Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Jolanta Paulauskienė nebijo iššūkių

Jolanta Paulauskienė
Viganto Ovadnevo nuotr. / Jolanta Paulauskienė
Šaltinis: Žurnalas „JI“
0
A A

„Nors šokių projektas prasidės tik rudenį, treniruotis pradėti reikia jau dabar. Ne taip paprasta išmokti pramoginių šokių žingsnelių, tačiau tai – mano svajonė“, – atvirauja ponia Jolanta Paulauskienė.

Daugiau 15min Vardai naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

Keletas faktų

Gimė 1972 liepos 13 d.
Mokslai: baigusi teisės studijas.
Veikla: užsiima labdaringa veikla. Įkūrusi Širvintų vaikų dienos centrą. Dalyvavo TV projekte „Žvaigždžių duetai“.
Šeiminė padėtis: ištekėjusi. Su vyru Artūru Paulausku augina du vaikus: dukrą Aistę (15 m.) ir sūnų Arną (10 m.).

Vadinasi, jau apsisprendėte dalyvauti TV šokių su žvaigždėmis projekte?

Ir labai noriu, ir bijau. Vis dar svarstau, nors... nebėra kur trauktis – rudenį startuosiančio šokių projekto organizatoriams jau pažadėjau. O pažadus visada tęsiu.

Ar prodiuseriams ilgai teko jus įkalbinėti?

Ilgokai neapsisprendžiau ir dvejojau. Vis dėlto noras išmokti gražiai ir gerai šokti nugalėjo. Nežinau nė vienos moters, kuriai nepatiktų šokiai. Profesionaliai, grakščiai suktis ant parketo, manau, – kiekvienos svajonė. Mano – taip pat.

Viename interviu sakėte, kad naujajam iššūkiui dar reikia paruošti vyrą...

Turėjau galvoje tai, kad prieš šokių projektą reikia suderinti kasdienius buities reikalus. Jau esu dalyvavusi televizijos dainų projekte, tad žinau, kiek tai atima laiko, kurio dėl repeticijų tenka nuvogti nuo šeimos. Artėja mokslo metų pabaiga, vaikų atostogos – turime iš anksto suplanuoti, kas, kada ir kaip.

Kokia buvo vyro reakcija, kai pranešėte, kad dalyvausite šokių projekte?

Normali. Jis pasakė tą patį, ką ir prieš man sutikus dalyvauti „Žvaigždžių duetuose“: „Jei nori, manai, kad sugebėsi, eik. Kodėl gi ne.“

Manau, sugebėsiu, tiksliau, privalėsiu suderinti šeimą ir šokius. Vaikai nemaži, savarankiški, bet nevalgiusių, be šiltų pietų juk nepaliksi, o dar gėlynai aplink namą – neužleisi piktžolėmis (šypsosi)...

Šokių pamokos jau prasidėjo?

Dar ne. Kol kas nežinau, kas bus mano šokių partneris, nes juos parenka projekto organizatoriai. O jau vakar reikėjo pradėti repetuoti, nes ne taip paprasta išmokti pramoginių šokių žingsnelių. Lengva atrodo tik tada, kai stebi iš šono. Kas kita, kai pati pamėgini.

Kaip manote, kas lengviau: šokti ar dainuoti?

Ir dainuoti man nebuvo lengva, manau, ir šokti nebus lengva išmokti. Teks kaip reikiant paplušėti. Nors arčiausiai širdies klasikiniai šokiai, tačiau visi vienodai sunkūs.

Patinka iššūkiai?

Veikiau man patinka patirti ir atrasti kažką nauja, įdomaus. Adrenalinas – puikus gyvenimo prieskonis. Jo suteikia ir kalnai – visa šeima esame slidinėjimo aistruoliai. Neseniai, balandžio pradžioje, grįžome iš Italijos kalnų. Taip pat patinka giluminis nardymas. Šia aistra užsikrėčiau prieš trejus metus.

Iš kur tiek energijos?

Iš prigimties man patinka veikla, judėjimas – aktyvus gyvenimo būdas. Su Artūru nesame namisėdos. Mums smagiausia visa šeima su draugais plaukti baidarėmis. Turiningas ir aktyvus poilsis taip „išvėdina“ galvą, kad pamiršti visus rūpesčius.
Vaikystėje žaidžiau krepšinį. O paskui šeima, vaikai... Tapo vis sunkiau susibėgti pamėtyti kamuolį. O Artūras iki šiol susirenka su draugais ir futbolą, ir krepšinį pažaisti. Kiekvienas turime ir savų, ir bendrų pomėgių.

Viename interviu sakėte, kad neapsiribojate vien namų šeimininkės statusu...

Turiu sveikų ambicijų ir planų. Nuo to laiko, kai vyras tapo politiku, dalyvauju visuomeninėje veikloje. Ir tai man teikia malonumą. Su Širvintų vaikų dienos centru rengiame įvairius projektus, šventes. Be galo malonus jausmas padaryti kažką gero nesitikint atpildo.

Visuomeninė veikla, sodas, daržas, namai, vaikai... Kaip visur spėjate?

Kaip ir visos moterys. Rytą visus išvežioju po mokyklas, darželius ir būrelius, lekiu apsipirkti, gaminu, apsitvarkau, o vakare visus surenku į krūvą. Net neturiu laiko nubėgti į grožio saloną (į jį užsuku tik tada, kai jau labai reikia). Kaip ir kiekviena moteris, norėčiau dažniau pasilepinti grožio procedūromis. Juk visos norime būti gražios (šypsosi). Laimei, auga pagalbininkai. Dukra Aistė ir sūnus Arnas turi savo pareigų. Vyras irgi.

Esate paprasta, nuoširdi. Kaip jums pavyksta neišpuikti?

Sunku pačiai apie save spręsti (šypsosi), bet jeigu yra manančių, kad nesu išpuikusi, malonu girdėti. Pareigos, visuomeninė padėtis ateina ir išeina. Svarbiausia – likti žmogumi.

Nejau neturėjote nei vaikų auklės, nei namų šeimininkės?

Ne. Ačiū Dievui, dar viską sugebu pati: ir vaikus auginti, ir gaminti, ir apsipirkti prekybos centre. Pirmiausia esu mama, žmona, o tik paskui visa kita.
 

Žurnalas „JI“
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką