Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Kodėl derėtų atsisakyti bučinio per pirmąjį pasimatymą?

Bučinys
Photos.com / Bučinys
Šaltinis: 15min
0
A A

Daugumai žmonių dažnai iškyla klausimas: ar dera merginą bučiuoti jau pirmojo pasimatymo metu. Ar tiesiog apsiriboti apkabinimu ar bučiniu į skruostą? Yra begalės priežasčių, kodėl derėtų susilaikyti nuo bučinio per pirmą pasimatymą.

Daugiau 15min Vardai naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

Dauguma žmonių nepritaria bučiniams per pirmąjį pasimatymą

Dauguma vyrų ir moterų laikosi nuomonės, jog bučiniai per pirmąjį pasimatymą, – netinkamas ėjimas. Todėl yra tikimybė, kad nors ir puikiai praeis pirmas pasimatymas, antroji pusė nenorės jo baigti bučiniu.

Dauguma nemėgsta bučiuotis su žmonėmis, kurių nepažįsta

Galima mąstyti taip, kad jeigu dviejų žmonių nesieja bendra patirtis, toks jų bučinys tampa beprasmis. Po pirmojo pasimatymo galbūt dar bus neaišku, ar tikrai su tuo žmogumi norite pereiti į kitą lygmenį.

Atstūmimo baimė

Jeigu vyras nėra garantuotas 110 procentų, jog moteris jų neatstums, dažniausiai bijo žengti pirmą žingsnį. Aišku, kartais vyras, laikydamasis tokios taktikos, suklysta, nes moteris gali pamanyti esanti neįdomi.

Bučinys gali būti scenarijaus dalis

Juk būtų žavu apie pirmą bučinį galvoti kaip apie spontanišką, netikėtą žingsnį. Bučinys po pirmojo pasimatymo gali būti pagal iš anksto apmąstymą scenarijų.

Bučinys gali būti netinkamas signalas

Bučinys po pirmojo pasimatymo signalizuotų, kad trokštate antro ir trečio pasimatymų, bet galbūt jūs daugiau nebenorėsite to žmogaus net akyse matyti.

Nemėgstate bučiuotis viešai

Natūralu, jog bučinys po pirmojo pasimatymo gali įvykti viešoje vietoje. Jeigu jums mergina tikrai patinka, tuomet tai nėra pats tinkamiausias žingsnis parodyti jai dėmesį.

Bučinys sugadina laukimo džiaugsmą

Jeigu norite kurti ilgalaikius santykius, bučinys per pirmąjį pasimatymą sugadins laukimo džiaugsmą ir jaudulį, kuris turėtų lydėti kiekvieną pasimatymą.

Galima pateikti ir vieną argumentą, kodėl bučinys per pirmą pasimatymą yra gerai: bučinys per pirmą pasimatymą merginai gali signalizuoti, jog ji jums patinka. Ir tai gali būti gražių santykių pradžia.

Kad ir kaip baigtųsi jūsų pirmas pasimatymas, merginos turėtų atsiminti du pagrindinius dalykus:

1. Jei vaikinas per pirmąjį pasimatymą jus pabučiuos, nepriimkite to rimtai.
2. Jei pirmasis pasimatymas baigiasi be bučinio, negarantuokite, jog vaikinui nepatikote.

Komentarai
Temos Bučinys
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką