Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2021 rugpjūčio 31d. 12:31

K.Meschino ir D.Ježerys pakrikštijo dukrą: „Viena gražiausių dienų gyvenime“

Karolina Meschino ir Dominykas Ježerys pakrikštijo dukrą
Nerijaus Kuzmicko nuotr. / Karolina Meschino ir Dominykas Ježerys pakrikštijo dukrą
Socialinių tinklų žvaigždei Karolinai Meschino ir jos sužadėtiniui reperiui Dominykui Ježeriui-OG Version paskutinis 2021-ųjų vasaros šeštadienis įsimins kaip vienas gražiausių gyvenime. Rugpjūčio 28-ąją pora pakrikštijo savo dukrą Isabelle Dominyką.

Krikšto ceremonija vyko Vilniaus Šv. Kryžiaus bažnyčioje.

Po oficialios dalies sekė vakarinė – svečiai linksminosi šventėje viename Vilniaus kokteilių bare.

Krikštynoms sau ir dukrai K.Meschino pasirinko baltas pūstas sukneles. D.Ježerys pasipuošė baltu švarku.

Isabelle krikšto tėvais tapo Karolinos pusbrolis Federico Meschino su mylimąja.

Nepamirštamomis šventės akimirkomis K.Meschino jau kelias dienas dalijasi su savo soc. tinklų sekėjais.

„Isabelle Dominyka Meschino Ježerytė pakrikštyta.

Vakar buvo viena gražiausių dienų mano gyvenime. Viskas praėjo tobulai, aš tokia laiminga! Bažnyčioje ceremonija buvo absoliučiai magiška, ačiū Kunigui Petrui už tokią jaukią atmosferą. Susirinkę šeima ir draugai visiškai nerealūs, ačiū už viską, Isabelliukei labai labai pasisekė, kad jus turi. Koncertas be galo gražus, ačiū „Saulės kliošui“, kaip visad nepasieita be džiaugsmo ašarų.

Atrodo, viskas praėjo kaip sapnas, sunku patikėti, o Isabelle per visą dieną nei karto neverkė, dalyvavo kaip didelė, susidomėjus ir laiminga wow!

Milžiniškas ačiū Saulei Budaitei, kad sukūrei tokias nuostabias sukneles mums su dukryte, tu be galo talentinga. Ir, aišku, dar vienas riebus ačiū tetai Indrei Baubonytei, kad padėjai suorganizuoti visą šventę iki smulkiausių detalių.

O dabar keliu postą vartydama momentinių nuotraukų albumą iš vakar su visų palinkėjimais ir graudinuosi…“, – sekmadienį rašė Karolina.

15min primena, kad K.Meschino dukrą pagimdė sausio 7 dieną Vilniaus gimdymo namuose. Po kurio laiko ji taip pat pasidalino ir naujagimės vardu.

„2021-01-07. Isabelle Meschino Ježerys. 3720 g 58 cm“, – socialiniame tinkle atskleidė K.Meschino.

Apie nėštumą Karolina pranešė 2020-ųjų liepos mėnesį savo socialinio tinklo paskyroje. Mergina neslėpė, kad jį bandė kurį laiką slėpti, tačiau yla greitai išlindo iš maišo, o ir pasidalinti dideliu džiaugsmu norėjosi su kitais.

„Mūsų kartu su Dominyku didžiausia svajonė išsipildė labai greitai. Esame be proto laimingi ir jaučiamės apdovanoti likimo. Sunku jausmus šia tema sudėti į žodžius, tik tie, kas iš meilės yra atvedę į pasaulį gyvybę, supras, kas tai per stebuklingas jausmas. Man už šeimą niekada gyvenime nebuvo nieko svarbiau ir dabar yra neįtikėtina, jog atėjo mūsų laikas kurti savo mažytę šeimą“, – rašė K.Meschino.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Interviu

SEB verslo augimo programa

01:37:23

Video

02:04
31:41
24:11

15min metų knygų rinkimai

Esports namai

URBAN˙/

Grožio programa 360°

Sveikata

Tik prenumeratoriams
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką