Dabar populiaru
Publikuota: 2019 vasario 8d. 16:35

„Lietuvos talentai“ grįžta į TV ekranus su netikėta teisėjų komanda

Justinas Jankevičius, Ineta Stasiulytė ir Marijonas Mikutavičius
Vido Černiausko nuotr. / Justinas Jankevičius, Ineta Stasiulytė ir Marijonas Mikutavičius

Jau labai greitai į eterį sugrįš vienas populiariausių ir ryškiausių visų laikų projektų – „Lietuvos talentai“. Šį sezoną žiūrovų laukia netikėtumai – atsinaujinusi teisėjų komanda, kvapą gniaužiantys talentai ir gerą nuotaiką garantuojantys vedėjai. „Lietuvos talentų“ pagrindinis prizas – šlovė, garbė ir 10 tūkstančių eurų.

„Projektas „Lietuvos talentai“ – galimybė kiekvienam ne tik pademonstruoti tai, ką moka geriausiai, bet su televizijos pagalba galbūt net išplėtoti savo gebėjimus iki profesionalaus lygio ir užkariauti scenas. Su šiuo projektu mes suteikiame tokias galimybes, belieka jomis pasinaudoti“, – sakė Arvydas Rimas, TV3 kūrybos direktorius.

„Tai vienas pačių mėgstamiausių žiūrovų projektų – kiekvieną laidą pažiūrėdavo beveik 900 tūkst. žiūrovų. Taigi, atrodo, kad jau esame atradę tą tobulą formulę, bet vis tiek kiekvieną sezoną projektą tobuliname, įnešame kažkokių naujovių, kad pradžiugintume savo žiūrovus ir sekmadienio vakarais sukurtume jiems kuo geresnę patirtį. Ir šiemet žiūrovų lauks tikrai įspūdingas šou, kupinas įdomių pasirodymų, o gerą nuotaiką kurs mūsų charizmatiškasis vedėjų duetas – Mindaugas Stasiulis ir Mindaugas Rainys“, – pridūrė A.Rimas.

Vido Černiausko nuotr./Mindaugas Stasiulis ir Mindaugas Rainys
Vido Černiausko nuotr./Mindaugas Stasiulis ir Mindaugas Rainys

„Projekte „Lietuvos talentai“ mes, vedėjai, turime žymiai daugiau laisvės ir improvizacijos. Esant tinkamai nuotaikai ir momentui, mes galime išbėgti į sceną, suteikti dalyviui pirmąją pagalbą – nors jos jam ir nereikia. Tai yra labai linksmas ir gyvas šou, kurio aš labai pasiilgau!“, – sakė Mindaugas Stasiulis.

Šiais metais „Lietuvos talentų“ teisėjų kėdes užims ryškiausi pramogų pasaulio atstovai: aktorė, žiūrovų numylėtinė Ineta Stasiulytė, humoristas Justinas Jankevičius ir dainininkas bei dainų kūrėjas Marijonas Mikutavičius.

„Praėjusį sezoną „Lietuvos talentuose“ buvo atnaujintos sudėties komisija. Ši idėja pasiteisino, žiūrovams buvo įdomu. „Lietuvos talentai“ yra labai spalvingas projektas, todėl jame reikia ir ryškių teisėjų asmenybių“, – sakė A.Rimas.

„Tapti šio projekto teisėja man yra didelis įvertinimas. Vadinasi, mane vertina kaip profesionalią, kuri gali vertinti kitus talentus. Didžiausias uždavinys man – išsakyti dalyviams pastabas taip, kad viskas būtų aišku, o patarimai paskatintų tobulėti“, – šypsosi I.Stasiulytė.

Vido Černiausko nuotr./Ineta Stasiulytė
Vido Černiausko nuotr./Ineta Stasiulytė

„Labiausiai scenoje noriu pamatyti Agnę Širinskienę, šokinėjančią per degantį lanką. Bet abejoju, ar ji eis. Taip pat labai noriu vėl išvysti „Antikos karius“. Pasiilgome ekstremalių pasirodymų“, – pokštavo M.Mikutavičius. TV laidų vedėjas džiaugėsi, kad teisėjų vietas užėmė puikiai pažįstami kolegos. – Justinas yra labai šmaikštus ir aštrus, Ineta – linksma ir kvatoklė, o aš – irzlus senis. Bus gera kompanija.“

Vido Černiausko nuotr./Marijonas Mikutavičius
Vido Černiausko nuotr./Marijonas Mikutavičius

„Esu šio projekto gerbėjas nuo pat pirmos laidos. Labai palaikiau dantimis grojusį Miką, iki šiol su juo sveikinuosi, puikus vyras. Stebiu ir Amerikos talentus. Manau, kad šios laidos formatas yra pats geriausias pasaulyje. Iš pradžių žmonės stebi projektą dėl keistuolių, o vėliau dėl talentų. Keistuolių aš laukiu labiausiai. Visiems jiems aš sakysiu „taip“. Talentingieji man ne taip įdomu. Tegul juos vertina kiti teisėjai“, – pokštavo J.Jankevičius.

Vido Černiausko nuotr./Justinas Jankevičius
Vido Černiausko nuotr./Justinas Jankevičius

Projekte gali pasirodyti visi, kurie tik turi įdomų talentą ar sugebėjimą. Tereikia internete užpildyti dalyvio anketą ir laukti šou rengėjų laiško. „Lietuvos talentuose“ nėra amžiaus cenzo, todėl savo talentą gali demonstruoti ir vaikai, ir senjorai. Šis projektas – puiki galimybė pasirodyti ir muzikos grupėms – jos gali groti gyvai ir pademonstruoti savo kūrybą.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiški patarimai

Skanumėlis
Gerumu dalintis gera

Video

04:37
01:19
02:26
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką