir laimingi“

Justė Arlauskaitė-Jazzu
„Fotogenijų“ nuotr. / Justė Arlauskaitė-Jazzu

Antradienio vakarą Justė Arlauskaitė-Jazzu pratrūko: dainininkė pasipiktino piktaliežuviais interneto komentatoriais. Pasak Jazzu, tokiame pasaulyje net į gatvę išeiti baisu, kai kiekviename žingsnyje visi stengiasi tik įkąsti.

Mintimis apie interneto komentatorius Justė Arlauskaitė-Jazzu pasidalijo socialiniame tinkle.

„Šiandien esu žiauriai liūdna. Per dvi dienas išėjo du socialiniai švietėjiški projektai, prie kurių prisidėjau. Kad ir kaip džiugintų sąmoningi, adekvatūs, išmintingi žmonės ir jų reakcijos, perskaičius kai kuriuos komentarus... svyra rankos...

Aš labai noriu, kad tai baigtųsi. Todėl net žeminama ir kartais nesuprasta, aš vis tiek kovoju, kuriu, diskutuoju, dalyvauju ir dalinuosi.

Kiek daug šlykščių, ribotų, netolerantiškų, kompleksuotų ir iš esmės nelaimingų žmonių čia gyvena... Kaip kartais būna baisu išsprogti iš savo socialinio burbulo... Nereikia eiti toli, tik galvą iškišti... Ir jau dvokia žeminimais, patyčiomis, necenzūriniais žodžiais, grasinimais, negalvotomis žmogystomis ir nieko nenuveikusiais nevykėliais... Kurie minta mūsų viešumu, galiausiai – emocijomis. Kurie yra nedėkingi ir neturi jokio žmogiškumo...

Aš labai noriu, kad tai baigtųsi. Todėl net žeminama ir kartais nesuprasta, aš vis tiek kovoju, kuriu, diskutuoju, dalyvauju ir dalinuosi.

Tačiau šiandien man tiesiog baisu. Baisu gyventi, būti tokiai, kokia esu, baisu garsiai šnekėti be tabu, baisu daryti gerus darbus. Ką jau čia – ir gatve eiti kartais jau darosi baisu...

Ačiū visiems gražiems žmonėms, kurie mane supa, kurie palaiko. Jūs mane įkvepiate nesustoti, išlikti stipriai ir tikėti, kad kada nors visi tie sielos ubagai irgi taps gerais ir laimingais žmonėmis...“, – rašė Justė Arlauskaitė-Jazzu.

Vienas iš projektų, kuriuos mini Jazzu – vaizdo klipas, kuriame žinomi žmonės ragina jaunimą eiti balsuoti Seimo rinkimuose.

TAIP PAT SKAITYKITE: Susivieniję žinomi žmonės šturmavo „Facebook“: ragina jaunimą balsuoti Seimo rinkimuose

VIDEO: Garsūs žmonės siunčia svarbią žinią: „Tu esi svarbus“
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką