Dabar populiaru
Publikuota: 2009 sausio 30d. 12:38

K.Krysko ir A.Bružas – nauja pora „Žvaigždžių duetuose“

Audrius Bružas ir Karina Krysko
LNK nuotr. / Audrius Bružas ir Karina Krysko

Šį šeštadienį „Žvaigždžių duetuose“ pirmą kartą dalyvius vertins žiūrovai, o komisija skirs savo pirmuosius balus. Paaiškės ne tik projekto lyderiai, bet ir pirmoji pora, paliksianti „Žvaigždžių duetus“.

Vieną iš dešimties projekto duetų iš karto pakeis naujas duetas – dainininkė Karina Krysko ir aktorius Audrius Bružas. Karina yra bene populiariausios merginų grupės „69 danguje“ lyderė, puiki džiazo dainininkė, profesionali šokėja. Aktorius Audrius Bružas LNK žiūrovams pažįstamas iš serialo „Garbės kuopa“, o teatro lankytojams – iš Vilniaus mažojo teatro spektaklių.

„Esu giedojęs bažnyčioje, mokęsis Muzikos mokykloje, dainavęs spektakliuose, bet nesu profesionalus dainininkas. Į „Žvaigždžių duetus“ einu iš smalsumo, iš noro pažinti tai, ko nežinau“, – sako Audrius.

Aktorius labai vertina savo būsimąją partnerę projekte. „Mane žavi Karinos šiltumas, paprastumas ir nuoširdumas“, – sako Audrius, kurį jau kitą šeštadienį LNK žiūrovai išvys debiutuojantį „Žvaigždžių duetų“ scenoje.

„Ir vėl įsivėliau! – juokiasi Karina, prieš porą metų puikiai pasirodžiusi LNK šou „Šok su žvaigžde“. – Vėl neturėsiu laisvo laiko... Ką padarysi. Todėl noriu iš dalyvavimo „Žvaigždžių duetuose“ gauti kuo daugiau malonumo. Tai bus nauja patirtis.“

Karina ir Audrius pažįstami asmeniškai. Prieš kurį laiką Audrius buvo atvažiavęs į Kauną pasveikinti Karinos mylimojo Sauliaus su gimtadieniu.

„Audrius jam skyrė dainą, visi kartu dainavome, buvo labai smagu. Dėl to, kad Audrius mūsų asmeninis draugas, projekte bus tik linksmiau“, – šypsojosi Karina.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Gera keliauti kartu

Praktiški patarimai

Mano namas

Gaminkite protingai

Kelionė „The Coldest Ride“

Sveikata

Gyvenimas

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką