Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2022 05 05, 13:18

K.Kaikarienė: „Neturėjau plastinių veido operacijų, net mano vyras nepadarys be randų“

Veido odos senėjimas yra neišvengiamas biologinis reiškinys, tačiau šiuolaikinės inovacijos kosmetologijos srityje gali padėti sėkmingai kovoti su ankstyvu odos senėjimu. Tuo įsitikinusi ir žinoma renginių organizatorė Kristina Kaikarienė.
Kristina Kaikarienė
Kristina Kaikarienė / TV8 nuotr.

Visada jaunatviškai atrodanti K.Kaikarienė medicinos ir sveikatos aktualijų laidoje „Sveikas rytojus“ teigė mananti, kad įprastai tik su amžiumi moterys labiau ima save vertinti, rašoma TV Topas pranešime spaudai.

Anot Kristinos, yra labai svarbu kuo anksčiau suvokti, kad moters grožis – tai visų pirma spindinčios akys, išmintis ir pasitikėjimas savimi.

TV8 nuotr./Kristina Kaikarienė
TV8 nuotr./Kristina Kaikarienė

„Joks plastikos chirurgas, net ir mano vyras, kurį aš laikau pačiu geriausiu, nei vienos iš mūsų nepavers nei dvidešimtmete, nei trisdešimtmete. Galima šiek tiek kažką patempti, pakelti, bet tiesa ta, kad to, ką mes turime savo akyse, žvilgsnyje, tos patirties, kurią esame sukaupusios – jos neišvalys ir neištrauks visiškai niekas“, - kalbės K.Kaikarienė.

Renginių organizatorė pasakojo, jog dėl bėgančių metų paliekamų žymių jie niekada nepanikavo, tačiau pripažino, kad norėtų, jog kai kurių su metais įvykusių pokyčių nebūtų.

„Nenoriu, kad man reikėtų tempti ausis ar kad pasikeistų veidas. Naudoju stipresnius kremus, serumus, visą laiką nusivalau makiažą, bet niekada nebuvo taip, kad atsisėdusi verkšlenčiau, kad reikia kelti skruostą ar tempti akis. Neturiu dėl to problemų“, - kalbėjo K.Kaikarienė.

TV8 nuotr./Kristina Kaikarienė
TV8 nuotr./Kristina Kaikarienė

Renginių organizatorė taip pat pabrėžė, kad veiksminga ir gera kosmetika nebūtinai turi būti brangi. Moteris atskleidė, jog ant jos kosmetikos stalelio stovi tik keli veido odą puoselėjantys produktai, kuriuos greitai sunaudoja.

TV8 nuotr./Kristina Kaikarienė
TV8 nuotr./Kristina Kaikarienė

Kristina pripažino ir tai, kad išsaugoti gražų veido ovalą jai padeda ir injekcinės veido procedūros.

„Be visa ko, ramiai galiu pasakyti, kad nesu turėjusi jokių veido operacijų, nes net ir mano stebuklingasis vyras nepadarys operacijos be randų“, – sakė moteris.

Medicinos aktualijų ir sveikatos laida „Sveikas rytojus“ – sekmadieniais, 12 valandą per TV8.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

„Pranešimas spaudai“ – tai naujienų agentūrų, juridinių ir fizinių asmenų sukurti bei platinami pranešimai apie paslaugų, gaminių, įmonių ar įstaigų naujienas ir pan. Spręsdama dėl turinio publikavimo UAB „15min“ atsižvelgia į informacijos aktualumą, naudą visuomenei, viešąjį interesą. Už šio turinio skelbimą UAB „15min“ nėra atlyginama. Redakcija turi teisę pranešimus redaguoti, trumpinti, papildyti, šalinti tekste esančias nuorodas ir pavadinimus.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką