Dabar populiaru
Publikuota: 2019 lapkričio 29d. 21:30

Raudondvaryje prasidėjo Kalėdos: įkurtas miestelis nukels į pasaką

Prasidėjo „Išsipildymo akcija 2019“ koncertas.
Mariaus Vizbaro / 15min nuotr. / Prasidėjo „Išsipildymo akcija 2019“ koncertas.

Kas sušildys labiau – grafo Tiškevičiaus apelsinų sriuba ar kaukazietiškas Sakartvelo liaudies ansamblio temperamentas? Primadonų balsai ar šventinių vaško žvakių gamyba? Pramogos su Kalėdų Seneliu ar piruetai su pačiūžomis? Į šiuos klausimus galės atsakyti tie, kurie atkaks į Raudondvario dvarą – tikrą šventinių pramogų sostinę.

Lapkričio 29-ąją 19 val. dvaro parke meras Valerijus Makūnas įžiebė pagrindinę Kauno rajono Kalėdų eglutę, o į sceną lipo ir šventinius kūrinius atliks visas būrys žinomų atlikėjų. Tačiau Kalėdų eglutės įžiebimas – tik švenčių maratono pradžia, skelbiama Kauno rajono savivaldybės internetiniame puslapyje.

Raudondvario dvaro direktorė Snieguolė Navickienė tvirtino, kad šventinis gruodis įvairiose dvaro erdvėse skambės išskirtiniais koncertais, klegės pramogomis, vyks daug kūrybinių užsiėmimų, susitikimų su Kalėdų Seneliu. Ir taip, veiks vienas labiausiai lankytojų pamėgtų šventinių objektų – čiuožykla.

Mariaus Vizbaro / 15min nuotr./Prasidėjo „Išsipildymo akcija 2019“ koncertas.
Mariaus Vizbaro / 15min nuotr./Prasidėjo „Išsipildymo akcija 2019“ koncertas.

Stebuklinga Kalėdų magija alsuojančiame Raudondvario dvare muzika skambės ir gruodžio 1 d., Kauno valstybinio muzikinio teatro solistės, Auksinio scenos kryžiaus laureatės Akvilės Garbenčiūtės roko baladžių koncerte.

Gruodžio 12 d. unikalią dainavimo be užrašytų natų tradiciją, kuri yra įtraukta į UNESCO nematerialaus kultūros paveldo sąrašą, pristatys Sakartvelo ansamblis „Odabade“.

Mariaus Vizbaro / 15min nuotr./Prasidėjo „Išsipildymo akcija 2019“ koncertas.
Mariaus Vizbaro / 15min nuotr./Prasidėjo „Išsipildymo akcija 2019“ koncertas.

Gruodžio 13-ąją Raudondvario pilyje vyks žiemos koncertas „...balta balta, kur dairais....“ su Kauno muzikinio teatro solistėmis Kristina Siurbyte, Akvile Garbenčiūte ir Viktorija Streiča. Koncertas-muzikinė pasaka skirta visai šeimai.

Gruodžio 26 d., šv. Kalėdų antrąją dieną, menų inkubatoriuje vyks elegantiškas Martyno Kavaliausko ir gyvo garso grupės „Gala“ koncertas, kuriame skambės gražiausios lietuviškos dainos.

Mariaus Vizbaro / 15min nuotr./Prasidėjo „Išsipildymo akcija 2019“ koncertas
Mariaus Vizbaro / 15min nuotr./Prasidėjo „Išsipildymo akcija 2019“ koncertas

Gruodžio 27 d. menų inkubatoriuje operos solistas Liudas Mikalauskas ir atlikėja Evelina Sašenko kviečia į koncertą „Tu ateik į pasimatymą“, kuriame skambės Benjamino Gorbulskio dainos.

Gruodžio 30-ąją, Naujųjų metų išvakarėse, į išskirtinį koncertą kviečia aktorius Andrius Kaniava su programa „Naktis teatre“.

Raudondvario Kalėdų miestelio akimirkos – galerijoje:

Kalėdų eglės sužibo ir kituose didžiuosiuose miestuose įvertinkite jas visas ir balsuodami išrinkite gražiausią!

TAIP PAT SKAITYKITE: Raudondvario dvare – „Išsipildymo akcijos“ koncertas: žvaigždės kvietė aukoti mažiesiems ligoniukams

TAIP PAT SKAITYKITE: Panevėžio eglė suspindo modernumu: kai kam primena naujausią Elono Musko kūrinį

TAIP PAT SKAITYKITE: Plungė gražiausių švenčių laukia jau pasidabinusi: Senamiesčio aikštėje sužibo žaliaskarė

Komentarai

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Ypatingos

Kviečiame anties

Video

01:30
01:16
01:39

Esports namai

Maistas

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką