Dabar populiaru
Publikuota: 2009 balandžio 9d. 12:19

Lietuviai išrinko mėgstamiausias sekso pozas (nuotraukos)

2 vieta
Irmanto Gelūno / 15min nuotr. / 2 vieta

Šešėlių teatras trečiadienio vakarą Vilniuje, „Champagne“ bare, susirinkusiesiems pristatė 10 populiariausių tarp lietuvių sekso pozų. Pavasario pradžioje atliktas tyrimas, kuriame dalyvavo per 15 tūkstančių interneto lankytojų, parodė, kokiai gimnastikai lovoje lietuviai teikia pirmenybę.

Tyrimo apie lietuvių seksualinės elgsenos ypatumus rezultatus pristatydamas gydytojas psichoterapeutas Olegas Lapinas apgailestavo, kad jeigu lygintume Lietuvą su kitomis šalimis pagal vidutinį lytinių santykių skaičių per metus, „mūsų rezultatai būtų panašūs į pasiekimus „Eurovizijoje“.

„Graikai vidutiniškai per metus mylisi 138, o lietuviai – vos 93 kartus“, – teigė gydytojas.

Tyrimo duomenimis, Lietuvos didmiesčių gyventojai lytiškai santykiauja vidutiniškai 1–4 kartus per savaitę ir tik kas antras jų yra patenkintas savo lytinių santykių dažnumu. Dar liūdnesnė statistika, anot O.Lapino, yra susijusi su seksualinio gyvenimo kokybe – tik kas penktas lietuvis yra patenkintas savo intymiu gyvenimu. Pastebėta, kad turtingesni žmonės yra labiau patenkinti savo seksualiniu gyvenimu.

Tačiau galime džiaugtis, kad sekso saugumo klausimu lenkiame net Jungtines Amerikos Valstijas – tai rodo, kad lietuvių požiūris į seksą yra pakankamai atsakingas. O.Lapino teigimu, pastebima nežymi tendencija, kad lietuviai dėl malonumo mylėdamiesi ima mažiau saugotis.

„Mūsų kultūrą galima priskirti prie labiau regresyvios, susijusios su kontrole, suvaržymais, prisirišimu prie tradicijų. Giminės pratęsimas yra kontroliuojamas, ribojamas ir tai daroma daugiau dėl ekonominių priežasčių, – sakė psichoterapeutas. – Todėl mūsų kultūros kontekste galima dėsningai tikėtis įvairių rūšių seksualinių problemų. Jų pagrindas – nerimas, susijęs su seksu apskritai, su seksu dėl malonumo, taip pat su nesaugiu seksu ir ypač su rizika pastoti.“

Vis dėlto lietuviai drįso dalyvauti portalų žiedas.lt ir delfi.lt tyrime ir balsavo už jiems priimtiniausias sekso pozas. Daugiausia internautų balsų surinko poza, pavadinta „Gyvačių šokis“, antrą vietą užėmė „Kleopatra“, o trečioji atiteko „69“.

Visas pozas galite pažiūrėti fotogalerijoje.

Temos: 1 Seksas

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Gera keliauti kartu

Praktiški patarimai

Video

00:10
24:14
00:49

Maistas

Kinas

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką