Dabar populiaru
Publikuota: 2018 gruodžio 1d. 13:21

Katažina ir Deivydas Zvonkai švenčia dvynukų 2-ąjį gimtadienį: „Neįsivaizduoju, kaip gyvenome be jų“

Katažinos ir Deivydo Zvonkų namuose
Juliaus Kalinsko / 15min nuotr. / Katažinos ir Deivydo Zvonkų namuose

Žiemos pradžia Katažinos ir Deivydo Zvonkų šeimoje yra labai laukiama. Ir ne tik dėl to, kad lieka vos kelios savaitės iki didžiųjų metų švenčių. Labiausiai laukiama šventė – gruodžio 1 dieną švenčiamas Zvonkų pirmagimių – Kornelijos ir Donato – gimtadienis. Šiemet – jau antrasis.

„Nuotaikos puikios, nepaisant to, kad ligos mus kiek prispaudė. Bet kuo toliau, tuo labiau mažyliai jaučiasi puikiai, gal mamytė kiek prasčiau laikosi, bet ta nuotaika puiki ir pakylėta, tad visi negalavimai pasimiršta. Šiandien mūsų laukia išties labai šeimyniška, jauki ir nuotaikinga diena. Antrojo gimtadienio proga net išmokome visiems parodyti, kad mums du metukai. Esame labai laimingi“, – 15min pirmagimių gimtadienio proga kalbėjo Katažina.

Gimtadienio dieną ketveriukė planuoja praleisti namuose, tačiau sekmadienį laukia didelė šventė kartu su draugais, bičiuliais. K.Zvonkuvienė pasakoja, kad mažieji labai mėgsta būti apsuptyje, pakeisti aplinką, bendrauti. Tuo įsitikinti pavyko ir pokalbio metu – Kornelija interviu vis bandė pačiupti iš mamos telefoną ir pati atsakinėti į klausimus. „Pirmieji interviu“, – juokėsi K.Zvonkuvienė.

Viktorijos Vaišvilaitės Skirutienės nuotr./Katažina ir Deivydas Zvonkai
Viktorijos Vaišvilaitės Skirutienės nuotr./Katažina ir Deivydas Zvonkai

Katažina pasakoja, kad mažieji stebina kiekvieną dieną. „Ne mes jiems, o mums jie kiekvieną dieną įteikia po dovaną. Kiekvieną dieną jie keičiasi, darosi protingesni – tai matyti yra tiesiog nuostabu“, – sako Katažina.

Vis dėlto daugiausia emocijų šįryt sukėlė iškritęs sniegas. Lygiai taip pat buvo ir prieš dvejus metus, kai Kornelija ir Donatas pasirodė šiame pasaulyje.

„Kai atsikėliau šį rytą ir pamačiau sniegą, atrodė, kad tuoj širdis iššoks iš laimės. Tai sukėlė labai daug gražių emocijų. Neįsitikėtina, kad tie du metai taip greitai prabėgo“, – neslepia Katažina.

Asmeninio albumo nuotr./Katažina ir Deivydas Zvonkai su vaikais
Asmeninio albumo nuotr./Katažina ir Deivydas Zvonkai su vaikais

„Kiekvienos mamos galite paklausti, bet nėra nieko didingesnio, gražesnio, nei tavo vaikų atėjimas į pasaulį. Tai pakeičia viską. Ir nors iš vienos pusės mes su Deivydu visada buvome šeima, vaikai pakeitė mūsų gyvenimą. Neįsivaizduoju, kaip mes gyvenome be jų, atrodo, kad taip visuomet turėjo būti ir buvo“, – sako Katažina.

Ji neslepia, kad per dvejus metus buvo visko – ir sunkių akimirkų, ir ašarų. „Bet tos silpnumo akimirkos privalo būti, nes vėliau apsikabini, paverki ir supranti, kas yra tikroji laimė. Ne darbai, ne koncertinės veiklos, o jie“, – šypsosi K.Zvonkuvienė.

Asmeninio albumo nuotr. /Katažinos ir Deivydo Zvonkų dukra Kornelija
Asmeninio albumo nuotr. /Katažinos ir Deivydo Zvonkų dukra Kornelija

Pirmagimių gimtadienio proga kaip visada nuotaikingai dukrą pasveikino ir tėtis Deivydas Zvonkus. Socialiniame tinkle paviešinęs nuotrauką, kur Kornelija užfiksuota prie automobilio vairo, šis pokštavo, jog automobilis – dovana. Gi kai turi vienintelę dukrą, tikrai gali ją palepinti.

„Antrojo gimtadienio proga savo dukrytei Kornelijai padovanojau BMW 520d xDrive. Gal pernelyg lepinu, bet – kita vertus, vienintelė dukra, kitos neturiu...“, – šmaikštavo D.Zvonkus.

TAIP PAT SKAITYKITE: Pirmoji Zvonkų dvynukų gimtadienio šventė: Kalėdų Senelis, vaikų juokas ir linksmybės

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiški patarimai

Skanumėlis
Gerumu dalintis gera

Video

01:38
01:05
04:11
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką