Dabar populiaru
Publikuota: 2009 spalio 29d. 13:15

„Lietuvos talentų“ gerbėjų laukia tarptautinis duetas ir 16-mečio simfonija, atlikta dantimis!

„Lietuvos talentų“ dalyvis Mikas
TV3 nuotr. / „Lietuvos talentų“ dalyvis Mikas

TV3 projektas „Lietuvos talentai“ ir vėl kvies žiūrovus kartu atrasti naujų, šalies padangę nušviesiančių veidų. Jau visai netrukus prasidės tiesioginiai pusfinaliai, į kuriuos pateks atrankų dalyviai, sulaukę daugiausiai komisijos palankumo ir žiūrovų simpatijų.

Gausus talentų būrys šio sekmadienio vakarą Rūtai Ščiogolevaitei, Adolfui Večerskiui ir Marijonui Mikutavičiui demonstruos tai, ką, pačių naujųjų talentų manymu, sugeba geriausiai – šokti, dainuoti, muzikuoti ir kitaip stebinti publiką.

„Į mūsų atrankas, lyginant su pasauline praktika, atėjo nedaug kartu šokančių ar dainuojančių šeimos narių, todėl man itin džiugu pristatyti šeštoje laidoje pasirodysiantį tarptautinį šeimos duetą. Tėtis Geofrey ir įdukra Marija. Du žavūs, charizmatiški žmonės savo pasirodymu sužavės ne vieną žiūrovą“, – intriguoja „Lietuvos talentų“ prodiuseris Saulius Urbonavičius-Samas.

Vedęs lietuvaitę anglas Geofrey dar nenusprendė kur įsikurti – ar Lietuvoje, kur šeimos laukia žirgynas, ar Didžiojoje Britanijoje, kur užaugo ne tik vyras, bet kartu su juo ir žmonos dukra.

„Mums patinka iššūkiai, patinka tokios laidos ir tikrai turime ką parodyti Lietuvai“, – sako dalyviai, kurių nuoširdi šypsena neapleidžia veidų.

Tačiau tai dar ne viskas. Laidos kūrėjus labai nustebino, o TV3 žiūrovus dar tik nustebins, šešiolikmetis Mikas iš Kauno. Vaikinas atėjo parodyti neįprastų sugebėjimų. Jis muzikuoja ir gali sugroti net simfoniją. Nepatikėsite, Mikas groja – dantimis ir, kaip pats sako, gamina kulinarinius šedevrus.

„Nežinau ar šou rengėjai leis man į sceną atsitempti visą virtuvę, bet bandysiu nustebinti tuo, kas paprasta“, – sako Mikas.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Gera keliauti kartu

Praktiški patarimai

Video

00:10
24:14
00:49

Maistas

Kinas

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką