Dabar populiaru
Publikuota: 2018 gruodžio 31d. 10:21

„Kristal“ įgyvendino seną svajonę – pristato žiemišką fotosesiją

Grupė „Kristal“
Roberto Paščiuko nuotr. / Grupė „Kristal“

Besibaigiant gražiausioms metų šventėms merginų grupė „Kristal“ pristato naują, gyvą, šios žiemos grožį atskleidžiančią fotosesiją. Kaip pačios sako, jau seniai norėjo įsiamžinti snieguotame miške, tačiau per darbų gausą to padaryti nespėdavo. Vis dėlto šie metai pasibaigė išties stebuklingai.

Merginų grupė fotosesiją surengė prieš pat Kūčias. Ir džiaugiasi, kad viską pavyko padaryti profesionaliai ir greitai.

„Su visa komanda laukėme pirmojo sniego, bet kai pagaliau prisnigo buvo pats darbų maratonas. Tačiau mes sukaupėm visas jėgas ir atradome keturias laisvas valandas padirbėti šaltame, snieguotame miške.

Tai buvo didelis darbas ne tik fotografui Robertui Paščiukui, bet ir mums pačioms, sniegas, šaltis daro savo. Visos vienbalsiai galime sakyti , tai buvo pati geriausia mūsų fotosesija, kurią tik turėjome per visą mūsų grupės gyvavimą“, – kalbėjo Kristina Ivanova.

Roberto Paščiuko nuotr./Kristina Ivanova
Roberto Paščiuko nuotr./Kristina Ivanova

Be fotosesijų ir koncertų merginų grupės planuose nemažai naujų dalykų. Vienas jų – nauja koncertinė programa.

„Jau kurį laiką koncertų metu atlikdavome vieną kitą klubinės muzikos kūrinį, taigi nusprendėme sukurti naują, pilną klubinės muzikos programą, kuri puikiai tiks naktiniams klubams.

Dažniausiai koncertuojame uždaruose įmonių vakarėliuose, kuriuose atliekame įvairiausias programas pagal užsakovo pageidavimą. Norisi parodyti savo įvairiapusiškumą, todėl laukiam nesulaukiam kada galėsime jums pristatyti klubinės muzikos programą“, – kalbėjo Kristina.

Roberto Paščiuko nuotr./„Kristal“
Roberto Paščiuko nuotr./„Kristal“

„Dar vienas pažadas sau ir savo klausytojams, kurį planuojame 2019 metais įgyvendinti, tai programa kurią atliksime su gyvo garso grupe. Šis pasiūlymas buvo Julijos, kadangi ji ir taip koncertuoja su gyva grupe, todėl ir pagalvojome, o kodėl gi neparuošus programos visoms trims.

Aš turbūt labiausiai laukiu šios programos, tai lyg sentimentai laikų, kuomet dar mokiausi akademijoje ir dainuodavau tik su gyva grupe. Bus labai labai smagu“, – prisiminimais dalinosi Donata.

„Laikas prieš Naujuosius metus kupinas apmąstymų apie nuveiktus darbus, patirtus nuotykius, bei naujų norų kaupimas ateinantiesiems. O kadangi gimiau trečiąją Kalėdų dieną, tai man šis metų laikas dar ypatingesnis. Su mergaitėmis mes tikra šeima, tai atsispindi mūsų fotosesijoje, nesuvaidintos emocijos, šilti apkabinimai ir daug juoko.

Roberto Paščiuko nuotr./Julija Jegorova
Roberto Paščiuko nuotr./Julija Jegorova

Viso to noriu palinkėti ir aplinkiniams, bei artimiesiems. Daugiau šypsokimės ir džiaukimės net ir mažiausiais dalykais, nes iš jų susideda dideli džiaugsmai“, – kalbėjo Julija Jegorova.

„Be naujų programų ir naujų įvaizdžių, ruošiamės kitais metais tikrai iš peties padirbėti. Šiuo metu visos žiūrime viena kryptimi, negailime savo laiko ir prie grupės veiklos prisidedame su dideliu noru, žengiame pirmyn į naujus metus kartu su dideliu naujų išsikeltų tikslų sąrašu“, –kalbėjo Kristina.

Žiemiška fotosesija – galerijoje:

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Praktiški patarimai

Skanumėlis

Sergu atsakingai

Sergu atsakingai

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką