TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Kur gyvena garsenybės? Ekskursija po privilegijuotųjų valdas

Artūras Zuokas ir jo namas
G. Skaraitienės ir V. Ovadnevo nuotr. / Artūras Zuokas ir jo namas
Šaltinis: „Privatu“
0
A A

Labai smalsu sužinoti, kaip gyvena Lietuvos elitas, ar ne? Mes jums suteikiame išskirtinę galimybę pamatyti jų valdas, sužinoti kainas ir pasvajoti apie sotesnį gyvenimą.

Daugiau 15min Vardai naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

Artūras Zuokas (43) 
Namo griuvėsius įsigijo aukcione

Užupis, kuriame gyvena A. Zuokas su šeima, yra bene seniausias Vilniaus mikrorajonas. Kadaise tai buvo visai neprestižinė miesto vieta, joje kūrėsi mažas pajamas gaunantys žmonės. Kurį laiką Užupis garsėjo kaip Raudonųjų žibintų kvartalas. Sovietiniais metais čia apsigyvendavo iš kalėjimo grįžę žmonės, todėl vaikštinėti savo malonumui po Užupį miestiečiai vengdavo. Laimė, iš apgriuvusio ir nuskurdusio rajono palaipsniui Užupis virto viena iš mėgstamiausių ir brangiausių vietų gyventi.

A. Zuokas, kurio turtas vertinamas 9 mln. litų, namo griuvėsius prieš penkiolika metų aukcione įsigijo viso labo už 20 000 JAV dolerių ir, atsivedęs savo žmoną, pareiškė:  „Štai čia mes gyvensime.“ Tą akimirką Agnė pasakė: „Gali gyventi, bet be manęs.“ Kad ir kaip būtų, pora ten įsikūrė ir pasistatė puikų namą, pro kurio langus atsiveriantis vaizdas šiandien vertas ne vieno milijono. Namo šeimininkė nuolat pabrėžia savo meilę Italijai: iš šios šalies parsivežė baldų, geria tik itališką kavą, pirmenybę teikia tik šio saulėto krašto vynui.

V. Ovadnevo nuotr./Šarūnas Marčiulionis ir jo namas
V. Ovadnevo nuotr./Šarūnas Marčiulionis ir jo namas

Šarūnas Marčiulionis (46) 
Pašaliniai nepageidaujami

Vienas iš geriausių Lietuvos krepšininkų gyvena Vilniaus Žvėryno mikrorajone. Grįžęs iš NBA (Nacio-nalinės krepšinio asociacijos) ir baigęs krepšininko karjerą, Šarūnas ėmėsi verslo: įkūrė viešbutį, laisvalaikio kompleksą, sporto barą, pirmąją privačią krepšinio akademiją, išauginusią tokius talentus kaip Linas Kleiza (26), Martynas Gecevičius (22), Simas Jasaitis (29).
Nuotraukoje pavaizduotas namas – ne vienintelis Š. Marčiulionio būstas. Jis turi vilą Dubingiuose, apartamentus Ispanijoje. Prie namo privažiuoti gali tik pats Šarūnas ar jo svečiai, mat kelio pradžioje pastatytas ženklas „Įvažiuoti draudžiama“ aiškiai byloja, kad pašaliniai čia nepageidaujami.

M. Žičiaus ir V. Ovadnevo nuotr./Premjeras Andrius Kubilius gyvena šiame keturių butų name
M. Žičiaus ir V. Ovadnevo nuotr./Premjeras Andrius Kubilius gyvena šiame keturių butų name

Andrius Kubilius (54) 
Mes už jo būstą per mėnesį mokame 10 000 litų

Kol kas Lietuvos Respublikos premjeras gyvena šiame dviejų aukštų keturių butų name. Valstybė jam nuomoja 105 kv. m dydžio butą, kurį sudaro virtuvė, svetainė, darbo kambarys ir miegamasis. Tai mokesčių mokėtojams kainuoja 10 000 litų per mėnesį. Kai bus baigta rekonstruoti premjerui skirta rezidencija, vyriausybės vadovas persikels gyventi į ją.

G. Skaraitienės ir V. Ovadnevo nuotr./Benas Gudelis ir jo namas
G. Skaraitienės ir V. Ovadnevo nuotr./Benas Gudelis ir jo namas

Benas Gudelis (55) 
Namo neparduotų net už 60 milijonų litų

Nekilnojamojo turto ekspertai šią verslininko B. Gudelio nuosavybę vertina 30 mln. litų – tai brangiausias gyvenamasis namas Lietuvoje. Iš tos vietos, kurioje gyvena Benas su žmona Izolda, galima matyti viso Vilniaus panoramą, Naujųjų metų naktį stebėti įspūdingiausius fejerverkus. Klasikiniu stiliumi įrengtas namas stovi pusės hektaro plote, kuriame užveista net 4000 egzotiškų augalų. Kadangi Izolda yra gimusi Beždžionės metais, name vyrauja šio gyvūno atributika.
Dažnai keliaujantis bendrovės „Kristiana“ akcininkas savo prabangiuose namuose praleidžia vos keturis mėnesius per metus, tačiau yra minėjęs, kad šio namo neparduotų net ir už dvigubai didesnę sumą nei jis yra vertas.

Scanpix ir V. Ovadnevo nuotr./Bronislovas Lubys ir jo rezidencija
Scanpix ir V. Ovadnevo nuotr./Bronislovas Lubys ir jo rezidencija

Bronislovas Lubys (72) 
Lyg Santa Barbaroje

Turtingiausias Lietuvos žmogus (jo turtas vertinamas 2,5 mlrd. litų – red. past.) valdo daugybę nekilnojamojo turto, turi prabangų namą Kaune, retkarčiais užsuka ir į namus ant Neries kranto Vilniaus Žvėryno mikrorajone (nuotraukoje), pastatytus 2008-aisiais. Dvidešimties arų plote stovi 812 kv. m įspūdinga vila su terasomis, pavėsinėmis, dailiomis kolonomis, rožių alėja ir fontanėliu. Pastato išorė primena namus, kuriuos ypač mėgsta statytis Santa Barbaroje (Kalifornijoje) gyvenantys turtuoliai.
Jaunystėje Bronislovas norėjo tapti vairuotoju, tačiau įgijo chemiko specialybę, o šiuo metu vadovauja apie 50 įmonių jungiančiai „Achemos“ grupei. Jam yra priskiriamas 51 chemijos srities atradimas.

Scanpix  ir V. Ovadnevo nuotr./Rolandas ir Laima Paksai ir jų namas
Scanpix ir V. Ovadnevo nuotr./Rolandas ir Laima Paksai ir jų namas

Rolandas (54) ir Laima (50) Paksai 
Namas jiems nepriklauso

R. Paksas yra vienintelis Lietuvos prezidentas, kuris negyveno Turniškėse. Tiesa, jis yra ir vienintelis prezidentas Europoje, po apkaltos proceso nušalintas nuo pareigų. Savo namuose Antakalnyje Rolandas yra retas svečias, kadangi dirba Europarlamente, taigi name, pastatytame dešimties arų sklype, šeimininkauja Laima Paksienė. Kaip žinia, ponia Laima labai mėgsta augalininkystę, todėl namo prieigas puošia ne tik gėlės, sklype auginamos įvairios prieskoninės daržovės.
Nekilnojamasis turtas vertinamas 2,5 mln. litų, tačiau jis oficialiai nepriklauso nei Rolandui, nei Laimai – maždaug prieš penkerius metus šis namas buvo perrašytas Paksų vaikams Ingai ir Mindaugui.

„Privatu“
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką