Dabar populiaru
Publikuota: 2019 rugpjūčio 20d. 12:55

Juostoje „Piktieji paukščiai. Filmas 2“ paslėptos svarbios žinutės tiek šiuolaikiniams vaikams, tiek suaugusiems

Filmo „Piktieji paukščiai. Filmas 2“ akimirkos
Organizatorių nuotr. / Filmo „Piktieji paukščiai. Filmas 2“ akimirkos

Vaikus galima ilgai mokyti svarbių gyvenimiškų pamokų, tačiau kartais tai kur kas geriau nei suaugusiems pasiseka padaryti knygoms bei filmams. Tuo bus galima įsitikinti jau nuo šio penktadienio, rugpjūčio 23 dienos, kuomet į kino ekranus atkeliauja „Piktieji paukščiai. Filmas 2“. Užsienio naujienų portalai skelbė, kad dar savo premjeros tik laukianti animacinė juosta spėjo tapti kritikų gerų įvertinimų rekordininke. Ir ne be reikalo. Šios istorijos herojams balsus paskolinę aktoriai sako, kad filme paslėpta ne viena itin svarbi žinutė ne tik šiuolaikiniams vaikams, bet ir juos į kino teatrus atlydėsiantiems suaugusiems.

„Ilgus metus vis susidurdavome su nuomone, jog moterų vieta namuose, jos neturi siekti karjeros ir turi būti tylios pilkos pelytės. Tačiau nieko panašaus! Ryškiaspalviai paukščiai įrodys, kad ir mergaitės gali priimti svarbius sprendimus, greitai spręsti problemas, būti žingsniu priekyje naujausių technologijų ir kitose „vyriškose“ srityse. Neabejoju, kad filmas įkvėps vaikus nuo pat mažens siekti savo tikslų ir pildyti svajones“, – sako heroję Silver garsinusi aktorė Rachel Bloom.

Ji teigia besitikinti, jog šis personažas taps pavyzdžiu visai moterų giminei, nesvarbu, kiek metų bebūtų. Kitas aktorius, padovanojęs savo balsą paukščiui Redui, Jasonas Sudeikis, pasakoja, jog šis daugeliui puikiai žinomas herojus taip pat nepaliks abejingų ir įkvėps kreipti daugiau dėmesio emociniam žmogaus intelektui, jausmams.

Organizatorių nuotr./Filmo „Piktieji paukščiai. Filmas 2“ akimirkos
Organizatorių nuotr./Filmo „Piktieji paukščiai. Filmas 2“ akimirkos

„Po to, ką teko patirti pirmojoje filmo dalyje, Redas grįžta visiškai kitoks. Jis atvirai liūdi, pyksta, pasirodo pažeidžiamas, tokiu būdu primindamas auditorijai, jog jausmus rodyti jokiu būdu nėra gėdinga net patiems tvirčiausiems vyrams. Redas susidraugauja su jo viduje slypinčiu pykčiu, nerimu, baime būti niekam nereikalingu.

Su tuo kovoja beveik kiekvienas mažas ir didelis žmogus, tačiau ilgą laiką rodyti tai būdavo nevyriška. Tuo šis filmas ir nuostabus – be įtraukiančios savo istorijos jis žiūrovams parodys, kad moteris gali nesigėdyti savo aukšto intelekto, o vyrai – jausmų“, – sako J.Sudeikis.

Organizatorių nuotr./Filmo „Piktieji paukščiai. Filmas 2“ akimirkos
Organizatorių nuotr./Filmo „Piktieji paukščiai. Filmas 2“ akimirkos

„Piktieji paukščiai. Filmas 2“ kino teatruose rodys istoriją, kaip nugalėję žaliąsias kiaules, norėjusias pavogti paukščių kiaušinius, Raudonukas, Čakas ir Bomba mėgaujasi savo naujuoju didvyrių ir gelbėtojų statusu. Nugalėtos kiaulės gyvena netolimoje saloje ir, vadovaujamos savojo karaliaus, kurpia vis naujus keršto prieš paukščius planus.

Filmo anonsas:

VIDEO: PIKTIEJI PAUKŠČIAI. FILMAS 2 - kinuose nuo rugpjūčio 23 d.

Tačiau viskas pasikeičia, kuomet iškyla netikėta grėsmė iš ne per toliausiai esančios trečiosios salos. Pasirodo, tame ledo kampelyje jau daugybę metų gyvena paslaptingas purpurinis paukštis Zeta, kuriam iki gyvo kaulo įgriso nuolat kalenti snapu iš šalčio ir jis nusprendžia pasidairyti naujų namų. Žinoma, ne draugiškai, o pasitelkęs visą savo išmonę ir naujausius karinius išradimus. Atsiradus naujam priešui, paukščiai ir kiaulės privalo bent laikinai užmiršti savitarpio nesutarimus ir susivienyti prieš bendrą grėsmę.

Kaip jiems seksis susitaikyti ir drauge kariauti su priešais ir ar paslėptos žinutės pasieks žiūrovus, pamatysime jau nuo šio penktadienio, rugpjūčio 23 dienos, kuomet į kino teatrus atskris lietuviškai dubliuota juosta „Piktieji paukščiai. Filmas 2“!

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Kviečiame anties

Video

08:55
00:20
46:42

Esports namai

Lietuviškas verslas

Maistas

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką