Dabar populiaru
Publikuota: 2017 rugpjūčio 24d. 09:20

Konkurse „Misis Visata“ Pietų Afrikoje Lietuvai atstovaus A.M.Žukauskaitė

Aistė Marija Žukauskaitė
Asmeninio albumo nuotr. / Aistė Marija Žukauskaitė

Jau netrukus Pietų Afrikos Respublikoje (PAR) įvyks jubiliejinis, 40-tasis, konkursas „Misis Visata“, kuriame tarp gražiausių pasaulio moterų pasirodys ir užsienyje gyvenanti lietuvė Aistė Marija Žukauskaitė (32), konkurse atstovausianti Lietuvai.

Jubiliejinis „Misis Visata“ konkursas, tarp kurių organizatorių ir grožio konkurso „Misis Lietuva ‘94“ laimėtoja Reda Karosienė, vyks PAR, Durbano mieste rugsėjo antrą dieną.

Kaip pasakojo Aistė Marija, būtent Reda Karosienė ją ir įkalbėjo dalyvauti pasaulyje pripažintame grožio konkurse.

„Pasirodyti tarp gražiausių pasaulio moterų, pristatyti Lietuvą, o kartu atkreipti milijonų žiūrovų dėmesį į pasaulio problemas man didžiulė garbė“, – atviravo šiuo metu konkursui aktyviai Londone besiruošianti A.M.Žukauskaitė.

Asmeninio albumo nuotr./Aistė Marija Žukauskaitė
Asmeninio albumo nuotr./Aistė Marija Žukauskaitė

Šių metų grožio konkurso tema – veržlios, aktyvios, intelektualios moterys, kurios gyvenime sugeba rūpintis ne tik savo šeima, bet ir aplinkiniais.

„Misis Visata“ konkurse kviečiamos dalyvauti 25–45 metų moterys iš 84 pasaulio šalių, kurios aktyviai dalyvauja vietinėse bendruomenėse, užsiima labdaringa veikla, kuria verslus bei tarptautinio bendradarbiavimo galimybes.

Kaip pasakojo A.M.Žukauskaitė, pirmasis ir svarbiausias konkurso „Misis Visata“ etapas – vieša kalba, kurios metu veikli moteris atkreips žiūrovų iš viso pasaulio dėmesį į ne tik Lietuvoje, bet ir visame pasaulyje opią smurto šeimoje problemą.

Asmeninio albumo nuotr./Aistė Marija Žukauskaitė
Asmeninio albumo nuotr./Aistė Marija Žukauskaitė

Kalbos metu Aistė Marija vilkės su verslo partnere Aiste Krevnevičiūte įkurto mados ženklo „WhipDress“ ir italų dizainerės kurtą suknelę, atspindinčią penkias moters emocijas. Po konkurso planuojamas paskelbti suknelės aukcionas, kuriame surinkti pinigai bus skirti labdaros organizacijai „Vilniaus moterų namai“, padedančiai nuo smurto šeimoje nukentėjusioms moterims.

32-ejų Aistė Marija Žukauskaitė kartu su partneriu gyvena tarp Londono, Turino ir Monako. Moteris aktyviai užsiima labdaringa veikla. Lietuvoje Aistė Marija neseniai dalyvavo labdaringame bėgime „We Run Vilnius“.

Asmeninio albumo nuotr./Aistė Marija Žukauskaitė
Asmeninio albumo nuotr./Aistė Marija Žukauskaitė

Aukoti Lietuvoje nuo smurto šeimoje nukentėjusioms moterims galės ir lietuviai. Tai padaryti jau nuo šio ketvirtadienio galima internetiniame puslapyje WhipDress.com. Visi surinkti pinigai keliaus tiesiai į labdaringos organizacijos „Vilniaus moterų namai“ sąskaitą.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką