Dabar populiaru
Publikuota: 2012 gruodžio 12d. 14:00 , atnaujinta: 2012 gruodžio 12d. 16:53

Juodai baltos Džordanos Butkutės vestuvės – su viešu bučiniu Rotušės balkone, fejerverkais ir 12-a mersedesų

Elegijus Strasevičius ir Džordana Butkutė
Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr. / Elegijus Strasevičius ir Džordana Butkutė

2012 metų gruodžio 12 dieną savo vestuvių data pasirinkę dainininkė Džordana Butkutė (44) ir jos sužadėtinis Elegijus Strasevičius (45) šį trečiadienį amžinąją meilę pirmiausia prisiekė vienoje romantiškiausių Kauno šventovių ant Nemuno kranto – Vytauto Didžiojo bažnyčioje. O 16 valandą pora atvyko į Kauno Rotušę, kur buvo suplanuota ištaiginga civilinės santuokos ceremonija.

Kurioje Kauno bažnyčioje vyks Džordanos Butkutės ir Elegijaus Strasevičiaus vestuvės išdavė valandą prieš ceremoniją gatvėje išrikiuotų vienuolika juodų „Mercedes“ automobilių.

Pirmieji, likus maždaug pusvalandžiui iki ceremonijos pradžios, numatytos 14 valandą, Vytauto Didžiojo bažnyčioje pasirodė Elegijaus tėvai Elena ir Jeronimas Strasevičiai. Laimingi tėvai tvirtino laukę vestuvių.

Neužilgo į santuokos vietą atvažiavo ir juodu, elegantišku kostiumu vilkintis Elegijus. Jaunikis tvirtino turįs savo mylimajai dovaną, tačiau neatskleidė kokią.

Džordana į bažnyčia atvyko taip pat juodu mersedesu. Nuotaka vilkėjo baltą, nėriniuotą dizainerės Ramunės Piekautaitės suknelę. Džordanos plaukai buvo susukti į dailią kriauklę, papuoštą baltomis gėlėmis, per petį driekėsi ilgų garbanotų plaukų sruoga, o pečius gaubė baltas kailinis apsiaustas.

„Ši diena reiškia, kad radau savąjį žmogų“, – sakė Džordana. Jai nueiti iki bažnyčios padėjo apsaugos darbuotojai. Vienas iš jų panešėjo žemę siekiantį suknelės šleifą.  Kad į bažnyčią nepatektų pašaliniai asmenys ji buvo užrakinta, o duris saugojo apsauga.

Vestuvių tema – juoda-balta

Teodoro Biliūno nuotr./Elegijaus Strasevičiaus ir Džordanos Butkutės vestuvės
Mersedesų kolona

Po tuoktuvių bažnyčioje, 16 valandą Rotušės aikštėje išsirikiavo dvylika juodų „Mercedes“ markės automobilių – Džordana ir Elegijus atvyko lydimi draugų ir artimųjų. Jaunavedžiai sėdėjo pirmajame kolonos automobilyje, tačiau iš jo išlipo luktelėję 5 minutes. 

Į baltąja miesto gulbe vadinamą pastatą, kur buvo numatyta uždara santuokos ceremonija, jaunavedžiai žengė lydimi Dž.Butkutės gerbėjų aplodismentų. Daugelis jų rankose laikė nedideles širdeles.

Teodoro Biliūno nuotr./Elegijus Strasevičius ir Džordana Butkutė
Teodoro Biliūno nuotr./Elegijus Strasevičius ir Džordana Butkutė

Kadangi vestuvėms, kurios suplanuotos dvyliktukais pasižyminčią datą, parinkta juoda-balta tema, Džordaną ir Elegijų Rotušėje pasitiko dvylika juodvarniais apsirengusių berniukų.

Teodoro Biliūno nuotr./Elegijus Strasevičius ir Džordana Butkutė
Elegijus Strasevičius ir Džordana Butkutė

„Džordana niekuomet nevaidino angelo. Ji yra paprasta ir atvira, pripažįstanti savo klaidas bei gebanti jas taisyti. Toks pats ir Elegijus. Tai buvo viena iš priežasčių, kodėl vestuvėms parinkta juoda-balta tema. Ceremoniją tarsi visą laiką lydės pasakos „Broliai, juodvarniais lakstantys“ motyvai“, – sakė šias vestuves planavusi Inga Budrienė.

Anot jos, nors prognozuota, kad dvyliktų metų dvylikta diena nėra palanki santuokai, jaunieji tuo netiki ir mano, kad jų meilė bus stipresnė už bet kokias negandas.

Vieša meilės išpažintis – bučinys balkone

Rotušėje porą sutuokė Kauno ceremonmeisteris Kęstutis Ignatavičius.

Elegijus sakė, kad vestuvinius žiedus jiedu pasirinko įprastus, auksinius: „Tokius kaip tėvai turėjo.“ Vienintelis skirtumas – ant jų išgraviruoti Džordanos ir Elegijaus vardai. Koks juvelyras nukaldino žiedus jaunikis sakė pavardės neprisimenąs.

Džordana po santuokos nuo šiol turės dvi pavardes – Butkutė-Strasevičienė. „Ar prieštaravau, kad Džordana pasiliktų savąją pavardę? Tikrai ne. Juk ji – Butkutė“, – šypsodamas dar prie bažnyčios sakė Elegijus, pridurdamas, jog ištekėjusių moterų pavardės, kurios yra sutrumpintos, tiesiog juokingos, todėl jis nenorėjęs, kad žmona vadintųsi Straseviče.

Iškart po civilinės santuokos ceremonijos jaunavedžiai it karališkoji pora pasirodė Rotušės balkone ir, stebint smalsuolių būriui, pirmą kartą viešai pasibučiavo jau kaip vyras ir žmona, į dangų kylant fejerverkams.  

Teodoro Biliūno nuotr./Elegijus Strasevičius ir Džordana Butkutė
Teodoro Biliūno nuotr./Elegijus Strasevičius ir Džordana Butkutė
Teodoro Biliūno nuotr./Elegijaus Strasevičiaus ir Džordanos Butkutės vestuvės
Bučinį lydėjo fejerverkas

Mylimieji neišvengė ir Rotušės tradicija tapusios ceremonijos, kuomet, išeidami iš santuokų rūmų, jaunavedžiai paskambina prie durų pakabintu senoviniu varpu. Į gyvą eilę išsirikiavę gerbėjai, rankose laikantys specialias patrankas, ant Dž.Butkutės ir E.Strasevičiaus pabėrė rožių žiedlapių lietų.  

Be to sutuoktinių laukė dar viena staigmena – Aleksandro Ivanausko vadovaujamas „Božolė“ choras, nusprendęs jaunavedžiams padovanoti vieną iš savo dainų.  

Jaunavedžiai, kaip ir įprasta, visus susirinkusius pavaišino šampanu (jo buvo nupirkta šešiasdešimt butelių) ir saldainiais, kurių popierėlius puošė Džordanos ir Elegijaus atvaizdas. Pora taip pat dalyvavo bendroje fotosesijoje su sveikintojais. Tuoktuvių ceremoniją Rotušėje vainikavo į dangų leidžiami balionai, prie kurių buvo pritvirtintos šaltosios ugnelės.  

Atidavę duoklę gerbėjams jaunieji išvyko į pokylio vietą – kavinę „Žalgirio“ arenoje, kur pakviesti tik artimiausi poros draugai ir giminės. Po šventinės puotos jaunavedžiai pirmąją vestuvinę naktį praleis viename Kauno viešbučių.

Medaus mėnesio  jaunavedžiai vyks į užsienį. Pirmoji stotelė – Airija, o vėliau Ispanija.

Lemtinga pažintis taksi  automobilyje

Džordana su gyvenimo vyru tapusiu Elegijumi susipažino 2009-aisiais. Atlikėja savo lemtingąjį vyrą sutiko Kauno gatvėje, sustabdžiusi taksi. Nuvykusi iki reikiamos vietos pamatė, kad neturi pinigų susimokėti. Nesutriko. Paprašė vairuotojo duoti telefono numerį. Po kelių valandų paskambino, pakvietė atvažiuoti ir grąžino pinigus.

Nuo to laiko, kai 2009-ųjų vasarą pora apsigyveno kartu, E.Strasevičius tapo savo mylimosios vadybininku.

Apie tai, kad ketina tuoktis, Dž.Butkutė ir E.Strasevičius pranešė šių metų sausį, prieš išvykdami į beveik keturis mėnesius trukusį koncertinį turą Europoje. 

Teodoro Biliūno nuotr./Elegijaus Strasevičiaus ir Džordanos Butkutės vestuvės
Teodoro Biliūno nuotr./Elegijaus Strasevičiaus ir Džordanos Butkutės vestuvės

 

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką