Dabar populiaru
Publikuota: 2017 balandžio 30d. 15:33

Katažina Zvonkuvienė po 8 mėnesių pertraukos su „Pop Ladies“ grįžo į sceną: koncertavo Londone

„Pop Ladies“ koncerto akimirka
Aleksėjaus Kozlovo nuotr. / „Pop Ladies“ koncerto akimirka

Atlikėja Katažina Zvonkuvienė grįžo iš motinystės atostogų. Po 8 mėnesių pertraukos kartu su merginų grupe „Pop Ladies“ K.Zvonkuvienė šį savaitgalį Londone surengė pirmąjį koncertą.

15min K.Zvonkuvienė pasakojo, kad labai myli savo darbą, todėl grįžti į sceną norėjo kuo greičiau.

„Motinystės atostogos yra labai geras pasakymas. Kažkada juokavome su drauge, kokios čia atostogos? Veikiau juodas darbas. O apie dainavimą galvoju kasdien. Užlipus ant scenos atrodė, kad paskutinį kartą nuo jos nulipau vakar, o ne prieš 8 mėnesius“, – juokėsi K.Zvonkuvienė.

Aleksėjaus Kozlovo nuotr./„Pop Ladies“ koncerto akimirka
Aleksėjaus Kozlovo nuotr./„Pop Ladies“ koncerto akimirka

K.Zvonkuvienė teigė, kad nors ir laukė pirmojo po nėštumo atostogų koncerto su „Pop Ladies“, jautė nemažai streso.

„Psichologiškai sunkoka, nes supranti, kad buvo pertrauka. Moteriškai galvojau, kaip aš čia atrodysiu, be to, reikėjo pramankštinti balso stygas. „Pop Ladies“ merginos man yra ne tik kolegės, bet ir kaip tikros sesės, tad jaučiuosi grįžusi namo“, – kalbėjo K.Zvonkuvienė.

Susirinkusi publika „Pop Ladies“ merginas ir K.Zvonkuvienę sutiko ypač šiltai. Be to, atlikėjos į sceną žengė su nauju įvaizdžiu.

„Turbūt kiekvienas atlikėjas nori, kad publika jo lauktų. Tikiesi, kad priims, kad supras, palaikys. Be abejo, nuotaika buvo labai gera, žiūrovas tai jaučia. Kai išgirdome ovacijas, buvo be galo malonu. Mums buvo linksma, tikimės, kad ir jiems buvo linksma. Kai koncertas ėjo į pabaigą, susižvalgėme ir nusprendėme pridėti dar keletą dainų. Džiaugiuosi, kad su tokiais stipriais įspūdžiais grįžtu namo“, – sakė K.Zvonkuvienė.

Aleksėjaus Kozlovo nuotr./„Pop Ladies“ koncerto akimirka
Aleksėjaus Kozlovo nuotr./„Pop Ladies“ koncerto akimirka

Dvynius Donatą ir Korneliją K.Zvonkuvienė paliko Vilniuje Deivydo Zvonkaus, močiutės bei sesės priežiūrai.

„Prižiūrėjo visas sąstatas – meile dvynukai apsupti pilnai. Man pačiai yra ką veikti, jeigu lieku viena pusdienį, ką jau kalbėti apie Deivydą. Jam dar per didelis iššūkis kol kas būtų likti vienam“, – sakė K.Zvonkuvienė.

Vis dėlto atsipalaiduoti K.Zvonkuvienei nepavyko – visą laiką galvojo apie savo mažuosius dvynius.

„Dar Liepa ragino vis nustoti žiūrėti į telefoną ir graudintis. Teoriškai viską suprantu, kad vaikas yra gerose rankose, bet tarp manęs ir vaikų yra toks stiprus ryšys, kad neįmanoma negalvoti apie juos nei minutės“, – 15min pasakojo K.Zvonkuvienė.

Tiesa, šį savaitgalį vykęs pasirodymas kol kas buvo vienintelis – atlikėja dar nėra pasiruošusi pilna koja žengti į sceną.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Kviečiame anties

Video

00:46
01:42
00:37

Esports namai

Lietuviškas verslas

Maistas

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką