Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2021 11 28, 13:35

M.Starkaus žmonai namo statybos lėmė skaudų įvykį: „Nepamenu, kada taip verkiau“

Martyno Starkaus sodyboje darbai juda į priekį – viskas nebe tik griaunama, bet jau ir kuriama. Tiesa, pasitaiko visko – šeima mokosi ir statyti, ir išgirsti vieni kitų norus, kad gyvenimas sodyboje visiems būtų vienodai malonus.
Martynas Starkus su žmona Kotryna
Martynas Starkus su žmona Kotryna / 15min nuotr.

Rytą nubudusi M.Starkaus žmona Kotryna, nešina arbatos puodeliu, nusprendė apžiūrėti visą sodybos teritoriją. Kad namas visiškai nugriautas – ji žinojo, tačiau kartu besižvalgydama suprato, kad neliko ir kito jai itin svarbaus dalyko – šimtametės alyvos.

„Šią sodybą pirkti sutikau dėl dviejų dalykų – labai gražus gėlynas ir beprotiškai didelė alyva, dviejų persipynusių spalvų. O tada pamatau, kad tos alyvos tiesiog nebėra – nėra absoliučiai nė vienos šakelės. Čia buvo ryto rauda, išsiveržusi iš mano krūtinės – neatsimenu, kada aš taip verkiau ir raudojau. Ir nežinau, ką galvojo kaimynai, nes, turbūt, tokį ankstyvą rytą, kuomet kaime yra absoliuti tyla, rauda girdėjosi toli“, – pasakojo ji.

Aplinkiniai ėmė guosti Kotryną, o vėliau jiedu su Martynu savo sodyboje įvedė naują, bet be galo svarbią taisyklę: „Po to tris dienas visi sutikę Marčių klausdavo, tai kaip alyva? Mane vietiniai ramino ir sakė, kad tos alyvos iš tiesų yra kaip piktžolės – auga greitai ir staigiai, o kitais metais gal netgi bus dar geresnės ir gražesnės.

Žinoma, aš tuo netikiu – jie, turbūt, visi susitarę man tai kartoja, kad išgelbėtų mano vyro kailį. Dabar man viskas jau kiek atlėgo, bet nuo šiol yra duotas įsakymas, kad nė vienas augalas šiame sklype negali būti nupjautas ar nukirstas be mano žinios.“

TV3 nuotr./Martynas Starkus su žmona Kotryna
TV3 nuotr./Martynas Starkus su žmona Kotryna

Pasirodo, kad M.Starkus su statybininkais nusprendė pašalinti alyvą todėl, jog pastarieji pasakė, kad medis trukdys naujam namui. Siekdamas ištaisyti savo klaidą, vėliau Martynas savo žmonai teigs atlikęs darbą, kurį vadins net svarbesniu nei pačios statybos – ypatingą dėmesį skirs kitiems žmonos augalams ir aptvers bijūną bei mėtas.

Gyventi sodyboje patinka ne tik Martynui ir jo žmonai, bet ir jų vaikams, o tai – viena didžiausių Kotrynos svajonių.

TV3 nuotr./Kotryna Starkienė
TV3 nuotr./Kotryna Starkienė

„Kai mes nusipirkome šią sodybą, buvo karantinas, visi sėdėjome žiemą namie. Nebuvo ką veikti, todėl aš sugalvojau, kad visi galėtume padaryti norų lentas. Kiekvienas šeimos narys karpėme iškarpas, klijavome jas ant lentų, rašėme, ko norėtume ir ko sau linkėtume per ateinančius metus.

Mano lentos norų viduryje atsidūrė sodyba, kad mes kažkaip ją atgaivintume. O antras dalykas, kurį aš priklijavau, buvo vaikų nuotraukos ir užrašas didžiausiomis raidėmis, kad vaikams patiktų čia būti. Panašu, kad šis mano noras suveikė“, – pasakojo ji, kurią išvysime jau šiandien, 17.15 val. laidoje „Starkus stato“ per TV3.

Tiesa, sodyboje yra ir savų taisyklių – pavyzdžiui, sodyba yra zona be kompiuterių. Šitaip mergaičių gyvenimuose ir vėl atsirado lėlės, seni žaislai, vaidinimai, dainos ir piešimas.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

„Pranešimas spaudai“ – tai naujienų agentūrų, juridinių ir fizinių asmenų sukurti bei platinami pranešimai apie paslaugų, gaminių, įmonių ar įstaigų naujienas ir pan. Spręsdama dėl turinio publikavimo UAB „15min“ atsižvelgia į informacijos aktualumą, naudą visuomenei, viešąjį interesą. Už šio turinio skelbimą UAB „15min“ nėra atlyginama. Redakcija turi teisę pranešimus redaguoti, trumpinti, papildyti, šalinti tekste esančias nuorodas ir pavadinimus.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką