Dabar populiaru
Publikuota: 2019 sausio 6d. 11:37

„Lietuvos balso“ nugalėtoja Gerda Šukytė atskleidė, kam skirs dalį laimėtų pinigų

Gerda Šukytė ir Inga Jankauskaitė
15min ir LNK nuotr. / Gerda Šukytė ir Inga Jankauskaitė

Iš Alsėdžių miestelio kilusios 16-metės Gerdos Šukytės gyvenimas šiemet kardinaliai apsivertė. Moksleivė tapo „Lietuvos balso“ nugalėtoja, o jos gyvenimą papildė fotosesijos, interviu ir gerbėjų dėmesys. Nugalėjus varžovus viename didžiausių šalies muzikinių projektų, laukia išties daug reikalų, be to Gerda jau žino, kur išleis dalį laimėto prizo – planuoja įsigyti daiktą, kuris jos kūrybiniame kelyje labai pravers.

Iš karto po triumfo Gerda Šukytė pripažino, kad pergalė muzikiniame projekte – tikras svajonės išsipildymas. Vis dėlto, kaip pati sako, dar prireiks laiko, kai susidėlios visos mintys.

„Vis dar sunku susivokti, kas atsitiko, bet beprotiškai džiaugiuosi. Žinoma, atsakomybė yra didelė, todėl dabar teks nemažai padirbėti, kad išlaikyčiau tai, ką gavau“, – po pergalės 15min studijoje atskleidė Gerda.

Ji pripažino, kad didžiojo „Lietuvos balso“ nerimo laukė su išties suprantamu jauduliu. Ir nors Ingos Jankauskaitės mokinė, sužavėjusi tūkstančius savo unikalumu ir neįprastu vokalu, nuo pat pradžių buvo tituluojama lydere, pačiai patikėti, kad taip pat nueis toli neatrodė įmanoma.

Ir nors išskirtinio talismano finalo metu sako neturėjusi, džiaugėsi, kad lemtingą vakarą kartu su ja buvo jos tėvai, du broliai ir širdies draugai. Artimieji Gerdą palaikė nuo pat pradžių ir būtent jie tapo priežastimi, kodėl mergina išdrįso užpildyti dalyvės anketą.

„Pradėjau dainuoti būdama 5-erių metų, kai pirmą kartą pasirodžiau tėvų dienai skirtame koncerte. Būtent tėvai mane paskatino ir dalyvauti, juokdamiesi: „Na, pasižiūrėkime, kaip toli nueisi“. Jie išties labai manimi didžiuojasi ir padės man šiuo keliu eiti ir toliau. Mes esame šeimoje labai artimi ir palaikantys, tad žinau, kad viskas bus gerai“, – sako G.Šukytė.

Gerda tikisi, kad siekti muzikinės karjeros jai nesutrukdys ir mokslai. Šiuo metu 11-oje klasėje besimokanti mergina tikisi suderinti abi sritis – neapleisti mokslų ir toliau rengti koncertus. Svečiuodamasi 15min studijoje jaunoji žvaigždė pripažino, kad pergalė projekte net privertė susimąstyti apie ateities planus – anksčiau svarsčiusi apie tiksliuosius mokslus, dabar Gerda neatmeta minties savo ateitį sieti tik su muzika.

O tam labai pravers kompiuteris. Apie jį Gerda kalbėjo viso „Lietuvos balso“ metu ir tai bus pirmasis jos pirkinys iš nugalėtojos fondo. Tapusi geriausiu Lietuvos balsu ji laimėjo 15 tūkst. eurų, tačiau kur išleis kitą dalį sako kol kas dar nežinanti.

Žiūrėkite pokalbio ištrauką apie prizą ir duetą su I.Jankauskaite:

Uždaro būdo Gerda – labai unikali mergina. Ji kuria eiles apie mirtį, nes tai dalyvei graži tema, nemėgsta dėmesio, nerodo savo emocijų, jos naminiai gyvūnai gyvatės, o svarbią dalį užima ir Šaulių Sąjunga.

„Mano brolis lankė Šaulių būrelį. Mane sudomino – man patiko, kaip jis vaikščiodavo su uniforma, per šventes nešiodavo vėliavą. Nešti savo šalies vėliavą – jau yra garbinga“, – apie priklausymą Lietuvos Šaulių Sąjungai pasakoja mergina.

Būdama jaunąja šaule, Gerda patikina išmokusi drausmės ir atsakomybės, tad būtent tai ir padeda jai susitvarkyti su jauduliu didžiojoje scenoje.

Visą pokalbį žiūrėkite čia:

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Sergu atsakingai

Sergu atsakingai
Sergu atsakingai

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką