Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Jurijus Smoriginas: „Nemeluosiu: televizijos man reikia!“ (papildyta balandžio 16 d.)

Jurijus Smoriginas
V. Ovadnevo nuotr. / Jurijus Smoriginas.
Šaltinis: „Privatu“
0
A A

Po trumpos pertraukos vėl į TV ekranus kaip šou „Tu gali šokti“ komisijos narys grįžtantis choreografas J. Smoriginas (55) atvirai prisipažįsta, kad televizijos jam reikia bene taip pat, kaip ir baleto. Maža to, jis teigia, jog norėtų tapti nuolatiniu kokio nors TV projekto vedėju.

Daugiau 15min Vardai naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

Kančias atlaiko ne visi

Pastaruoju metu Jurijus, nors ir nedirbo žydruosiuose ekranuose, nenuobodžiavo. Jis intensyviai iki šiol kuria draminį baleto veikalą „Mata Hari“, į kurį pasikvietė garsius šalies šokėjus: Andrių Butkų (29), Deividą Meškauską (23) ir kitus. Ar sunku išmokyti baleto meno šokėjus, kurie niekada nėra to studijavę? „Kai dirbi su tokiais profesionalais kaip Andrius ir Deividas, nekyla jokių problemų. Abu šie žmonės, šokių terminu, yra labai paslankūs. Be to, dega noru mokytis. O štai anksčiau mano spektaklyje šokęs Artūras Bajoras, nors ir talentingas, greitai pradingo iš mūsų kūrybinių dirbtuvių“, – paslaptį, kad baleto kančias atlaiko ne visi, išduoda choreografas.

Kandumas – praeityje

Netrukus TV3 eteryje prasidės šokių projektas „Tu gali šokti“, kuriame Jurijus pakviestas teisėjauti. Ar kandžiomis, kartais itin griežtomis kritikos strėlėmis vyras nepražudys bundančių šokio talentų?
„Žinote, net nebenoriu būti griežtas. Pastaruoju metu TV eteryje atsirado tiek daug mane prastai kopijuojančių personų, kad aš nusprendžiau keistis ir atsisakyti kandumo, – tikina pašnekovas. – Noriu būti kitoks ne tik vidumi, bet ir išore. Šokių projekto stilisto Egidijaus Rainio net prašiau, kad ir rengtų mane ne oficialiais kostiumais, o šiek tiek jaunatviškiau. Tokia apranga labiau atitiks mano vidinę būseną, nes jaučiuosi bent 20 metų jaunesnis nei esu iš tiesų!“

Pasakysiu trumpai ir aiškiai: Vytautas Šapranauskas yra geriausias laidų vedėjas Lietuvoje. Jo pakeisti negali niekas. Vycka gali lygiuotis į tokius rusų televizijos šulus kaip Maksimas Galkinas ar Andrejus Malachovas.

Norėtų vesti rimtą projektą

Keletą pastarųjų mėnesių Jurijaus nematėme televizijoje. Per šį laikotarpį choreografas spėjo pasiilgti darbo ekrane. Vyras nė nebando slėpti, kad mėgsta būti matomas, ir tvirtina, jog be žiniasklaidos jam būtų sunku.  „Nemeluosiu: televizijos man reikia. Aš esu scenos žmogus, todėl mėgstu dirbti auditorijai. Tačiau save įsivaizduoju ne tik pramoginiuose šou. Tiesą pasakius, man jau net šiek tiek pabodo būti komisijos nariu. Galėčiau puikiai vesti laidą, galbūt net rimtą projektą socialine tematika. Galbūt koks nors protingas prodiuseris išgirs mano žodžius ir leis mano troškimui išsipildyti“, – tiesiai šviesiai kalba J. Smoriginas.

Mūru stoja už Šaprą: „Jis yra brangenybė“

Pokalbio pabaigoje su Jurijumi negalėjome neaptarti ir pastarųjų savaičių didžiausio skandalo – galimai girto Vytauto Šapranausko (52) pasirodymo apdovanojimuose „Auksiniai svogūnai“. Choreografas stoja mūru už savo buvusį scenos kolegą.  „Pasakysiu trumpai ir aiškiai: Vytautas Šapranauskas yra geriausias laidų vedėjas Lietuvoje. Jo pakeisti negali niekas. Vycka gali lygiuotis į tokius rusų televizijos šulus kaip Maksimas Galkinas ar Andrejus Malachovas. Vytautas yra tikra brangenybė. Tą jo nelaimę, jeigu taip galima įvardyti, apdovanojimų metu reikėtų užmiršti ir per daug nesureikšminti“, – apie kolegos nuotykius kalba Jurijus.
Paklaustas, ar taip pat identiškoje situacijoje užstotų ir kitą savo bendražygį režisierių Vytenį Pauliukaitį (61), J. Smoriginas prapliumpa juoku: „Vytenis yra nuobodus žmogus. Niekada rimtai nevertinu žmonių, kurie atsistoję miega.“

„Privatu“
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką