Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Ką lovoje kartu veikė Tina ir N.Juška?

Kristina Navickaitė-Tina ir "Showmen" šokėjai.
Irmanto Gelūno / 15min nuotr. / Kristina Navickaitė-Tina ir "Showmen" šokėjai.
Šaltinis: 15min
0
A A

Šį penktadienį „Auksinėje blykstėje“ susirinkusios žvaigždės ir puikiai visiems pažįstami veidai kalbės apie senatvės baimę ir kokiais būdais ją įmanoma sustabdyti. Lietuvos baleto pažiba Nerijus Juška prisipažino, kad jo laikas scenoje jau tiksi, nes baleto šokėjai dažniausiai išlydimi į pensiją nesulaukę net keturiasdešimties.

Daugiau 15min Vardai naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

Nors primarijus tikino negalvojęs, ką veiks išėjęs į užtarnautą poilsį, vis dėlto tas momentas nenumaldomai artėja ir jau ne taip daug likę to laiko scenoje. Nerijus pasakojo, kad jo profesija tuo ir negailestinga, kad to proceso nesustabdysi nei grožio procedūromis, nei operacijomis. Bet N.Juška pasiduoti nežada, tikino, šoks scenoje tol, kol leis sveikata ir bus senas, bet geras šokėjas.

 Kadangi spaudoje baleto žvaigždė mestelėjo, kad jis „ ne koks urodas“, kad gražintųsi plastinėmis operacijomis, tad „Auksinė blykstė“ suteikė jam ir žiūrovams šansą pamatyti, kaip jis galėtų atrodyti po trisdešimties ir daugiau metų. Po pavykusios „operacijos“ išvydęs veidrodyje save, primarijus net žado neteko. Nuostabos negalėjo sulaikyti visi, buvę „Auksinės blykstės“ studijoje.

Tačiau tai ne vienintelis Nerijaus Juškos „Auksinės blykstės“ studijoje laukęs netikėtumas. Laidos vedėjai pateikė dar vieną staigmeną baleto žvaigždei. Gimtadienio proga Nerijus  gavo dėžę su dovana ir turėjo atspėti, kad ten ir nuo ko. Kadangi baleto žvaigždė ilgai kankinosi, mat merginų pažįstamų jo rate – nors vežimu vežk, net ir gavęs dovaną, knygą „Čipolino nuotykiai“, nesugebėjo atspėti, kas galėtų būti ta ypatingoji, siunčianti jam tokią užuominą.

„Auksinės blykstės“ vedėjams susisiekus su paslaptingąja mergina telefonu, kuri tuo metu šildėsi Egipte, ir net jai prakalbus, sveikinant primarijų žodžiu, Nerijus Juška niekaip neįstengė atsiminti, kieno balsą jis girdi. Ir tik laidos vedėjams išdavus, kad tai buvo Kristina Navickaitė – Tina, vyriškis išraudo ir susiėmęs už galvos sušuko: „Koks aš durnius!!! Koks aš durnius!!! Taigi Tina ir Čipolinas...“

Tada jau teko baleto šokėjui aiškintis, kas sieja jį su šia mergina, kuri jautėsi jam tokia svarbi ir įsižeidė, kai liko neatpažinta iš balso ir iš dovanos užuominos. Pasirodo, jaunuolius sieja tikrai intymus ryšys, mat Tina skaitė Nerijui pasaką apie Čipoliną gulėdama su juo lovoje...

Kaip šie du žavūs žmonės atsidūrė vienoj lovoj, ar tarp jų buvo aistra liepsnojantis romanas – jau šį penktadienį „Auksinėje blykstėje“.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką