Dabar populiaru
Publikuota: 2009 liepos 30d. 13:17

Lietuviai filmuoja laidą Rusijos televizijai

Borisas Moisejevas ir Žeraldas Povilaitis
"Pavloff Entertainment" nuotr. / Borisas Moisejevas ir Žeraldas Povilaitis

Prodiuserinė kompanija „Pavloff Entertainment“ jau visą mėnesį filmuoja televizinę laidą „Žvaigždžių atvirumas“. Laidos metu kalbinami Rusijos estrados žvaigždės Dima Bilanas, Borisas Moiesejevas, Tina Kandelaki, Maksimas Galkinas, Valerija, Baskovas, grupė „Serebro“ ir daugelis kitų. Prodiuseris Artūras Povilaitis ir režisierius Žeraldas Povilaitis filmuoja šią laidą vieno iš pagrindinio Rusijos televizijos kanalo užsakymu.

„Filmavimo aikštelėje dirba tarptautinė komanda. Labai greitai radome bendrą kalbą su šios laidos autoriumi ir prodiuseriu Aleksadru Knirku. Darbas vyksta labai konstruktyviai ir sklandžiai, nes turime nufilmuoti 55 laidas. Tačiau įvykių filmavimo aikštelėje netrūksta“, – pasakoja šios laidos prodiuseris Artūras Povilaitis.

„Malonu, kad partneriai iš Rusijos leido suformuoti savo komandą. Pasikvietėme dirbti operatorius Feliksą Abrukauską ir Petrą Skukauską, garso režisierių Giedrių Kriūną redaktorę Mariją Povilaitę, stilistę Sonatą Bilaitę, – pasakoja laidos režisierius Žeraldas Povilaitis. – Filmavimo aikštelėje karaliauja puiki atmosfera. Stengiamės, kad atėjęs svečias nuo pirmos minutės jaustų atvirą ir draugišką atmosferą. Tai padės jam atsipalaiduoti ir atvirai pasikalbėti.“

Paklaustas, kada ir kokiame Rusijos televizijos kanale bus rodoma ši laida bei kas ją veda, prodiuseris Artūras Povilaitis griežtai atsisakė pasakyti, paaiškinęs, jog šiuo metu tai laikoma paslaptyje.

Temos: 1 Rusija

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Gera keliauti kartu

Praktiški patarimai

Video

02:03
02:14
18:06

Sveikata

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką