Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Ko nori vyrai ir moterys santuokoje, meilėje ir lovoje

Vyras ir moteris
Photos.com / Vyras ir moteris.
Šaltinis: 15min
0
A A

Žinomas amerikiečių psichologas, evoliucijos specialistas Davidas Schmidtas nusprendė atlikti savo nepriklausomą tyrimą ir išsiaiškinti, ko iš tikrųjų nori vyrai ir moterys. Jam vadovaujant buvo atlikta apklausa tarp 16 288 tūkst. įvairaus socialinio statuso ir seksualinės orientacijos respondentų iš 50 Amerikos, Europos, Afrikos, Azijos ir Australijos miestų.

Daugiau 15min Vardai naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

Vyrams labiau nei moterims patinka įvairovė lovoje

Per apklausą paaiškėjo, kad vyrams gerokai daugiau nei moterims patinka įvairovė lovoje ir todėl jie dažniau keičia sekso partneres. Anot žinomo psichologo, jei moteris nori, kad vyras būtų ištikimas, turėtų pasistengti, kad intymiuose santykiuose „liepsnotų ugnis.“
Taip pat tyrimo rezultatai parodė, kad vyrai kiekvieną mėnesį nori turėti intymių santykių su naujomis partnerėmis beveik 2 kartus dažniau nei moterys. O per metus stiprioji lytis norėtų turėti beveik tris kartus daugiau seksualinių ryšių, nei jų antrosios pusės. Be to, vyrai taip pat dažniau nei moterys yra pasirengę permiegoti su naujomis pažįstamomis bent vieną kartą.
Savo tyrimais D.Schmidtas patvirtino žinomą teoriją, kad vyriškos poligamijos ištakos labai gilios, einančios iš senovės laikų, kai vyrų medžiotojų gentys turėjo daugiau galimybių perduoti savo genus įvairioms moterims. Tuo tarpu moterims buvo paprasčiau užauginti palikuonis, jei jos laikydavosi vieno vyro ir būdavo jam ištikimos.

Kiekvieną sykį vyras turi turėti „vis kitą“ moterį

Nepaisant to, kad dabar ХХI amžius ir bendras žmonijos kultūros lygis nepalyginamas su senovės laikų kultūra, bet vyrai kaip ir tada nori daugiau įvairiapusiškesnio sekso nei moterys ir todėl linkę eiti į „kairę“. Tokį savo elgesį teisindami patogia jiems „genų perdavimo terorija“. Todėl, anot specialisto, išvada peršasi savaime: jei norite išvengti neištikimybės, reikia vengti monotonijos santuokiniame sekse. Kitaip tariant, kiekvieną sykį vyras turi turėti „vis kitą“ moterį. Tačiau, kaip tą padaryti?

Todėl kitas žinomas amerikiečių seksologas Alfredas Johnsonas aprašė 600 preliudinių glamonių būdų ir 724 lytinių aktų tipus, kurias papasakojo jo pacientai. Anot seksologo, nėra net ką lyginti su 1253 sekso pozomis, aprašytomis „Kama Sutroje“. Reikia tik netingėti pasukti galvą, pafantazuoti ir neteks sakyti, kad sekse nieko naujo negalima išrasti.

Tradicinį vyro sutikimą galima pakeisti spontanišku seksu koridoriuje

Dauguma vyrų prisipažįsta, kad tiesiog dievina seksualinius netikėtumus. Nelaukti pasiūlymai ar užuominos pasimylėti, kaip reikiant juos įaudrina. O būdų padaryti tai užuominomis – galybė: pradedant nuo banalios SMS žinutės: „mielasis, vaikai pas mamą, aš jau stoviu po dušu ir galvoju apie tave“, iki neįprastos namų aplinkos, kai vyras grįžta iš darbo: šventiška vakarienė, uždegtos žvakės, muzika, erotiniai filmai. Beje, anot seksologo, kartais neblogai būtų tradicinį vyro sutikimą pakeisti spontanišku seksu koridoriuje. Žinoma, jei namuose daugiau nieko nėra!

Moterys turėtų sustiprinti vyro meilę ir savo erotinėmis fantazijomis. Vieną iš jų galima būtų realizuoti taip: pasidaryti keletą savo erotinių nuotraukų, įdėti jam į kišenę ir laukti jo reakcijos. O poros apsinuoginusi nuotrauka – daugumos vyrų svajonė. Kodėl jiems tai patinka?  Seksologijos specialistų tvirtinimu, todėl, kad vyrai nori pabūti ne tik fotografais ir režisieriais, o apskritai jiems labai patinka stebėti tokį procesą „iš šalies.“

Seksualiniai žaidimai ypač rekomenduojami norintiems atsikratyti neurozių

O erotinio masažo seansas namuose padės ne tik pašalinti įtampą, bet ir sustiprinti tarpusavio jausmus. Todėl visokie aromatiniai aliejai, drėkinantys ir jaudinantys kremai bei geliai, įvairios taktiliniams pojūčiams skirtos priemonės – plunksnelės, kailis, oda, vaisiai, saldumynai, šalikėliai iš šilko – suteiks naujų spalvų intymioje gyvenimo sferoje.

Anot amerikiečių seksologo, reikėtų paįvairinti seksą ir įvairių žaidimų scenarijais, kur galima apsikeičiant vaidmenimis realizuoti savo fantazijas. Seksualiniai žaidimai dažnai rekomenduojami norint išgydyti neurozes, iškylančias dėl problemų intymiame gyvenime.

Tarkim, žmona nebejaučia seksualinio potraukio savo vyrui. Todėl ji turėtų pažaisti karštą moterį: aimanuoti, dejuoti, šaukti, stenėti, glamonėti save ir jį ir  taip įsijautusi į šį vaidmenį, ji iš tikrųjų gali kaip reikiant įsiaudrinti ir patirti pasitenkinimą. Be to, specialistų tvirtinimu, žaidžiant erotinius žaidimus galima įveikti daug sekso kompleksų. 

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką