Dabar populiaru
Publikuota: 2019 lapkričio 12d. 14:37

Karinos Krysko sūnus Majus mokosi nepavydėti vaikų meilės, kai mama vaidina Kakę Makę

Karina Krysko įkūnijo Kakę Makę
Nendrės Žilinskaitės nuotr. / Karina Krysko įkūnijo Kakę Makę

Miuzikle „Kakės Makės gimtadienis“ pagrindinį Kakės Makės vaidmenį atliekanti dainininkė, aktorė ir šokėja Karina Krysko pasakoja, kad šis personažas suteikia jai beje daugiausiai teigiamų emocijų, nes tiek daug į tave nukreiptų susižavėjusių akių retai kur išvysi.

Per miuziklo parodymą Vilniuje vienos akys žvelgė į sceną su ypatinga meile – salėje tarp žiūrovų buvo ir jos vienturtis sūnus aštuonmetis Majus. „Kakę Makę vaidina mano mama“, – išdidžiai pabrėžė jis. Berniukas miuziklą matė jau ne pirmą kartą, tačiau, pasak dainininkės, noras matyti mamą scenoje ypač stiprus, todėl ji stengiasi, kai tik leidžia sąlygos, pasiimti sūnų į spektaklius.

Šis miuziklas Majaus labai mėgstamas, tik kartu – ir didelis tvirtybės išbandymas. Jam nėra lengva stebėti, kaip po spektaklio Kakę Makę apspinta būrys vaikų, su kuriais ji mielai fotografuojasi, pasirašo ant dainelių CD.

Nendrės Žilinskaitės nuotr./Karina Krysko įkūnijo Kakę Makę
Nendrės Žilinskaitės nuotr./Karina Krysko įkūnijo Kakę Makę

„Kol buvo mažesnis, vien dėl to nesivesdavau jo į miuziklo parodymus, nes būtų buvę tikrai sudėtinga mažam vaikui išaiškinti, kodėl kiti vaikai mane apsikabina ir kodėl aš juos visus apkabinu. Tačiau dabar jis jau paaugo tiek, kad gali suprasti. Mes rimtai pasikalbėjome ir aš jam paaiškinau, kad Kakė Makė – vaikų mylima ir visi nori su ja po spektaklio šiek tiek pabūti.

O po to aš nusiimu kostiumą, tampu tik jo ir niekieno kito. Po spektaklio visada skiriu jam labai daug kokybiško dėmesio, būtinai turime nuveikti drauge kažką smagaus, pasikalbėti, pasipasakoti, kad jis jaustųsi gerai ir nejustų pavydo dėl visuotinos vaikų meilės Kakei Makei“, – pasakoja Karina.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Ypatingos

Kviečiame anties

Video

08:17
00:52
08:29

Esports namai

Maistas

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką