Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Laima Tamulytė pateko į sukčių pinkles: pradėtas ikiteisminis tyrimas

Laima Tamulytė
BTV nuotr. / Laima Tamulytė
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Populiari dainininkė ir renginių vedėja Laima Tamulytė, žinoma kaip Mama Rock‘n‘Roll, šaukiasi KK2 pagalbos – ją apvogė.

Daugiau 15min Vardai naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

Laima Tamulytė nebežino, kur kreiptis ir ką daryti, mat su tokia baisia afera susiduria pirmą kartą. Užsisakė brangiausių pirkinių, sumokėjo didžiulius pinigus ir gavo špygą. 

Pinigai Laimai išgaravo per josios krosnį. Mat Laima savo šimto kvadratinių metrų name turi pasistačiusi granulinę krosnį. Labai gerą. Šildytis žiemą pigu ir labai patogu.  Visam šildymo sezonui kuro reikia už maždaug  2500 litų.  Į mėnesį išeina po 350 litų – daug pigiau nei senos statybos bute.  

Tačiau kaip ir  kiekvienam pečiui, taip ir šiam reikalingas kuras. Lyg tyčia Laima internete aptiko labai gražų puslapį, kuriame su nuolaida pardavinėjamas kuras. Kaip sykis jos pečiui! Todėl, pamačiusi patrauklią kainą, nutarė įsigyti granulių visam šildymo sezonui. Juk akcija – sutaupys...

Be to, akcijos metu firma „Aeton“ vykdė loteriją, kurios metu kas penktam pirkėjui dovanojo televizorius! Ir net siūlė laimėti automobilį. 

Tačiau atėjo rugsėjis, prabėgo spalis, jau ir lapkritis pasibaigė. Prasidėjo šalčiai. Kuro kaip nėra, taip nėra.

Maža to, granules perki pavasarį, o jas pristato rudenį. Tuomet būna tuščia malkinė ir nereikia sukti galvos dėl sandėliavimo. Dainininkė labai džiaugėsi tokiais sumaniais pardavėjais. Gerai viskas apgalvota.  

Tačiau atėjo rugsėjis, prabėgo spalis, jau ir lapkritis pasibaigė. Prasidėjo šalčiai. Kuro kaip nėra, taip nėra. Laima ėmė galvoti, kad kažkas čia ne taip. Puolė skambinti nurodytais pardavėjų telefonais, bet po kelių skambučių jau niekas neatsiliepė. 

Mama Rock‘n‘Roll išsikvietė LNK laidą KK2 ir su žurnalistų pagalba nutarė atsiimti pinigus iš nepadorių pardavėjų. Visą istoriją žiūrovai išvys antradienio vakarą per LNK. 

Deja, nurodytu  adresu tokia firma neegzistuoja. O sumokėti 2500 litų. Laima drožia į policijos komisariatą. Gal pareigūnai padės surasti ją apgaudinėjančius prekybininkus ir padės atsiimti granules? Arba pinigus. 

Policijoje paaiškėja neįtikėtinas dalykas. Vilniaus 2-jame policijos komisariate jau pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl sukčiavimo, o Laima yra ne vienintelė nukentėjusioji nuo šios firmos. Sumokėjusių pinigus ir negavusių prekių daugybė. 

Laima tikisi, kad šie įtariamieji  bus sulaikyti ir nubausi. O ši istorija bus pamoka ir jai ir visiems kitiems, kad savo pinigų nevalia dalinti į kairę ir į dešinę. Mokant reikia patikrinti pardavėjų patikimumą.

Juliaus Kalinsko/15min.lt nuotr./Laima Tamulytė
Juliaus Kalinsko/15min.lt nuotr./Laima Tamulytė
Komentarai
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką