Dabar populiaru
Publikuota: 2010 gruodžio 15d. 14:49

KK2: viešas šeimyninis Zobovų cirkas

Meška ir M.Zobovas
Aliaus Koroliovo nuotr. / Meška ir M.Zobovas

Skandalas garsių cirko artistų Zobovų šeimoje virsta į tikrų tikriausią meksikietišką serialą. Ir dar baisiau – į kriminalą. Vaidinimai ir šeimos konfliktai iš scenos perkelti į televizijų ekranus. Visa Lietuva narplioja Zobovų santykių smulkmenas. Agnė Zobovienė apkaltino trimis dešimtmečiais vyresnį vyrą Mykolą Zobovą smurtu. Negana to, viešai pareiškė, kad šis jai grasina ir net nori nužudyti!

Laidai KK2 Kauno Ąžuolyno meškučių cirko direktorius Mykolas Zobovas tikina, kad visa ši dramatiška istorija yra ne kas kita, kaip šeimos turto dalybos.

Į viešumą iškilęs kruvinas konfliktas prasidėjo prieš keletą savaičių. Agnė su Mykolu taip susikibo, kad prireikė net policijos pajėgų. Tačiau iš kur Agnės panosėje atsirado kraujas? Mykolas svarsto, kad Agnė galėjo susižaloti netgi specialiai. Ji juk esanti cirko artistė. Pripratusi kęsti skausmą. Tačiau Agnė Zobovienė tvirtina, kad šis konfliktas yra tik vienas iš daugelio. Moteris pasakoja, kad net į sceną dažnai išeidavo su didžiulėmis mėlynėmis paakiuose.

Kuo baigsis ši dviejų garsių žmonių kova? Jeigu Agnei pavyks įrodyti vyro kaltę, Mykolas gali netekti  ne tik beveik visų savo turtų, bet ir laisvės.

Trečiadienį 19.10 val. KK2 su Ugne Skonsmanaite ir Tomu Ališausku per LNK.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Ypatingos

08:43
06:47

Metas rinktis

Atradimai virtuvėje

Skanumėlis

Video

02:17
05:19
02:24

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką