Dabar populiaru
Publikuota: 2019 gegužės 28d. 13:41

Kelionėje į Paryžių su verslininku užfiksuota Vaida Skaisgirė: „Turiu teisę į asmeninį gyvenimą“

Vaida Skaisgirė
Karolio Bakūno nuotr. / Vaida Skaisgirė

Šiuo metu skyrybas su buvusiu sutuoktiniu, prodiuserinės kompanijos „Videometra“ savininku Rolandu Skaisgiriu išgyvenanti komunikacijos specialistė ir televizijos laidų vedėja Vaida Skaisgirė vėl pateko į akylių sekėjų akiratį. 15min pasiekė nuotraukos, kuriose žinoma moteris užfiksuota su tuo pačiu vyru, su kuriuo galimai leido laiką Turkijoje.

Gegužės pabaigoje 15min redakciją pasiekė skaitytojų užfiksuotos nuotraukos, kuriose įamžinta šiuo metu skyrybas išgyvenanti Vaida Skaisgirė.

Atsiųstose akimirkose žinoma moteris užfiksuota lipanti į lėktuvą, o šalia jos – tas pats vyriškis, su kuriuo Vaida galimai atostogavo Turkijoje. Šį kartą pora įamžinta keliaujanti į Paryžių, o nuotraukomis iš meilės miesto Vaida dalijosi ir savo instagramo paskyroje.

Susisiekus su V.Skaisgire, ji šio fakto nebandė nuneigti, tačiau išsamiau komentuoti nepanoro.

„Aš turiu teisę į asmeninį gyvenimą, į keliones. Turiu teisę keliauti su kuo noriu“, – 15min situaciją komentavo V.Skaisgirė.

Primename, kad prieš kelias savaites portale lrytas.lt buvo paskelbtos nuotraukos iš Turkijos kurorto Antalijos, kuriame, kaip teigiama straipsnyje, V.Skaisgirė atostogavo su vedusiu vyru. Paviešintose nuotraukose jie užfiksuoti ne tik einantys kartu į paplūdimį, bet ir besibučiuojantys.

Visas tekstas išspausdintas dienraščio priede „Gyvenimo būdas“. Jame pateiktas ir trumpas interviu su verslininko žmona – tvirtinama, kad ji prasitarė, jog šis sutuoktinio romanas su V.Skaisgire jai nėra paslaptis. Pats tekste minimas verslininkas kalbėti apie galimus santykius su V.Skaisgire atsisakė, o V.Skaisgirė teigė, kad į Turkiją vyko su draugų kompanija.

Publikacija ir slapta darytos nuotraukos papiktino V.Skaisgirę. Ji spėja, kad straipsnis yra užsakytas jos sutuoktinio. V.Skaisgirė socialiniame tinkle „Facebook“ išplatino viešą laišką, kuriame teigia, kad jau anksčiau yra sulaukusi R.Skaisgirio grasinimų susidoroti ir atimti sūnų.

15min tąkart susisiekus su R.Skaisgiriu ir paklausus, ar V.Skaisgirės jam mesti kaltinimai yra tiesa, šis nuo konkretaus atsakymo kol kas išsisukinėjo, tačiau pabrėžė, kad į visus klausimus bus atsakyta gegužės pabaigoje pasirodysiančiame vaizdo įraše. Kol kas neaišku, nei koks įrašo turinys, nei kodėl pasirinkta būtent tokia diena.

„Mano versija yra labai paprasta – aš vaizdo reportažą atsiųsiu gegužės 21-ąją, ten bus visi atsakymai į viską“, – mįslingai kalbėjo R.Skaisgirys.

Kaip tarė, taip ir padarė. Gegužės 21-ąją žiniasklaidą pasiekė žadėtas Rolando Skaisgirio reportažas. Savo atsaką jis pateikė kartu su savo prodiuserine kompanija „Videometra“ sukūręs trumpą filmą, kuriame pasakoja Giriaus ir Skaistės istorija. Sudėjus šių veikėjų vardus galime įžvelgti paslėptą paralelę – Skaisgiris.

Giriaus personažą įkūnijo aktorius Povilas Laurinkus, Skaistę – Akvilė Žirgulytė, o didžioji dalis siužeto plėtojasi sporto klube.

15min primena, kad tai, jog oficialiai skiriasi su R.Skaisgiru, mūsų portalui patvirtino pati V.Skaisgirė patvirtino. Ji pasakojo, kad su vyru jau daugiau nei metus nebėra kartu.

Vaida Poderytė ir Rolandas Skaisgirys, kaip pora, pirmą kartą viešai pasirodė 2011-ųjų rugpjūtį, „Eurobasket 2011“ atidaryme.

Po metų, 2012 metų rugsėjį, Rolandas savo mylimajai įteikė sužadėtuvių žiedą su deimantu. Pirmagimio besilaukusi Vaida tuomet tikino, kad jų sužadėtuvės įvyko ne iš reikalo, o iš meilės. 2013 metų pradžioje porai gimė sūnus Atas.

2013 metų liepą Vaida ir Rolandas susituokė Barbadose, vėliau santuoką įteisino ir Lietuvoje. Ši santuoka Vaidai – pirmoji, o Rolandui – antroji.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiški patarimai

Skanumėlis
Gerumu dalintis gera

Video

07:05
00:51
01:25

Dabar tu gali

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką