Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

„Lietuvos talentų“ medžioklė tęsiasi „Galapaguose“

Saulius Urbonavičius-Samas
„Pix studija“ nuotr. / Saulius Urbonavičius-Samas
Šaltinis: 15min
0
A A

TV3 projekto „Lietuvos talentai“ komanda toliau šturmuoja didžiausius šalies festivalius. Naujų talentų paieškos bus tęsiamos jau šį savaitgalį Zarasus sudrebinsiančiame muzikos ir pramogų festivalyje „Galapagai“. Visi, norintys parodyti savo talentą, kviečiami rugpjūčio 1−2 dienomis atvykti į Zaraso salą.

Daugiau 15min Vardai naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

Pasak projekto „Lietuvos talentai“ prodiuserio Sauliaus Urbonavičiaus-Samo, festivaliai – puiki erdvė reikštis kūrybiškumui. „Aš su grupe „BIX“ dalyvauju ne viename festivalyje. „Galapagai“ – ne išimtis. Festivaliuose matau, kokia kūrybinga publika, kaip klausytojai nebijo atsiskleisti, išlaisvinti jausmų, o kartais ir laužyti nusistovėjusių stereotipų. Pavyzdžiui, koks vyrukas, dirbantis banke vadybininku, čia prie laužo su gitara staiga gali virsti „išprotėjusiu panku“. Mane žavi šios transformacijos“, – teigia S. Urbonavičius-Samas.

Šį savaitgalį, rugpjūčio 1–2 dienomis, Zaraso saloje vyksiančio festivalio „Galapagai“ svečiai kviečiami neslėpti savo talentų ir burtis prie „Lietuvos talentų“ autobusiuko, kur galės pademonstruoti ką sugeba bei registruotis į Vilniuje rugsėjo mėnesį įvyksiančią atranką. 

„Labai kviečiu visus, norinčius parodytį savo unikalų ar netikėtą gebėjimą, drąsiai ateiti prie mūsų autobusiuko festivalio metu, kur tikrai bus suteikta galimybė išbandyti save bei suprasti, ar galite lipti į didžiąją sceną ir pasirodyti visos Lietuvos žmonėms“, – sako S. Urbonavičius-Samas. 

Festivalių organizatorius Algirdas Barniškis-Blėka teigia, kad „Galapagai“ – festivalis, kuriame kiekvienas gali išsilaisvinti ir būti savimi: „Festivalio dvasią kuria visi į jį atvažiuojantys. Muzika padeda žmonėms išsilaisvinti, nusimesti uniformas ir būti savimi. Toje laisvėje labai išryškėja kiekvieno individualumas. Nuostabi saviraiška atsiskleidžia per įvaizdį, dūkimą, polėkį“.

Pasak jo, „Galapagai“ yra festivalis su cinkeliu. „Jau daugelį metų tradiciškai rugpjūčio pirmąjį savaitgalį jis vyksta ir turėjo įtakos ne vieno naujo festivalio atsiradimui Lietuvoje, – tikina A. Barniškis-Blėka. – Mes norime, kad visi, kirtę tiltą į „Galapagų“ salą, joje jaustųsi gerai. Šiais metais kuriame festivalio „Galapagai“ valstybę, kurioje niekas nesijaus atstumtas, perkaitęs, pamirštas, alkanas, ištroškęs ar liūdnas. „Galapagai“ yra tam, kad žmonės švęstų gyvenimą ir mylėtų savo namus, savo kraštą, savo valstybę.“

Milžiniško susidomėjimo sulaukusio projekto „Lietuvos talentai“ ketvirtasis sezonas žiūrimiausios televizijos TV3 eteryje – jau šį rudenį.

„Lietuvos talentai“ muzikos ir pramogų festivalyje „Galapagai“ – jau rugpjūčio 1-2 dienomis!

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką