Dabar populiaru
Publikuota: 2019 rugsėjo 4d. 09:07

Laidų vedėja Agnė Zacharevičienė susilaukė antrosios atžalos: nėštumo metu kovojo su liga

Agnė Zacharevičienė susilaukė antrosios atžalos
Asmeninio albumo nuotr. / Agnė Zacharevičienė

Buvusi televizijos, o dabar – radijo žinių vedėja Agnė Zacharevičienė (39) susilaukė antrojo vaikelio. Agnei ir Rolandui (46) Zacharevičiams gimė berniukas.

15min susisiekus su A.Zacharevičiene, ši teigė, kad šiuo metu laikosi puikiai.

„Didelis, sveikas, ilgaplaukis berniukas visiems šypsosi, aišku, ir balsą parodo – patikėkit, jis jį tikrai turi“, – šmaikštavo moteris.

Vis dėlto, anot jos, svarbiausia šiame etape vaikeliui yra pamiegot ir pavalgyt, tą jis sėkmingai ir daro.

„O mes tiesiog negalim akių nuo šio stebuklo atitraukt, dar vis sunku patikėti, kad tai mums atsiųsta Dievo dovana“, – su 15min dalijosi moteris.

Tiesa, apie šeimos pagausėjimą moteris kiek anksčiau pranešė socialiniuose tinkluose.

„Verkiame iš laimės, pagaliau mažasis princas atėjo į margą pasaulį“, – džiaugėsi Agnė ir pridūrė: „Tiesa, ne toks ir mažas.“ Zacharevičių sūnus gimė sverdamas 4530 g.

15min primena, jog, anot A.Zacharevičienės, nėštumo pradžia nebuvo lengva, porai pavyko pastoti po ilgos pertraukos. Apie nėštumą žinoma moteris neatviravo iki pat 9 mėnesio.

A.Zacharevičienė su liūdesiu balse anksčiau pasakojo, kad pirmuosius mėnesius sirgo virusiniu plaučių uždegimu, dėl šios priežasties buvo iškilęs pavojus jos ir mažylio gyvybei.

Asmeninio albumo nuotr. /Agnė Zacharevičienė
Asmeninio albumo nuotr. /Agnė Zacharevičienė

„Du mėnesius sirgau plaučių uždegimu, nebuvo aišku, ar pavyks išsaugoti vaikelį. Situacija buvo labai ekstremali“, – apie nėštumo pradžią tuomet kalbėjo A.Zacharevičienė.

Agnė pasakojo, kad iki tol ji jokiomis ligomis nesirgo, buvo labai atspari, tad sunki liga ją ir jos šeimą privertė gerokai sunerimti.

„Pirmi, antri vaistai nepadėjo, reikėjo juos keisti. Į ligoninę vežė su greitąja, nes prasidėjo kosėjimas krauju, o tokius dalykus matai tik filmuose. Supratau, kad mano sveikatai iškilęs realus pavojus, o kur dar vaikas po tavo širdimi“, – anksčiau apie sunkų etapą kalbėjo A.Zacharevičienė.

Apie moters nėštumą žinojo tik keturi artimiausi žmonės: mama, tėtis, vyras ir draugė. Pirmaisiais mėnesiais reikėjo nuolatinės jų pagalbos, Agnė ligos metu buvo labai nusilpusi, negalėjo pati net maisto pasigaminti.

Galiausiai, ketvirtąjį nėštumo mėnesį liga pasitraukė, moteris pradėjo sportuoti, gėrė vitaminus, labai rūpinosi tuo, ką valgo, ir stengėsi susigrąžinti prarastą svorį.

Asmeninio albumo nuotr. /Agnė Zacharevičienė
Asmeninio albumo nuotr. /Agnė Zacharevičienė

Baimių dėl vėlyvo nėštumo A.Zacharevičienė sakė neturėjusi, aplink ją daug draugių, kurios vaikus pagimdė panašiu metu.

„Man vaikai – didelis stebuklas. Pirmąjį auginau neturėdama baimių, tas pats ir su antruoju. Suprantu, kad amžius daro savo, nes man jau 39-eri, bet juk dabar jau įprasta tokiu metu susilaukti vaikų, ir nieko tai nebestebina“, – 15min yra sakiusi Agnė.

Agnės Zacharevičienės gyvenimo akimirkos – galerijoje:

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Ypatingos

06:47
17:02

Metas rinktis

Atradimai virtuvėje

Skanumėlis

Video

01:38
01:30
00:20

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką