Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Laida FTB: paaiškėjo tikrieji Irmos Jurgelevičiūtės ir Rolando Lavinsko santuokos motyvai

Irma Jurgelevičiūtė ir Rolandas Lavinskas
LNK nuotr. / Irma Jurgelevičiūtė ir Rolandas Lavinskas
Šaltinis: 15min
0
A A

Už dvi žmogžudystes nuteisto Rolando mama Laimutė pagaliau ryžtasi atskleisti iki šiol kruopščiai slėptą bei niekam nežinomą tiesą apie sūnaus Rolando ir Irmos santykius. Laidos FTB žurnalistams apie Irmos ir Rolando santykius atvirai papasakojo pirmoji bei antroji Lavinsko žmonos – Eglė ir Vilma.

Daugiau 15min Vardai naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

R.Lavinsko artimuosius ir buvusias žmonas sukrėtė žinia, kai vyras, kalintis Pravieniškėse, susiruošė vesti dainininkę Irmą Jurgelevičiūtę. Tačiau labiausiai buvo šokiruota Rolando mama. Dar prieš vestuves I.Jurgelevičiūtė lankėsi Kurkliuose, Rolando Lavinsko tėvų namuose. „Ji čia atvažiavo, pasirodė žmogus, kaip ir visi. Moteris kaip moteris, jauna, graži. Bet aš labai nenorėjau jų vestuvių, širdis sakyte sakė, akd nereikia. Man jų vestuvės – kaip didžiausias košmaras, nenoriu prisiminti nieko“, – teigė Laimutė Lavinskienė.

Nors R.Lavinsko mama Laimutė verkdama bandė atkalbėti sūnų nuo vedybų su Irma Jurgelevičiūte, vestuvės įvyko.

Irmos sutuoktuvės su Pravieniškėse kalinčiu Rolandu sukėlė milžinišką susidomėjimą. Pasak Rolando mamos, pagrindinis Irmos ir jo sūnaus santuokos motyvas – skandalas. Pasak ponios Laimutės, Irma nuosekliai susiplanavo šou programą. Pirma – santuoka su kaliniu; antra – televizijos projektas; trečia – apsilankymas Seimo nario Andriaus Šedžiaus namuose.

Paaiškėjo ir dar vienas iki šiol neatskleistas faktas. Pasirodo, ne Rolandas pasiūlė Irmai skirtis, o Irma užsigeidė nutraukti santuoką. Kaip teigia dainininkės trečio vyro artimieji, visi nauji Jurgelevičiūtės vyrai atsirasdavo iš horizonto nepasitraukus buvusiam. Rolandui vis dar esant oficialiu dainininkės vyru, jos gyvenime atsirado Šedžius. Vėliau Albertas. Irmos Jurgelevičiūtės ir R.Lavinsko gyvenimai panašūs ne tik santuokų skaičiumi.

Apie visą tai išsamiai papasakos „Faktų tyrimo biuras“ trečiadienį 19.40 val. su Pauliumi Kaupeliu tik per LNK.
 

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką