Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2008 09 09, 11:13

„Lietuvos šokių dešimtuką“ keičia „Triumfo arka“

Šeštadienio vakarai bus kitokie. Dvejus metus žiūrovus džiuginusį „Lietuvos šokių dešimtuką“ keičia muzikinis projektas „Triumfo arka“.
Modestas Pitrėnas
Modestas Pitrėnas / Justo Grigaravičiaus / 15min nuotr.

Lietuvoje tokio projekto dar nebuvo, čia nebus nė lašelio fonogramos, nes visos operų ir operečių arijos bus atliekamos gyvai, pritariant Kauno simfoniniam orkestrui, vadovaujam dirigento Modesto Pitrėno – tokie skambūs pasisakymai pirmadienio vakarą skambėjo Lietuvos televizijos (LTV) didžiojoje studijoje, kurioje nufilmuota pirmoji muzikinio projekto „Triumfo arka“ laida.

Premjerinėje laidoje savo balsingumą parodė 30 dalyvių, iš kurių tik 10 nuo pradžių varžysis projekte. Likusieji atitinkamai paskirstyti į „Auksinį rezervą“ ir į „Triumfo arkos“ mokyklą. Dalyviai iš „Auksinio rezervo“ pakeis tuos, kurie iškris iš projekte jau dalyvaujančio laimingųjų dešimtuko.

Tarp 30 projekto dalyvių buvo ir jau žinomų atlikėjų: Justas Lapatinskas, Vaidas Baumila, Jeronimas Milius, Vaida Genytė, Ieva Prudnikovaitė. Tačiau tik Muzikos ir teatro akademijoje studijuojanti I.Prudnikovaitė pateko į „Triumfo arkos“ dalyvių dešimtuką. O J.Lapatinskas, V.Baumila, J.Milius, V.Genytė paskirti į „Triumfo arkos“ mokyklą, kuriai vadovauja operos solistas Vladimiras Prudnikovas.

Pirmojoje „Triumfo arkos“ laidoje televizijos žiūrovai išgirs žinomų arijų ir operų, operečių bei miuziklių: Fredžio dainelę iš Fredericko Loewe miuziklo „Mano puikioji ledi“, Hercogo dainelę iš G.Verdi operos „Rigoletas“, Adelės kupletus iš J.Strausso operetės „Šikšnosparnis“ ir kt.

Laimingųjų projekto dalyvių dešimtukas, kuris savo dainavimu džiugins televizijos žiūrovus, atrodo taip: Liudas Mikalauskas, Jurgita Lopetaitė, Eugenijus Chrepovas, Mindaugas Jankauskas, Gabrielė Vasiliauskaitė, Ramūnas Urbietis, Edmundas Seilius, Jonas Sakalauskas, Ieva Prudnikovaitė, Egidijus Bavikinas.

Muzikinis projektas truks iki metų pabaigos. Laimėtojui atiteks 50 tūkst. litų piniginis prizas.

„Triumfo arką“ veda Laura Imbrasienė, Giedrius Masalskis ir Marius Jampolskis.

„Lietuvos šokių dešimtukas“ dvejus metus buvo rodomas tiesiogiai, todėl žiūrovai pamatydavo visas šokėjų klaidas ir emocijas. Filmuojant pirmąją „Triumfo arkos“ laidą keli projektai dalyviai nesugebėjo suvaldyti jaudulio, todėl netiksliai atliko operų arijas ir pasirodymus teko pakartoti. Tačiau šių klaidų žiūrovai turbūt nematys.

Kad projektas tikrai svarbus rodo ir tai, jog į pirmąjį laidos filmavimą be dalyvių draugų ir artimųjų susirinko beveik visi LRT vadovai. Filmavimą stebėjo LRT generalinis direktorius Audrius Siaurusevičius, LTV direktorius Rimvydas Paleckis, Jurgita Lietuvos radijo (LR) vadovė Litvinienė, LTV programų direktorius Jonas Banys bei visa prodiuserių komanda.

 
 
 

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką