Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2018 balandžio 23d. 12:16

Kovas ringe išmėginęs Lietuvos galiūnas Vidas Blekaitis: „Buvau „užsikrėtęs“ šiuo virusu“

Vidas Blekaitis ir Stanislovas Buškevičius
Asmeninio albumo nuotr. / Vidas Blekaitis ir Stanislovas Buškevičius
Vienas žinomiausių Lietuvos galiūnų Vidas Blekaitis, palaikydamas mūsų šalies kovotojus, gegužės 19 d. Kauno sporto halėje susikausiančius su geriausiais savo kategorijos sportininkais iš JAV bei Islandijos, pats sutiko išmėginti kovas ringe.

Jo varžovu neįprastai treniruotei tapo politikas ir visuomenės veikėjas Stanislovas Buškevičius.

„Kovos be taisyklių mane buvo labai sudominusios. Netgi ruošiausi jose dalyvauti. Tik, deja, išeiti į ringą tuomet sutrukdė sveikata“, – sakė V.Blekaitis.

Galiūnas sakė besidomintis kovos menais, kadangi tai specifinio ir kruopštaus pasirengimo reikalaujantis sportas.

„Ir kiekvieno kovos meno atstovai turi savo filosofiją bei taisykles. Tai tikrai labai įdomus pasaulis“, – patikino V.Blekaitis.

Asmeninio albumo nuotr./Vidas Blekaitis ir Stanislovas Buškevičius
Asmeninio albumo nuotr./Vidas Blekaitis ir Stanislovas Buškevičius

Pasirodyti ringe prieš maždaug 12 metų jį buvo įkalbėję bičiuliai. Sportininkas būsimoms varžyboms ruošėsi maždaug keturis mėnesius. Per tą laiką jis ėmė justi skausmus.

„Ruošdamasis galiūnų varžyboms taip pat aukoji savo sveikatą. Tačiau tąkart supratau, jog kovojant „atsiskleidžia“ tokie nauji skausmo klodai, kurių anksčiau nebuvau patyręs. Tad, kovotojo karjerą taip ir nutraukiau jos net nepradėjęs“, – sakė pašnekovas.

Asmeninio albumo nuotr./Vidas Blekaitis ir Stanislovas Buškevičius
Asmeninio albumo nuotr./Vidas Blekaitis ir Stanislovas Buškevičius

Būtent todėl V.Blekaitis sutiko su trečiojo tarptautinio MMA turnyro „King of the cage Baltic Tour 3“ organizatorių pasiūlymu išmėginti kovą ringe. Jį jai ruošė Deivydas Kaklauskas (svorio kategorija 77 kg), kuris gegužės 19 d. susigrums su kovotoju iš Jurbarko Ryčiu Kveseliu.

S.Buškevičiui ruoštis kovai, kurią laimėjo draugystė, padėjo Žygimantas Linauskas (svorio kategorija 61 kg). Pastarasis „King of the cage Baltic Tour 3 “ kovos su sportininku iš Moldovos Genadij Githlan. Tai bus revanšinė kova pagal profesionalų taisykles, kuomet leistini visi smūgiai į galvą stovėsenoje ir parvirtus parteryje.

Žiūrovų aistras žadinantis KOTC turnyras „King of the cage Baltic Tour 3 “ į Kauną grįžta gegužės 19 d. Šį kartą narve susikaus Lietuvos, Amerikos ir Islandijos kovotojai iš „Mjolnir“ klubo, kur treniruojasi MMA UFC pasaulio čempionas Conor Mcgregor.

Turnyre žiūrovai pamatys kovotojus iš Rusijos, Moldovos, Ukrainos, Gruzijos bei kitų Europos šalių, o Lietuvos garbę gins stipriausi MMA sportininkai iš Lietuvos, tokie kaip Vytautas Sadauskas, Karolis Buslys, Raimondas Krilavičius, Evelina Puidaitė ir kiti. Šį kartą renginyje debiutuos Kudo, K-1, Muaythai, bokso, jiujitsu turnyrų nugalėtojas bei prizininkas Herkus Lokošiūnas.

Vakarą vainikuos merginų kova. Taip pat daug aistrų žada sukelti revanšinė kova tarp P.Leščinsko ir A.Matijošaičio. Antrąjį kartą KOTC narve susikaus sportininkas iš Islandijos Biggi Tomasson. Kovotojas atstovauja „Mjolnir“ klubą ir yra treniravęsis su pačiu Conor Mcgregor. „King of the cage“ turnyre vykusiame vasario 24 d. A. Sabonio centre Kaune Biggi Tomasson įveikė lietuvį R.Buškų. Šį kartą kovoje su islandu Lietuvos garbę mėgins apginti Kudo, MMA, Jiu-Jitsu turnyrų nugalėtojas bei prizininkas P. Žitinevičius.

Kovos narve vyksta pagal profesionalų taisykles, leistini visi koviniai veiksmai, smūgiai į galvą stovėsenoje ir gulint parteryje. Kovose susitinka imtynininkai, karatistai, boksininkai bei kitų kovos menų atstovai, todėl žiūrovai turi galimybę regėti įspūdingas kovas.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Tik prenumeratoriams

SEB verslo augimo programa

01:37:23

Video

00:42
06:13
24:15

15min metų knygų rinkimai

Esports namai

URBAN˙/

Grožio programa 360°

Sveikata

Naujas testas
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką