Dabar populiaru
Publikuota: 2015 sausio 13d. 15:42

Lieknėjimo iššūkį sau metusi Gintarė Karaliūnaitė ryžosi ir šukuosenos pokyčiams

Gintarė Karaliūnaitė
Asmeninio albumo nuotr. / Gintarė Karaliūnaitė

Nauji metai – nauja šukuosena. Tai vienas iš kasmetinių dainininkės Gintarės Karaliūnaitės Canuel grožio ritualų, kurių ji visuomet stengiasi laikytis.

Ne išimtis ir 2015-ieji. Dar nepraėjus nė dviem naujų kalendorinių metų savaitėms ji apsilankė kirpykloje ir pasiryžo pokyčiams.

„Turiu stilistę, kuri man visuomet pataria, pakonsultuoja. Parodau jai patikusio modelio nuotrauką, pasakau, kad panašiai norėčiau, o ji jau pritaiko pagal mane. Šįkart žadėjau neeksperimentuoti iki pavasario, norėjau prieš tai sulieknėti, tačiau kirpėja paragino, kad tinkamiausias laikas keistis – dabar“, – Žmonės.lt linksmai pasakojo Gintarė.

Šįkart žadėjau neeksperimentuoti iki pavasario, norėjau prieš tai sulieknėti, tačiau kirpėja paragino, kad tinkamiausias laikas keistis – dabar.

Ir blondine, ir brunete spėjusi pabūti moteris šiuo metu stengiasi vėl šiek tiek pašviesinti plaukus, tačiau peroksidine, kaip pati sako, tikrai nebus.

 „Tai labai kenkia plaukams, be to, atrodo nenatūraliai. Man čia jau praeitas etapas, jei dabar nusibalinčiau plaukus, turbūt jie tiesiog nukristų“, – svarstė ji.

Gintarė neatsispyrė dabar daugelio pamėgstam stiliui ir pasišviesino plaukų galiukus. Dėl naujos šukuosenos ji sako jau spėjusi sulaukti komplimentų, ją giria draugai, kolegos, gražių žodžių nepagailėjo ir kanadietis vyras Marco Andre Canuelis.

„Nors jis sako, kad gražu, tačiau vis subtiliai užsimena, kad jam gražiau – šviesesni“, – prasitarė Gintarė.

Gintarė Karaliūnaitė 2014 metų vasarą (kairėje), dabar (viduryje) ir 2014 metų rudenį (dešinėje)
Gintarė Karaliūnaitė 2014 metų vasarą (kairėje), dabar (viduryje) ir 2014 metų rudenį (dešinėje)

Pavasarį dukros Sofios susilaukusi moteris neslepia – nors mamos vaidmuo suteikia begalinį džiaugsmą ir daug teigiamų emocijų, ji jau pasiilgo viešumos ir net ketina grįžti į sceną. Tačiau prieš tai padarant Gintarė nori atgauti dar prieš nėštumą turėtas kūno formas. „Dar porą mėnesių ir vėl galėsiu užsisegti mėgstamas striukes. Palaipsniui grįžtu į save. Noriu sulieknėti, vėl būti dailia moterimi, ne tik mama“, – atviravo dainininkė.

TV3 nuotr./Gintarė Karaliūnaitė
TV3 nuotr./Gintarė Karaliūnaitė 2014 metų rudenį

Besilaukdama moteris priaugo 20 kilogramų, todėl, pasak jos, natūralu, kad gimus ir jau ūgtelėjus vaikui ji nori šiek tiek padailinti kūno linijas. „Kol pati maitinau dukrą, neeksperimentavau su jokiomis dietomis, tačiau dabar jau ir pačiai norisi grįžti prie įprasto režimo“, – sakė Gintarė.

Jos racione daugiausia daržovių, vaisių, sėklų, ji atsisako mėsos, tačiau keičia ją žuvimi. „Pati sau esu užsibrėžusi tikslą palieknėti iki pavasario, o kaip seksis – bus matyti. Noriu pasikeisti. Pirmą žingsnį jau padariau. Kai persidažiau plaukus, atsirado daugiau ūpo, naujo įkvėpimo. Dabar belieka dirbti“, – Žmonės.lt šnekėjo vidinės motyvacijos kupina Gintarė.

Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr./Gintarė Karaliūnaitė Canuel su dukrele Sofia ir vyru Marco André
Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr./Gintarė Karaliūnaitė Canuel su dukrele Sofia ir vyru Marco André

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Gera keliauti kartu

Praktiški patarimai

Video

02:04
25:37
01:22

Sveikata

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką