Dabar populiaru
Publikuota: 2019 liepos 24d. 18:31

Jubiliejaus sveikinimų sulaukusi Indrė Kavaliauskaitė pravirko: „Pirmą kartą mano gimtadienis kitoks“

Sveikinimo akimirka
Aleksandr Leonov nuotr. / Sveikinimo akimirka

Liepos 24-ąją televizijos laidų vedėja Indrė Kavaliauskaitė švenčia 30-ąjį gimtadienį. Svarbų jubiliejų Indrė mini visai kitaip – dirbdama Vilniaus „Siemens“ arenos scenoje. Čia visą dieną vyko pasiruošimas „Šokio revoliucijos“ projekto pusfinalio filmavimui. Jo metu Indrė sulaukė netikėtos staigmenos.

Tačiau projekto kūrybinė komanda Indrės jubiliejaus tikrai nepamiršo – projekto Mūzos generalinės repeticijos metu laukė didžiulė staigmena. Dar prieš gimtadienį jubiliatė projekto komandai užsiminė, jog projekto scenoje pati norėtų sukurti savo revoliuciją – įspūdingą šokio momentą, kurį pasinaudojus daugiau nei šimtu dvidešimt kamerų bus galima sustabdyti laike ir apžiūrėti iš visų pusių.

„Kai dirbi inovatyviausioje scenoje televizijos istorijoje būtų keista nepasinaudoti jos galimybėmis. Labai norėjau pati įamžinti savo revoliucijos momentą. Tiesiog paprašiau dviejų šokėjų, kad mane pakeltų ir išmestų į orą, o kaip jau nusileisiu – taip. „Leiskite man skristi“ paprašiau jų ir šį norą jie tikrai išpildė“, – savąja sukurta revoliucija džiaugėsi šypsenos visą dieną veide negalinti nuslėpti Indrė.

Mūzos gimtadienio noras projekto scenoje buvo išpildytas, tačiau jos laukė ne tik tai – iškart po revoliucijos arenoje užgrojo viena mėgstamiausių Indrės dainų, o didžiajame ekrane pasirodė linksmiausios jos gyvenimo akimirkos.

Sulaukus Indrės nuostabos, į sceną nešini gėlėmis vienas po kito žengė gerais bičiuliais jau spėjusi tapti projekto kūrybinė komanda, dalyviai, didžiuliu tortu nešini Meistrai ir dvi Indrės bičiulės. Nuostabos ir džiaugsmo ašarų Indrei Kavaliauskaitei suvaldyti nepavyko.

Aleksandr Leonov nuotr./Sveikinimo akimirka
Aleksandr Leonov nuotr./Sveikinimo akimirka

„Vaizdo įrašas, kuris pasirodė didžiajame ekrane generalinės repeticijos metu, prasidėjo nuo Justino Jankevičiaus šūksnio „Indrė Kavaliauskaitė!“, kviečiančio mane į sceną, ir mano pirma mintis buvo, kad gal aš taip prastai atrodžiau per repeticiją, kad KTS komanda sugalvojo iš seno renginio paimti mano vaizdo įrašą ir parodyti, kaip man reikia dirbti.

Tačiau vėliau užgrojus vienai mano mėgstamiausių dainų supratau, kad laukia kažkas nepaprasto. Galiu drąsiai pasakyti – tai yra tobulas gimtadienis“, – įspūdžiais po staigmenos dalijosi Indrė.

Aleksandr Leonov nuotr./Sveikinimo akimirka
Aleksandr Leonov nuotr./Sveikinimo akimirka

Paklausus, kaip Indrė planuoja švęsti savo gimtadienį, ji nuoširdžiai šypsosi – visas gimtadienis vyks „Siemens“ arenos užkulisiuose ir ant scenos, o iškart po to, namuose jos jau laukia šeima.

„Tai pirmasis mano gimtadienis, kurio šventės pati neplanuoju. Labai noriu padėkoti visiems draugams, kolegoms, kurie šią dieną nuo šeštos valandos ryto, kuomet ji prasidėjo, pavertė tikra stebuklų diena. Jau esu sakiusi, jog visas šis mėnuo yra skirtas „Šokio revoliucijai“, todėl galvojau, kad bus tikrai džiugu būti tiesiog tarp šokių.

Pati šventės nesu suplanavusi, iškart po filmavimo lėksiu namo pas šeimą, o kas manęs laukia dar – ir pati nežinau. Ne taip jau blogai to gimtadienio nešvęsti, nes tuomet visi viską sugalvoja už tave. Pasitinku trisdešimtmetį su plačia šypsena“, – džiaugiasi Indrė.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Atradimai virtuvėje

Skanumėlis

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką