Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Jurijus Smoriginas: „Kažkas negerai Daniūtės asmeniniame gyvenime“

Jurijus Smoriginas
TV3 nuotr. / Jurijus Smoriginas
Šaltinis: 15min
0
A A

„Juokingas savo amžiaus negerbiantis vargšas senukas, išprotėjęs klounas“, – tokius žodžius internete ir vėliau vienoje laidoje sportinių šokių profesionalė Edita Daniūtė adresavo baleto meistrui ir populiariausio Lietuvoje šokių projekto „Šok su manimi“ komisijos pirmininkui Jurijui Smoriginui.

Daugiau 15min Vardai naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

Įžeistas ir pažemintas baletmeisteris nusprendė daugiau netylėti ir pasikvietęs „Be komentarų“ komandą davė atkirtį E.Daniūtei. Išskirtinai karingai nusiteikusio J.Smorigino interviu – tik laidoje „Be komentarų“ jau šį trečiadienį, gruodžio 21-ąją, 20.30 val. per TV3!

„Jai didybės manija!“ – sukrėstas E.Daniūtės menkinančių žodžių išrėš baleto choreografas. Specialieji laidos korespondentai J.Smoriginui parodys ne tik juodu ant balto internete parašytus užgaulius šokėjos komentarus, bet ir vaizdo medžiagą, kurioje E.Daniūtė kaip įmanydama žemina baleto meistrą. Tai, ką pamatys J.Smoriginas, jį tiesiog šokiruos.

„Kažkas negerai Daniūtės asmeniniame gyvenime. Ji visiškai negerbia nei savo kolegų, nei vyriškio, kuris jai tiktų į tėvus. Ji plūsta mane bjauriausiais žodžiais ir šaligatviniais epitetais“, – E.Daniūtės pasisakymus kritiškai įvertins Jurijus.

Projekto „Šok su manimi“ komisijos narys įsitikinęs – šalia sportinių pasiekimų E.Daniūtei reikėtų pasimokyti mandagumo ir etiketo taisyklių. Gyvenimiškos patirties turintis Jurijus nieko nelaukdamas puls auklėti jaunąją šokėją: „Reikia gerbti vyresnius žmones ir ne tik šokėjus, bet ir santechnikus, šlavėjus, valytojus ir kartu – nusenusį baleto artistą.“

Išskirtinio konflikto tarp didžiausio Lietuvoje baletmeisterio J.Smorigino ir sportinių šokių profesionalės E.Daniūtės įkarštis tik laidoje „Be komentarų“, jau šį trečiadienį, gruodžio 21-ąją, 20.30 val. tik per TV3!

„Be komentarų“ – trečiadieniais 20.30 val. per TV3!

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką